Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

monikouette
a mlodszy te daje popalic tak ze ja sie smieje po cichu a na glos to krzycze :lol:
co wieczor, jak juz go polozymy, imprezuje w lozeczku minimum pol godziny. Po czym nas wola. A jak juz pojdziemy to widok niezly: sciagnal wszystko, spiworek, spodenki od pizamy, gore, podkoszulek, pieluche, wszystko wywalone z lozeczka a on na golasa siedzi
czasem sie ubiera w to co zostalo w lozeczku, dzis ubral na nogi gore od pizamy :lup:
a wczoraj zrobil to samo ale bedac po poludniu na tarasie, tyle ze sciagajac pieluche nie rozpial rzepow tylko sciagnal ja jak majtki, problem w tym ze pielucha nie byla ani sucha ani pusta :lup:

:hahaha::hahaha: Kochany Malec :)

U naszych znajomych, ponad dwuletnia wówczas córeczka też podziałała kiedyś :) Pilnował ją dziadek, w południe położył do łóżeczka na drzemkę. Po jakimś czasie dziadzio wchodzi do pokoju (cicho było, sądził że już śpi), a tam leży wnusia calutka rozebrana, pampersa założyła lalce, a na tekst co tak lezy bez ubranka powiedziała "opalam się" :hahaha::hahaha:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Ala, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie!!

nefre, Wiktorek przesliczny!!!

justyna, tak Wam pisalam o tm moim naturzyscie ale myslalam ze Wasze dzieci tez takie numery odpalaly, u nas Natanek nigdy zadnej glupoty ne zrobil, dziecko ksiazkowe i bez wynuzen, za to Noas nadrabia z brata i non stop cos, nie mozna sie z nim nudzic
wlasnie wrocilam z popoludnia scrapowego i K mi opowiada ze nawet idac adrzemke Noas zrobil to samo, sciagnal caly dol bo gory nie umial guzczkow rozpiac :lol:

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Alu najlepszego

Nefre śliczności!!!
Moniq Szymon się rozbierał, pisałam kiedyś że goniłam do łóżeczka bo ściągał wszystko łącznie z pieluchą (i były obawy co kiedy pielucha nie będzie pusta...). Tak więc znam taki model :sofunny: Dinozaury z mięsa, dobre :Śmiech:
Nie znam tych płyt.
Starletko zdrowia
Radosc trochę późno tak na koniec dnia życzyć miłej imprezy... :) ale pewnie było milo, czekam na fotki Jubilata
Inka wczoraj poszłam spać przed północą, postanowiłam na minimalnej rezerwie się położyć, nie czekając do zupełnego wyładowania moich akumulatorów

Szym ciut zaczerwienione gardło, tak jak miała Ula tydzień temu, Ula dalej odkrztusza kaszląc, a B coś rozkłada (od trzech godzin śpi), a ja... trwam w myśl zasady że ktoś musi być zdrowy by chorować mógł ktoś ::):

Odnośnik do komentarza

Alicjo wszystkiego najlepszego

Nefre-sliczny Synuś!!!!!

Ann-zdrówka dla rodziny i Ty sie nie daj chorobie!!
U nas tez na zmiany chorujemy-tyle ze jelitówka...wiec ja przestałam, K zaczyna...

Kochane dobrej nocki-ja zmykam na ploty do sasiadki:), bo skolei sasiad do K na mecz wpada

A Maja do nas mowi-"dobra, zgadzam się, idziemy a zakupy ale jeszcze sie zgadamy:)"...zagina tekstami:) i wciaz pyta "jaki? jak? jakie?" np k mowi: boli mnie gardło-a Ona: jakie??:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ja jakoś spac nie mogę i zasiadam do Was z kawką

NEFRE śliczny synuś

STARLETKO zdrowia dla Was

ANN zdrówka dla Was (śniłaś mi się dzisiejszej nocy)

RADOŚC super że urodzinki udane więc czekam na fotki

INKA niezłe Maja ma teksty podobne do Zuzy bo wczoraj bawię się z Zuzą Ona śpiewa wygłupiamy się i Nagle cisza a Ona mówi "i co teraz wymyślisz"

Miłej spokojnej niedzieli

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
Patusia mam nadzieję że to nie były senne koszmary
Radość czekamy na fotki

wszystkim miłej niedzieli

Wygląda na to że wirusik dopadł Szyma, pokasłuje i jest podgorączkowy. A myślałam że od jutra Ulę puszczę do przedszkola, nie mam jednak na razie pomysłu kto mógłby ją odebrać ::(: skoro ja potrzymam Szyma w domu
Szkoda jeśli się nie uda, bo w czwartek występy w których miała być narratorem.

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
kolejny dzien w domu sie zapowiada-u nas niestety pada:(
Nie wiem jak sie dzis zniesemy z Maja bo niestety moja cierpliwosc przez te choroby i siedzenie w domu sie konczy a Maja marudno jak malo kiedy...K niestety w pracy

Patusia-no to jakbym Maje słyszała...
Aniu-zdrówka dla Szymusia-ojjj takiego narratora to nigdzie nie znajdą:):

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Witam kochane
Ann Inus zdrówka dla dzieci

Patusia :love:

:kawa::kawa:dla wszystkich

u mnie zapach gołąbków w domku nadal się duszą w piekarniku to mój debiut gołąbkowy

ciekawa jestem jak będą smakować

na szczęście narazie nie pada i mam nadzieję że tak dalej będzie

wczoraj zrobiłam przegląd za małych ciuchów Gajki i 4 wory oddam do Arki nam nie

potrzebna taka ilość a komuś się przyda

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

witam

zdowka dla chorowitkow!! ann, sil dla Ciebie!
inus, solidnych pokladow cierplwosci zycze!!!
justyna, mniam, golabki pychota, otwieraj drzwi, juz lece!!! (a serio to chyba zrobie w przyszlym tygodniu)

u nas ok, chlopaki sie bawia jak moga (tzn najczesciej slysze zdanie "to jest moje!!!" )
chlodno ale bez deszczu, pranie sie suszy, ja leniuchuje :)

Odnośnik do komentarza

DZien dobry.....
Ann-zdrowka dla Szyma .....
Radosci- dawaj fotki
Inka-zdorwka i cierpliwosci dla Was
Moniq-ten tekst "to moje" u mnie w domu tez byl czesto ...ale to bylo cwierc wieku temu :D
Olisia az mnie zadziwia ze sama sie bawi,sama sie ubiera,je ,nie marudzi,nie choruje itp....bo jak czytam co u Was to zastanawiam sie czy oby wsyztsko ok??? no ale za to na innym gruncie wali sie wszystko wiec chociaz dziecko nie jest na dokladke wtedy to bym chyba oszalala....:guma_balonowa:
Milego dnia Wam zycze bo u nas mimo pogody do bani plany ambitne...chociazby odwiedziny w ul;ubionym sklepie Du Pareil au męme: Vętements, mode et chaussures pour bébé, enfants garçons et filles (Moniq :D) po wieksze pizamki :D nie tylko noga olisii urosla (nosi aktualnie 24) ale ona sama rowniez :D

Odnośnik do komentarza

oli, witaj :)
u nas tez generalnie jest ok, wiecsie nie zastanawiaj czy wszystko normalne, choroby sie nas nie imaja jakos i cale szczescie, problemy wychwawcze to raczej tylko dlatego ze jest ich dwoch, jak mam kazdego z osobna to spoko,
a Du pareil au meme to masz szczescie bo ja dla chlopakow nie lubie tego sklepu ale dla dziewczynek baaardzo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...