Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia
powiem wam ze mamy problemy z bartusiem. jest niegrzeczny. wczoraj pani w zlobku powiedziala ze bije inne dzieci i popycha je.... problem w tym ze on rozumie ze to nie ladnie i ze tak nie wolno i idzie ladnie przeprosic, poglaskac i dac buziaka a po chwili znow bije....

taki trudny wiek... trzeba tłumaczyć i tłumaczyć
ale na pocieszenie dodam, że przedszkolaki też tak mają a niby starsze i "mądrzejsze"

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

od rana zabiegana
pojechałam rano oddać z Mają mocz do badania na ogólne i posiew, zapytałam moją dr, czy nie zbadałaby mi jej, powiedziała, żeby usiąść i zaczekać i między pacjentami wejść. Niestety potem korek się zrobił bo to dokładny i świetny lekarz, wyszła i powiedziała, żeby przyjść jutro między 9 a 10. Jak już ubierałam kurtkę zawołała mnie Pani z recepcji i mówi, że własnie weszła do bazy i zobaczyła że ktoś się odpisał z 13.50. Więc ja uradowana, mówię to proszę zapisać Majcię. Idziemy więc za półtorej godzinki z powrotem do lekarza. Wreszcie ktoś odpowiedni zajmie mi się dzieckiem.
Niestety musiałam zrezygnować z Alicji (mojej terapeutki), bo nie mogę zabrać Majusi chorej do zdrowych dzieci. W następny czwartek pojadę, a tym czasem dokończę trzeci raz czytać książkę
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły Dziewczynki polecam. Ale jeśli macie ją przeczytać to lepiej w miesiąc a dokładnie. Nie czytać od końca, od środka, tylko zdanie po zdaniu. Robić ćwiczenia i notować. Do tej pory nie znalazłam lepszego poradnika na temat komunikacji z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry.....
Pogody tzn sniegu Wam zazdroszcze....ale pewnie zeby go zobaczyc tym razem znow skoczymy do chamonix :D bo tutaj to co najwyzej 100platkow :D

SZukam au pair znacie moze kogos kto chcialy pomieszkac u nas i zajac sie olisia??? kolejna opiekunka do konca listopada tylko a ja mam dosyc zmian!!!
dzieki i pozdrawiam zyczac spokjnego dnia

Odnośnik do komentarza

Ale pustki

Oli gdybym mogła to bym poleciała - opiekowanie się takim grzecznym dzieckiem to sama przyjemność :Śmiech:

Anulka jak przeczytasz to uśmiechnę się o pożyczenie jeśli można ::):
daj znać jak tam po lekarzu

ale ta pogoda narozrabiała u moich teściów od wczoraj godzin południowych do teraz nie ma prądu :Szok:

Odnośnik do komentarza

Starletko chętnie tylko mam tam tyle notatek i tak jest oklejona, że będzie ci to wszystko tylko przeszkadzać i rozpraszać ::):

my po wizycie, od razu mi lepiej...mam świadomość, że ktoś porządnie zajął mi się dzieckiem
mamy wziewny mukosolvan, amertil i jeden wziewny lek dodatkowo przed snem...mam nadzieję, że wreszcie pozbędziemy się tego wstrętnego kaszlu

miłego wieczoru

P.S. Starletko jak u Was?

Odnośnik do komentarza

Anulka u nas średnio na jeża
Natalka dalej kaszle.. do tego diabeł w nią wstąpił (2 tydzień w domu bez basenu przedszkola itp to za dużo) w sobotę kończy antybiotyk i do kontroli w poniedziałek do kompletu Dominikowi leje się z noska (nieładny ten katar)
Ja i B podziębieni - nawet kot na zastrzykach :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie...

przepraszam za długie nieodzywanie się... komp mi pada... chyba będzie kolejny wydatek... czy to się kiedyś skończy?:Padnięty:

zainteresowałam się tą książką o której pisała anulka... ile taka kosztuje? albo może tak jak anulka napisała pożyczyłaby? mam nadzieję że uda mi się przeczytac w miarę szybko... brak> :Oczko:

starletko zdówka dla was! to ci się porobilo...

martusia kacper też urwis... taki okres i urok dwulatków niektórych... przejdzie mu... albo kiedyś inne dziecko się nie da i będzie miałł nauczkę:lol: kacper już dostal więc teraz ostrożniejszy jest:Oczko:

u nas chyba idą 5 bo kacper poliki czerwone, biegunka, jakiś apetyt nie taki, i niedobry!
poza tym śpiewa pięknie "panie janie" "my jesteśmy krasnoludki" "bom bom pow" the black eyed peas:lol: i to nie tylko samo bom bom bom ale nawet słowa śpiewa... i inne hehhh nawija, kłóci się, przynosi mi stołek kiedy chce słodycze bo wie że wysoko są i normalnie nie sięngę... poza tym strasznie płacze jak tylko wie że będę wychodzić do pracy

coś mi się porobiło z @, powinnam mieć w niedzielę a tu już prawie piątek:Padnięty: raczej możliwości ciąży nie mam więc nie wiem co się dzieje... poczekam jeszcze trochę bo podbrzusze mnie boli i brzuch jak balon mi się zrobił... tylko że grochówki się najadłam wczoraj i dziś i też nie wiem czy mnie od tego nie zdęło:Padnięty:

milego wieczoru... nie mam pojęcia kiedy mi się komputer znów włączy więc wybaczcie jeśli mnie dłużej nie będzie

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...