Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

My już po zastrzyku było super Zuza powiedziała dziękuje zrobiła pa pa i poszliśmy

KRONKIS kurcze co to może byc????może to uczulenie na cos,a czy są suche i czy tylko na nóżkach a jak łokcie i buźka

ANULKA czy Maja dalej ma gorączkę???

MARTUSIA każde dziecko inaczej przechodzi ząbkowanie (jedne marudne drugie nie drugie gorączkuje a inne nie )nie ma na to reguły

Idę kąpac Zuzankę

Odnośnik do komentarza

hej hej!
melduje sie i ja!
Widać,ze patusię trzymała niezła adrenalina dzisiaj!ale i ja miałam mocno zaciśnięte kciuki za Natalkę,więc nie mogło pójśćźle;)
co do wczorajszego dentysty-faktycznie doprowadził mnie wczoraj do stanu nieużyteczności kompletnej.poszłam do niego z lekkim bólem zęba,a on wygmerał mi dziury w dwóch zębach po przeciwnych stronach.bolało jak cholera a to i tak nie koniec,bo oba będa leczone kanałowo...ale wywody pisze o zębach.tak jakby to było takie ciekawe:36_11_23:
patusiu-cieszę się,ze Nati ładnie sie spisała na egzaminach. pogratulowac Córy:) a drugiego Szkraba też masz super.dzielna dziewczyna z tymi zastrzykami!
inka-bardzo sie cieszę,ze tak ładnie Wam sie finansowo ułożyło:):) super,ze Milusia sie tak ładnie chowa!oby Majuni nic poważnego nie było z tymi wymiotami!
agnieszka-a liczyłam niesamowicie na tego łapacza od Olimpii!kurcze,no przecież tak nie moze być,zebyś wogóle nie mogła sie przespać!bo Ty mi w jakąś depresję popadniesz Aguś!posłuchaj.a może podrzucić Alę babci na weekend?dałoby rade?jak Adaś?dalej ulewa?
ala-jak Zuzia zaakomodowała się w żłobku?jest jakaś poprawa?jak Twoja praca?bo ostatnio cos narzekałaś!
starletko-nie zazdroszczę przycięcia palca.nawet nie chce wyobrażac sobie bólu.....auć!
moniq-wrzuć jakieś foty Swoich mężczyn i Siebie!stęskniłam sie za Wami!jak praca K?coś lepiej?
kornkiś-ja myślę,że to alergia.pzede wszystki te czerwone szorstkie krosty (plamy) na udach.u nas jest to samo i zamierzam w końcu udać sie do alergologa,bo nie podoba mi sie to:( oby jednak u Was było to chwilowe i ustapiło samo!
martusia-u nas różnie z tymi zębami,ale raczej jest marudzenie,budzenie w nocy i brak apetytu.wogóle wtedy pati jest na NIE!!!!!
anulka-widziałam piękną rodzinę "ADAMSÓW":)i faktycznie Maja podobna do Męża:) rodzinkę masz super:)
ann-jak po lekarzu?co z tym bólem stawów?czy to jednak serducho daje sie we znaki?mam nadzieję,że to nic poważnego?

na dzis chyba będe mykać,bo jakoś tak sen mnie moży! całuję Was hotnie :*

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczorem

k8i, kochana, dzieki za troske, co do pracy K, niestety nie jest na najlepszej drodze, jeszcze nie sytuacja podbramkowa ale tak naprawde to nie wiem dokad zmierzamy, glowa w mur mam wrazenie... :( jedyne co sobie mowie, to ze tak czy inaczej, cokolwiek sie stanie, nie podwazy to naszego wyjazdu do Pl bo pojedziemy "pokazac" Noasia rodzinie na 100%
najsmieszniejsze jest to ze Wam tutaj o tym pisze a np moja mama nie ma zielonego pojecia ze cos sie u nas szykuje.... ale po co ja marwic, i tak niczego to nie zmieni... ja sie martwie, nie ukrywam ale nie bardzo moge cos zrobic, jesli K straci prace to nie jest powiedziane ze cos znajdzie, francuski kryzys jest dosc powazny, nie wiem jak to wyglada w Pl ale u nas nie najlepiej. Moze bede zmuszona wrocic do pracy na pelny etat, zobaczymy....
dobra, nie truje juz bo nie ma sensu...

starletka, Ty sierotko moja, nie mialas tez gdie palca wcisnac?? :) caluje!!

agnieszka, sil kochana, no wlasnie, powiedz, dlaczego Ala sie tak budzi?? czy to tylko zeby?? chetnie bym pomogla, ale niewiele moge, tule mocno!!!!

kronkis, serce moje, zdrowka dla Pyzulinki!!!

patusia, super ze Natalka zadowolona, bedzie dobrze!!

inka, dobrze ze masz takie wspolpracujace dieciatko!!! oby tak dalej!!

zaraz wrzuce jakas fotke skoro sie k8i stesknila :D ale mojej chyba nie bedzie bo prawie nigdy mnie nie ma na zdjeciach

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Dzień zaczął się o 5.45 i zasiadam z kawką,na 8.50 do kontroli

STARLETKA bidulko tulam i całuję mocno

K8I super że wróciłaś mimo że dentysta tak Cię wymęczył

KRONKIS o tym samym pomyślałam AZS ale nie załamuj się Natalka też miała szybka interwencja u lekarza (ja chodziłam do dermatologa)kupe kasy poszło ale co się nie robi dla dziecka i nie ma śladu będzie dobrze daj znac co u lekarza

MONIK superowe masz chłopaki buziaki

Odnośnik do komentarza

dzień dobry :Śpiący:

nie śpię od 4.30...Majcia zagorączkowała...:arrow1:dzisiaj, żeby mi się nie nudziło i żebym nie zapomniała jak luxmed wygląda udam się do pediatry (będę tam 3 raz w tym tygodniu :hmm:)

Inuś niech się kasa dalej mnoży, tego nigdy za wiele :Kiss of love:
Starletko, cierpiętnico Ty moja, u Ciebie jak u nas, ciągle coś :Całus: Dzielna babka jesteś to i z paluszkiem sobie poradzisz :Kiss of love:
Moniq jak ja oglądam te zdjęcia Twoje i Agnieszki to tak Wam zazdroszczę (oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa) takich pięknych ogrodów i świeżego powietrza :Kiss of love:Chłopaki super! Ty też mogłabys wleźć w kadr :Oczko:
Kronkiś mam nadzieję, że uczulenie minęło.
Aguś sił Kochana! Współczuję tych niedospanych nocy :Całus:
Ala witaj, miło Cię widzieć, podobnie jak VeAnN. Patusia ma rację, zguby się odnajdują.

Patusia daj znak jak po kontroli. Trzymam kciuki

miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Witam

Justyna
jeszcze kawy nie stawiała? ;)
bo ja bym chciała herbatkę i coś przeciwbólowego

Anulka trzymam kciuki za wizytę - i za to by nic poważnego się nie działo
Ja byłam wczoraj u pediatry z Dominikiem :) 1,5 tyg temu z Natalką...
a u nas wiecznie coś bez odrobiny przesady WIECZNIE :)
palec boli jak jasna......... w nocy nie mogłam spać
nie potrafię odkręcić niekapka nie umiem nić złapać - fajnie jest :Śmiech:

Patusia gratulacje dla Natalki

Odnośnik do komentarza

Już jesteśmy po wizycie u lekarza dostaliśmy jeszcze 4 zastrzyki przez weekend czyli na sobotę i niedzielę (cała seria będzie 14 szt.)i siedzimy dalej w domku jest już poprawa ale jeszcze są niewielkie zmiany w czwartek na kontrolę

ANN sił na swój niedoczas

ANULKA,KRONKIŚ jak po wizycie u lekarza ???

MARTUSIA super że już prawie weekend

STARLETKO współczuje tego bólu

Odnośnik do komentarza

serdeczności dla Gda G

wpadam by zachęcić Warszawianki do odwiedzenia Królikarni (od dziś do niedzieli jest tam kolorowy labirynt - 11-17)

http://lh6.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/SfGbhlwGHmI/AAAAAAAAI4k/XBrE22LuqZg/s512/DSC08647.JPG

„Labirynt” jest wypełnioną powietrzem strukturą połączonych pomieszczeń. Stworzony jest z kolorowych materiałów, które pod wpływem światła słonecznego stwarzają wrażenie kolorowych labiryntów. Goście tego magicznego miejsca spacerują w środku doświadczając niezwykłych efektów kolorów oraz dźwięków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...