Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

avia jasne ze pamietamy, i rozumiem jak to jest kiedy problem z Maluchem odbija sie (choc tego nie chcemy) na starszym ale tez jednak Maluchu. Oby wszystko zaczelo sie ukladac. Co do jedzenia trudno mi doradzic bo Szym glownie piersiowy a od niedawna je codziennie zupke lub obiadek. Sil i pokladow spokoju!
Gda fajny wieczor mieliscie, sto lat dla Połówka
Olimpijka u nas ostatnio standard okolice 6.15, od niedzieli beda to okolice 7 :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witaj Avia- pamietamy jak najbardziej a i cieszymy sie ze sie odezwalas :) i że Ty o nas nie zapomnialas :)

Nie wiem jak to z drugim dzieckiem jest bo nie mam ale moge sobie tylko wyobrazic ze lekko nie jest. Szkoda ze mąż Cie nie wspiera......ale nie poddawaj sie i pamietaj ze jestes wspaniala mamą, masz super dzieci i dla nich warto sie śmiac :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann- czyzbyśmy zegarki przestawiali w niedziele?? ja juz od siedzenia w domu mam zacmienie umyslu i chyba jednak dzisiaj wezmę oliske bo musze czeki ludziom dac i troche sie przewietrzymy.......

Mężowi padł bus :( nadaje sie juz tylko na żyletki.......jeździ moim zastepczym autkiem a ja juz trace nadzieje ze naprawia mi toyote....ahhhh moze ja sprzedam i zamienie na cos co jeździ bo tego opla mam po dziurki w nosie :) zobaczymy......ale w kazdym badz razie musimy cos pomyslec bo ja zostalam bez auta :D

Odnośnik do komentarza

patusia23
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTOW

Witam ja tylko się przywitac i uciekam się ubierac (praca)mieliśmy dziś iśc na szczepienie i żeby się zwarzyc i zmierzyc ale nic z tego bo lekarki nie ma więc trzeba czekac

Miłego dnia
podejrzewam, ze mala akurat sie cieszy z takiego obrotu sprawy :Śmiech:

avia27
Cześć dziewczyny

pamiętacie nasz jeszcze?? mam nadzieje że tak

postanowiłam napisać bo chyba tylko tu znajdę odrobinę zrozumienia :Smutny:

no u mnie dzień zaczął sie o 4.40:Wściekły::duren: jak udało mi sie w okolicy 6 poskromić przewlekłego jazzgotnika to wstało starsze dziecię i tak wstaliśmy wszyscy o 6.10 - tragedia ledwie żyje. Filip ostatnio w nocy wstaje 3 razy na cyca, a nakarmić go cycem w dzień to już nie lada sztuka, zupek tez nie jada pluje nimi dalej niz widzi - jedynie cos jak na słodko jest to zjada.
oj nie myślałam ze mi tak ciężko będzie z 2 - najgorzej cierpi na tym maja bo mam mało czasu dla niej i nerwów więcej niż dawniej , na to wszytko od rana chce mi sie płakać a od męza tez zero zrozumienia
avia zagladaj czesciej i wywalaj smutki ! razem zawsze razniej !

Zuziu, Oliwko, Bartusiu buziaczki w stópki od forumowej ciotki :party:

A moja Julka postanowila od 20:00 do 02:30 budzic sie kilkanascie razy :Zakręcony: w koncu o tej 02:30 dalam jej paracetamol bo ida jej zeby i to chyba o to chodzilo
i zaczelam usypiac na rekach bo inaczej sie chciala bawic... padla o 04:00 :Zakręcony: mialam cicha nadzieje, ze pospi dluzej, ale niestety pobudka o stalej porze, jestem nieprzytomna :duren:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny help !!!
Wczoraj mielismy trzecia rocznice slubu (a szosta bycia razem) no i wypadaloby cos fajnego wykombinowac z tej okazji. Kolacja przy swiecach w domu odpada bo tak bylo ostatnio i na walentynki zreszta tez... Jakie macie pomysły ??????? Dodam, ze moje miasto to totalna dziura :grrrrrr:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

dziendoberek wpadam na chwilke bo dziecie akurat padło bo jakzwykle pobudka byla 6 rano :Śpiący:
Zuziu, Oliwko, Bartusiu buziaczki dla was
veann dobry pomysl z kąpielą ja tak zrobilam teraz na ur M kolacja przy swiecach potem kąpiel w pianie przy swiecach i kadzidelku, potem masaz olejkiem przy swiecach itd no a potem juz wiadomo :Oczko: M byl w niebie..
Avia witaj i zagladaj i pisz nam czesciej sil dla ciebie, napewno niedlugo sie pouklada wszystko u mojego brata jest podobnie - tyle ze maja problemy i z jedną corką i z tą starsza 5 latka
justyna widze ze nietylko my mamy problemy $$$$$ no ale coz pocieszam sie ze niektorzy maja gorzej:Spoko:

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

i ja sie witam....Maja juz drugi dzien zaczyna od marudzenia-oby to zabki a nie pobyt u tesciów tak ja rozpiescił....
Zuziu, Oliwciu i Bartusiu wszystkiego naj

VeAnn- sliczne fotki-mała księzniczka
Mada-a jednak zostajesz...jeszcze nie jedna imprezka przed Wami wiec nie martw sie-odbijesz sobie:)
Musze zmykac bo przeciez ten moj łobuz krzyczy z drugiego pokoju

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam

nadrobie pozniej

Alka chora wiec niestety nie pojechalysmy do K8i, nie ma co zarazac dzieciaczki, jestesmy po wizycie u lekarza poniewaz Ala cala noc kaslala ale wsio w pariadku

teraz urwis spi na tarasie a ja ide walczyc z chwastami, wyszly mi na trawie i mnie denerwuja

jubilatom moc caluskow

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka- zdrowka dla Aluni :) dobrze ze objawowo jeszcze mozecie walczyc...i zeby tak juz zostalo.....

chwasty...no cóż trzeba wyrwac :)

Martusia- jak samopoczucie Wasze?? Bartek imprezuje pewnie w żlobku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...