Skocz do zawartości
Forum

Ciaża po poronieniach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja też poroniłam w maju a teraz jestem w ciąży 3 miesiąc ....:)od razu ponownie zaszłam w ciążę .Ale teraz tak bardzo się boje żeby bylo wszystko w porządku ,nawet kupiłam doppler i codziennie slucham bicia serduszka maleństwa ....:)po wizycie u położnej zaznacze że mieszkam w Anglii po wizycje nawet nie słyszałam bicia serca bo sprzęty mają stare i popsute trzeba się zaopatrzyć w swoje więc dziewczyna to nie prawda że nie powinno się od razu po poronieniu zachodzić w ciążę pozdrawiam serdecznie....:)

http://www.suwaczek.pl/cache/4306048295.png

Odnośnik do komentarza

angela00000
dbozuta
Marcin na teraz chce się uczepił, to mu pokazałm post Angeli ze na kolację i narazie mam spokój do 17

Dobre :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

:hahaha: mój Ł jest taki sam, jak się czegoś uczepi to musi mieć na już i koniec :lol: ostatnio mówi do mnie, że napił by się kawy, to mówię Mu, żeby sobie zrobił, na co On "Nie umiem, Ty umiesz to mi zrób" :sofunny:

Odnośnik do komentarza

angela00000
dbozuta
Mój M. grzebie przy aucie, a zawsze ak mu mówie, żeby coś sobie zrobił słysze SŁOŃCE PRZECIEŻ TY TO LEPSZE ROBISZ

Hahaha wie jak Cie podejść.Mój tak nie mówi bo ja zaraz do niego a co na plecach napis SŁUŻĄCA????
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ooo! Dobre, angela pozwolę sobie z tego skorzystać :lol:

Odnośnik do komentarza

dbozuta
mOj m. CZASEM WCHODZI DO KUCHNI bede nieskromna ale robi zajefvne tosty

No ja nie mówię, że mój Ł nie wchodzi do kuchni, ale przed ślubem więcej rzeczy robił sam, teraz czeka aż ja zrobię. To wszystko dlatego, że w kuchni na lodówce mam etykietkę "Tu rządzi Karolina" haha :hahaha:

Odnośnik do komentarza

No to pojawiam się i ja ;-):36_1_1:

Wróciłam z zakupów , będzie leczo oj będzie na obiad!Ja do grilla robiłam sałatkę z kurczakiem i brokułami, sałatkę ze świeżych warzyw itd. Noga mi tak w nocy pulsowała bólem że spać nie mogłam i spałam tylko 2 godzinki, ale że jest weekend to sobie odbije to po południu ;-) Nawet dzisiaj nigdzie w miasto się nie wybieram bo nie chce mi się.Ale za to jutro idziemy z moim do restauracji :36_19_2: zaprosił! myślałam że jakąś okazję przeoczyłam, ale okazało się że mój Samcio chce spędzić ze mną dobry wieczór tylko .Juhuu.

Miłego dnia i buziaki.

P.S.Inuś ja też właśnie dopiero idę śniadanie sobie robić:grin:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

No to ja też wpadłam na chwilkę,bo Nikodema trzymam,znowu marudny.Wiem czemu.Brzucho musi się dostosowac do tych marchewek,jabłuszek itd.

Angela czy jak dawałaś swoim dzieciakom nowości w tym wieku to też je brzuch pobolewał? Czy to tak musi byc na początku czy to znak,że odstawic.Ja myślę,że to pierwsze.No chyba że zaliczy uczulenie,biegunkę to wiadomo że nie.

Lena dziękowac.Wiesz,że rano to samo do męża mówiłam....z tym diabełkiem,ha,ha.

Oopsy kurczak,brokuły i majonez czy jakiś sos? Napiszesz? Bo M nie lubi brokułów ale w sałatce zje...jak dziecko prawie.
No i tej kolacyjki to takiej baaardzo przyjemnej życzę.

Dobra kobitki,muszę uciekac,Nikodem przysnął to koszulę wyprasuję mężykowi,bo .....robię to najlepiej,he,he.
No a na 19 nauki przed chrztem.

Jakbym nie wpadła już to życzę Wam miłego weekendu.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...