Skocz do zawartości
Forum

Nasze gotowanie


mosia

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niektórych widocznie nie ma co wyjaśniać. W końcu mamy okazję poznać prawdziwe oblicze tego użytkownika formu. Ja w zasadzie już dawno przekonałam się jak sprawa wygląda. Nadużycie już zostało zgłoszone i mam nadzię, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje w tej kwestii, bo albo jesteśmy fair, albo oszukujemy wszystkich w koło i udajemy, że jest w porządku.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Inka ty masz oko !!! Ale poczekamy może coś Nam wyjaśni jak się pojawi na forum ???
Wiele portali przeszukuje z przepisami bo wiedzę i przepisy czerpię z netu Ale nie zauważyłabym tego ...

To nie ja to wyczaiła, ale uważam, że tak być nie powinno! Przepisy rozumiem, że mogą być z internetu, ale skoro każda ucziwie dodaje swoje prywatne zdjęcie to nie ładnie jest podpisywać się pod cudzymi.

Odnośnik do komentarza

Olinka
Nie wiem jak Wy, ale moje gotowanie to totalna improwizacja... Ostatnio wymyśliłam sałatkę: feta, brokuł, pomidor, ogórek świeży, jajko, zielenina, jogurt naturalny i majonez. Pyszna:)

a gdzie fotka, co? :hmm:

Yvone
Olinka
Nie wiem jak Wy, ale moje gotowanie to totalna improwizacja... Ostatnio wymyśliłam sałatkę: feta, brokuł, pomidor, ogórek świeży, jajko, zielenina, jogurt naturalny i majonez. Pyszna:)

musiało być pycha! trzeba było cyknąć zdjęcie i nam pokazać..:)

mosia
fajnie by było jakby coś otka napisała...............

byłoby miło, gdyby się odezwała w tej sprawie.

a to moje wczorajsze, proste, szybkie, ale i bardzo smaczne bardzo:)
penne z pesto bazyliowym i pomidorem.

o pysznie wygląda :36_1_21:

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie nasze Kochane Szefowe Kuchni :)

Na początek nie możemy oprzeć się napisaniu, jakie wspaniałe rzeczy gotujecie i zapamiętaniu, że głodnym to tu lepiej nie zaglądać... ;)

Piszemy w sprawie tego incydentu, który został poruszony, mianowicie zamieszczaniu zdjęcia potrawy, którego nie zrobiło się samemu.

Prośba do wszystkich udzielających się w tym wątku o zamieszczanie tylko takich zdjęć, które zrobiło się samemu własnoręcznie (tudzież przy pomocy rąk męża bądź dzieci ;) ) przygotowanym potrawom. W ten sposób zachowamy autentyczność tego wątku, który przecież nazywa się "Nasze gotowanie".

Rozumiemy, że czasem przygotuje się danie wyszukane z internetu, które może wyjść identycznie jak na zdjęciu zamieszczonym przy przepisie, ale jednak nie zamieszczajmy takich zdjęć, jesteśmy przekonani, że każde danie w Waszym wydaniu wygląda jeszcze lepiej! :D

Pozdrawiamy i życzymy wielu wspaniałych kulinarnych pomysłów,
Redakcja

Odnośnik do komentarza

Witam

Zdjęcie babeczek jest z internetu wzorując się na wontku nasze wypieki, tak prwnego czasu zdjęcie było również z internetu wstawione, i nie było tak zinwigilowane, ale jak widać to tylko ja mam TAK LICZNE GRONO FANEK :) i zapraszam do popisania się zdolnościami kilinarnymi osoby które tego nie uczyniły

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Otka
Witam

Zdjęcie babeczek jest z internetu wzorując się na wontku nasze wypieki, tak prwnego czasu zdjęcie było również z internetu wstawione, i nie było tak zinwigilowane, ale jak widać to tylko ja mam TAK LICZNE GRONO FANEK :) i zapraszam do popisania się zdolnościami kilinarnymi osoby które tego nie uczyniły

Ale fotki wstawia się swoje, a nie z internetu...Bo ja też mogła bym podesłać z neta i napisać A TO MÓJ SCHABOSZCZAK

Jeśli chodzi o liczne grono fanek , to na pewno ja się w nie wliczam :yipi: to nie wklejam bo po prostu jakoś nie wpadłam na to by tu moja fotka trafiła, wolę popatrzeć na rewelacyjne obiady dziewczyn ;)) i żryć oczami :sofunny:

Zapewne pisząc tego posta byłaś bardzo zdenerwowana co pokazują literówki i błędy w poście, ale nie dziwię się , straciłaś w oczach troszkę ;)

Pozdrawiam

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...