Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

No to chyba nasze dzieciaczki się zaklimatyzowały :)
Moja lubi rysować nawet zaczeła ładnie kredki trzymac tak jak powinna :)
Wierszyki i piosenki też szybko się uczy ale żeby w domu zaśpiewała to masakra chyba że nikt na nią nie patrzy . Ciekawe jak powie na pasowniu na przedszkolaczka

Odnośnik do komentarza

Przedszkole pokochała od razu co mnie bardzo ucieszyło:)

Chętnie rano wstaje i idzie dumna do przedszkola ze swoim zdechlakiem (pluszowy kotek ale tak wyciągnięty ,ze wygląda jak zdechły kot i jest biały a raczej już szary:))

Niestety mamy jedenproblem średnio chce jeść w przedszkolu :(ma swoje upodobania co do jedzenia

Przez cały lipiec miała raz w tygodniu zajęcia 2,5 godzinne takie przygotowawcze do przedszkola a teraz idzie na 8 i odbieram ja o 16

Karolka w sierpniu skończyła 3 lata:) wracając do jedzenai w przedszkolu To jeszcze zraziło ją to ,że panie w pierwszy dzień przedszkola na obiedzie karmili ją cz\ego ona nie lubi bo doskonale je sama od 2 roku życia.

Na drugi dzień jak rozmawiałam z panią to powiedziała,że chciała odkarmić ją, ale przez cały tydzień tak ją dokarmiali,że w weekend powiedziała od mnie Mamo ty mnie nakarm tak jak w przedszkolu

Musiałam dużo się natłumaczyć aby zaczeła znowu sama jeść. Ogólnie to ona wyjątkowo jest samodzielna co mi ułatwia życie bo mam jeszcze paromiesięczne dziecko i gdzyby miała tak jeszcze ja ubierać i karmić .......":)

Niestety wychodzą też uroki przedszkola :( choroby

w październiku dostała antybiotyk i teraz znowu:( nawet miesiąca nie było przerwy:( czy u was też tak jest??

I znowu będzie siedziałą 2 tyg w domu ani wyjść ani nic:( a dwójka takich maluszków to istny kocioł :)

Odnośnik do komentarza

Widzę że dzieciaczki Nasze grzecznie chodzą do przedszkola i uczą się szybko.

raas27no nie dziwię się tatusiowi że się załamał :Oczko:(córeczki tatusiów im trudniej jest się pogodzić)a co będzie jak dorośnie::):

Kwiatuszek na pewno Gabi powie ładnie na pasowaniu

fiolka30_30 Witaj,super że córcia z chęcią chodzi do przedszkola

Odnośnik do komentarza

U nas dziś od rana było szaroburo i mgliście, do tego zimno. Miało się rozpogodzić, ale chyba tylko w teorii. A jutro ma być podobnie :(

SuperMonika – zdrówka dla Matiego!

Margaretka – i praca przetrwała czy Patrick też ją zniszczył? :Oczko:

Martek – zdrówka dla Szymka!

Raas – katar odpuścił u Oli?
Dobrze, że pani zaobserwowała że Ola jest wycofana od grupy i będą nad nią pracować. Myślę, że u 3 latków to częstsze niż u starszych dzieci, bo 3 latek ma jeszcze swój własny świat, wystarczy mu 1 zabawka i kącik do zabawy. Ale oczywiście lepiej nie odpuszczać i dbać by dziecko włączało się do zabawy. Mój Maciek to na razie akurat odwrotność Oli :Oczko:, bo on jest bardzo towarzyski i bez dzieci jak bez wody :Oczko:

Inka
– dobrze, że Majeczka już zdrowa i w przedszkolu :)

Kwiatuszek – mój starszy synek to żadnej piosenki ani wierszyka z przedszkola nie chciał w domu powiedzieć. Mogłam podziwiać tylko w przedszkolu na różnych okazjach. I wygląda na to, że młodszy jest podobny, bo nie chce się pochwalić żadną piosenką ani wierszykiem. A jak coś zaczynam nucić na zachętę, to każe mi przestać :D

Fiolka – witamy ::):
Zaskoczyłaś mnie, że u Was w przedszkolu karmią, u nas bardzo stawiają na samodzielność. Może co innego gdy dziecko nie radzi sobie z trzymaniem łyżki itd., wtedy można mu pomóc ale ciągle karmić, to chyba przesada. Ja bym porozmawiała z panią i powiedziała coś w ten deseń, że nie chcę by dziecko było karmione tylko że ma samo jeść.
Zdrówka dla Karolinki i oby to był ostatni antybiotyk. U mnie oba chłopaki zdrowe, ani razu jeszcze nie chorowali.

Patusia - a co u Was?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
UMargaretka – i praca przetrwała czy Patrick też ją zniszczył? :Oczko:

No niestety nie przetrwała :(
ale za to wczoraj dumnie mi wręczył swoje arcydzieło.Nie wiem,czy wpływu na przetrwanie pracy nie miała moja prosba,zeby namalowal cos dla braciszka...moze wzial to do siebie.

Z nowości przedszkolnych u nas to to,ze dzieciaki miały robione zdjęcia portretowe,no i teraz mamy odpowiedzieć ile i w jakim formacie chcemy,oczywiście bierzemy największy pakiet,mąż niebawem leci do Polski to dziadkom zostawi,ucieszą się na pewno :)

http://www.suwaczek.pl/cache/6d49482449.png

http://www.suwaczek.pl/cache/fb9a82a32e.png

Odnośnik do komentarza

Moja Zuza od rana się pyta czy już idziemy ::):Dziś pobiegła bardzo szybko a wczoraj jak była wzięła ze sobą swoją pomadkę do ust i dziś już prawie wszystkie dziewczynki z taką samą:Oczko:(wczoraj mamy się mnie pytały gdzie kupiłam.)

W przyszłym tygodniu mają teatrzyk ::):.

Ja troszkę jestem zła bo czekam aż mi jeszcze 7 rodziców wpłaci na RR (powiedziałam że czekam do końca tygodnia ja też się muszę z tego rozliczyć )a Mikołaj już tuż tuż.

Kwiatuszek zdrówka dla Was

Margaretka to czekamy na fotki z przedszkola

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Patuś to jest najgorsze jak masz sie prosić o kasę na prezenty . Ja zachwilkę poszukam zdjęcia i wam pokaże modelkę :))

Ja się nie będę prosić czekam do piątku (jak nie idę rozliczyć się z tego co mam). Karta wisi przy wejściu do sali Panią zgłosiłam nazwiska osób które jeszcze nie wpłaciły :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek śliczne zdjęcie,u nas to takie zwykłe na błękitnym tle robili,bez żadnej tam obróbki komputerowej.
A ja cos na poczte nie moge dojechac,zeby odeslac informacje ile chce zdjec,nawet mi sie z domu nie chc wychodzic taka u nas zimnica brrr ! Normalnie przymrozek jest i to od kilku dni,mam nadzieje,ze u Was w Polsce ładniejsza jest pogoda.

http://www.suwaczek.pl/cache/6d49482449.png

http://www.suwaczek.pl/cache/fb9a82a32e.png

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszku sliczna coreczka
Ciekawe czy u Mai beda robic zdjecia na razie nie mialam zadnej informacji

Margaretka u ciebie zimno ale przynajmniej nie pada u mnie leje i zimno juz mam dosyc tej pogody musialam dzwonic do meza zeby lunch wziol sobie wtedy gdy majke do przedszkola trzeba zawiezc

Dzis zapytalam sie Majki czy idziemy do przedszkola znowu bylo skakanie z radosci i nie mogla sie doczekac juz ubrana czekala na tate

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Dzięki dziewczyny . Wiem że wyszła tu poważnie ale ładnie :))

Margaretka u nas nie ma przymrozku ale pochmurno i szaro . Trzeba wychodzić na dwór ile można w domku siedzieć ??

Inka super że Maja z chęcia chodzi . Może jeszcze będą mieli zdjęcia u nas w roku przedszkolnym są 2 razy robione po co to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dziubala
U nas dziś od rana było szaroburo i mgliście, do tego zimno. Miało się rozpogodzić, ale chyba tylko w teorii. A jutro ma być podobnie :(

Raas – katar odpuścił u Oli?
Dobrze, że pani zaobserwowała że Ola jest wycofana od grupy i będą nad nią pracować. Myślę, że u 3 latków to częstsze niż u starszych dzieci, bo 3 latek ma jeszcze swój własny świat, wystarczy mu 1 zabawka i kącik do zabawy. Ale oczywiście lepiej nie odpuszczać i dbać by dziecko włączało się do zabawy. Mój Maciek to na razie akurat odwrotność Oli :Oczko:, bo on jest bardzo towarzyski i bez dzieci jak bez wody :Oczko:

no właśnie niestety nie odpuścił. Ale poza tym nie ma kompletnie żadnych objawów. jest wesoła, nie kaszle, więc do przedszkola chodzi. Ale się rozkręciła z wierszykami :) ciągle coś w domu nam opowiada. Wesoło być mamą przedszkolaka :)

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...