Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo :)

Mam wolne do Świąt więc mam czas na porządki i zrobienie zakupów prezentowych :). Fajnie się sprząta jak pusto jest w domu :Śmiech:

Supermonika – super zajęcia w przedszkolu :)
A podwyżka opłat będzie dot. wszystkich, bo od stycznia wzrasta minimalna krajowa.

Didianka - trzymam kciuki :yes:

Raas – zdrówka dla Olci!

Kwiatuszek – zdrowia dla Gabrysi!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

U Nas na razie odpukać wszystko dobrze Zuzia chodzi bez problemu, wczoraj jak ją zaprowadziłam i czekałam chwilkę na rodziców ,mają w przedszkolu kuchnię do gotowania z piekarnikiem patrzę a Zuza do piekarnika wchodzi pytam a co dziś na obiadek będzie Zuza pieczona:sofunny: Moje dziecko to ma pomysły.

Dziubala
to miłego sprzątania i udanych zakupów

Kwiatuszek zdrowia dla Gabi

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam my mamy niestety ale pochodne szkarlatyny więc święta w domku , nigdzie nie możemy wychodzić , tylko w poniedziałek do kontroli .

Patuś ale twoja córka ma teksty no no

Dziubala miłych zakupów my też jeszcze musimy skoczyć ale to może wieczorkiem

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie My dziś przedostatni dzień do przedszkola bo w piątek przedszkole zamknięte :Oczko:a po świętach zobaczymy czy Zuza będzie chodzić.

Dziubala przepis hmmmm Zuzę włożyć do piekarnika i gotowe:sofunny: Jak zakupy udane???

Kwiatuszek zdrówka dla Gabi

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Dziś dzieci mają w przedszkolu Wigilię i miały przynieść opłatek, ale wczoraj nie udało nam się nigdzie go kupić :(. Nawet dzwoniłam do innych mam, ale też nie miały. Mam nadzieję, że panie mają zapas opłatków :)
U nasz przedszkole jest czynne w piątek ale trzeba było się wpisać na listę. Ja początkowo zapisałam dzieci, ale wczoraj K skreślił je z listy. Ciężki piątek się zapowiada :Kiepsko::Oczko:

Kwiatuszek - zdrówka!

Patusia - kupiłam 3/4 prezentów, reszta na jutro ;-)
Szybka ta potrawa Zuzowa :D

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w pracy, Mati w przedszkolu. Miałam nadzieję, że szef zwolni nas z pracy nieco wcześniej, ale niestety szefuńciu już wyszedł, a taka przemiła deklaracja jakiej oczekiwałam się nie pojawiła niestety:(

Korzystając z okazji składam wszystkim najgorętsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:-)
A dla naszych pociech oczywiście by gwiazdor się dobrze spisał :8_2_96:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze dzisiaj w pracy. Został mi jeden dzień urlopu i trzymam na Sylwestra ;-)

Ale może się okazać, ze całe Święta spędzimy w domu, bo Ola wczoraj przy odbiorze z przedszkola płakała, była markotna, potem powiedziała, ze boli ją ucho i miała nawet 39 w nocy :(. Idziemy dziś do lekarza.

Wam wszystkim i Waszym rodzinom życzę SPOKOJNYCH i ZDROWYCH Świąt.

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wczoraj w przedszkolu wisiała informacja, że zgłoszono 3 przypadki szkarlatyny, ale moje chłopaki wyglądają zdrowo więc liczę, że choroba ich nie złapie.
Dziś nie poszli do przedszkola, bo miało być mało dzieci i K zgłosił ich nieobecność. Pójdą do przedszkola dopiero po Nowym Roku.

Raas - zdrówka dla Olusi!

ŻYCZĘ ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH, CIESZMY SIĘ PIĘKNYMI CHWILAMI!

Odnośnik do komentarza

W te piękne święta
niech każdy pamięta
z serca płynące życzenia:
marzeń spełnienia,
iskierek radości
i dużo dużo miłości.

U nas Majka chora na antybiotyku wiec plany swiateczne musialy sie zmienic i teraz siedzimy we trojke w domu mam nadzieje ze milo uplynie nam czas

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez dolaczam sie do zyczen - oby ten rok przyniosl wam wczysztkim duzo zdrowai i spelnienia marzen!!

u nas przerwa swiateczna - Tomcio poki co z lekkim katarkiem ale raczej jest zdrowy - zobaczymy jak dlugo - zrobilam mu kontrolna morfologie (niby z paluszka ale i tak byl mega dzielny - nie plakal i zadal prezentow od pielegniarki :) ) i chyba wyszla mu anemia - musimy skontorlowac to po swietach...

pozdrawiam mamy i zycze zdrowka dla chorutkich!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Wszystkiego dobrego w tym nowym roku ::):.

Jak dzieciaczki z chęcią wracały po przerwie świątecznej do przedszkola????
Moja Zuza od rana już się pytała czy to już dziś (niestety w przerwie po świętach nie chodziła była chora).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

My niestety ale siedzimy w domku , bo po tej chorobie ma narazie nie iść . A tymbardziej bym nie posłała bo18 stycznia mamy testy i musi być zdrowa .

Zdrówka dla Tomusia

Patuś super ze Zuzia się ucieszyła powrotem do przedszkola

Odnośnik do komentarza

U nas niestety choroba. Pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem mały przeziębiony, kaszlący, więc tydzień przerwy. A teraz jak już z jednego się wykaraskaliśmy to od piątku walczymy z biegunką. Coś okropnego, nigdy jeszcze aż takiej biegunki nie miał. Smecta w ogóle nie daje rady.
Dziś byliśmy u lekarza, nie było niestety "naszej" P. Doktor, ale lekarka ją zastępująca pozytywnie mnie zaskoczyła swoją kompetencją. Zbadała małego dokładnie, powiedziała, że to infekcja wirusowa, synek nie jest odwodniony co najważniejsze.
Zaleciła probiotyk Dicoflor 30 Active oraz płyn nawadniający Orsalit lub Humana.
Pewnie kolejny tydzień będziemy mieli z głowy, niestety. Nie wiem co to będzie po takim okresie nie chodzenia do przedszkola tzn. jaka będzie reakcja Mateusza, płacz zapewne gwarantowany.

Zdrówka dla wszystkich :-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...