Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

no ciekawe kiedy do mnie snieg dotrze.. oby nie za szybko bo ostatnio odkrylismy smutna prawde... jakiś cep nam 2 opony z piwnicy ukradl...2! juz mógł cały zestaw brać.... były takie ładne..nówki....

kurcze a ja mam nadzieje jeszcze przed porodem do fryzjera iść...bo tak sobie mysle że potem to ciężko bedzie mi się z maleństwiem rozstać... :/

no ale nastraszyłaś mnie tym snem ... i co jak zaczne rodzić z folia aluminiowa na wlosach ?? ;p hehe wogóle to chce troche wlosy ściąć..wiem że potem bede marudzenia mamy i adiego sluchac ze szkoda wlosów no ale coz

Odnośnik do komentarza

ja to sie ciesze ze do swiat napewno sie rozsypię :))) bo jak ssam nie zechce wyjsc to mi go jakos wyciągną :))) takze juz idzie wojna z mezem co do wigilii bo ja nie mam zamairu siedziec z jego ojcem i z dzieckiem by wdychało dym z jego sobieskich. bo skoro teraz bez skrupułów przy mnie pali to przy dziecku pewnie tez nie bedzie sie fatygował by wyjść

u nich w rodzinie jest tradycja prezentów, u mnie takiej nie ma, jedynie rodzice czasem cos machną. ja pierwsze swieta bede z nimi spedzac, juz nie mysle o ssobie tylko ciekawe czy Alanek cos dostanie od dziadków bo jak narazie widzę to cięzko im cokolwiek dac... ale juz nie bede tego tematu wałkowac

szukam elektronicznej niani i nie wiem juz na jaka sie zdecydowac....

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

maczetka
takze juz idzie wojna z mezem co do wigilii bo ja nie mam zamairu siedziec z jego ojcem i z dzieckiem by wdychało dym z jego sobieskich. bo skoro teraz bez skrupułów przy mnie pali to przy dziecku pewnie tez nie bedzie sie fatygował by wyjść

Maczetko u mnie to samo, nie dość, że teściu pali to jeszcze teściowa. Nawet nie obchodzi ich, że jestem w ciąży i muszę to wszystko wdychać fuuuuuu. Ja nigdy nie paliłam i nie znosze tego smrodu bleeeeee. Nawet sobie nie mogę wyobrazić, żeby przy maleństwu fajczyli. Wtedy napewno zwrócę im uwagę, a jak to nie pomoże to przestane do nich z dzieciątkiem chodzić. Niech oni przychodzą, bo u nas o chociaż na balkonie jarają, bo zabroniłam im w domu. A niech sobie marzną. Mój mąż po moim długotrwałym gderaniu rzucił palenie. No w sumie teraz troche sobie popala, ale nie przy mnie.

http://tickers.smyki.pl/s/25170/25585.jpg

Odnośnik do komentarza

Maczetko jeżeli oczywiście mogę zapytać, duże masz rozwarcie? i czy długo już z tym rozwarciem chodzisz? bo ja tak jak wczoraj pisałam mam 1,5 cm. I tak się zastanawiam kiedy ja urodzę? ehhhhh....:) Niby doktorka mowi, że dzidziuś powinien byc przed świętami, ale moja koleżanka miała rozwarcie i to nawet dosyć długo i urodziła w terminie...

http://tickers.smyki.pl/s/25170/25585.jpg

Odnośnik do komentarza

ja sama paliłam, rzuciłam dopiero jak dowiedziałam sie o ciazy i nie powiem ze mnie nie ciagnie. dlatego nie chce tam siedziec bo wdycham to do dziecka a na dodatek trafia mnie ze nie mogę... bo kusi. u mnie w domu nikt nie pali, tzn siorka pali i mąż ale w kotłowni lub na balkonie i tu nie ma zadnego problemu... a tam głupio mi teraz zwrócic uwage bo to ich dom, dlatego jak tam jade to siedze do czasu az nie zacznie kopcić. pozniej sie zmywam. wczoraj mezowi powiedziałam ze jade tam z dzieckiem pod warunkiem ze nie poczuje dymu bo przyjezdza jego brat (palacy) ciotka (palaca) i pare innych palacych osób i nie wyobrazam sobie trzymac dziecka w takiej saunie z dymu papierosowego

co do rozwarcia to prawie na dwa palce jest. nie wiem ile to w cm. hehe chodze tak juz 2 mce i i narazie nie zapowiada sie na jakiekolwiek zmiany, moj lekarz mowił ze rozwarcie nie oznacza w kazdym przypadku wczesnego rodzenia, po prostu trzeba o siebie dbac i do tego nie doprowadzac bo co dzidzia złapie w brzuszku to juz jej zostanie.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Witam, zajrzałam na chwilę, a tu tyle czytania. Dziś spałam dobrze do 4.00 a potem kicha. Za to pierwszy raz mi się w nocy chciało jeść, ale wstałam dopiero z mężem o 6.00 i wtedy zrobiłam sobie śniadanie.

NuSiAaa

aha! pytałam lekarza jak to jest z no-spą ..czy moge jeszcze brać czy nie.. powiedział że już nie musze.... no i wiecie co... odczówam jej brak juz od wczoraj... jakieś kłucia brzucha... bóle i wogóle...nie ciekawie ;p

Nusia - a mi pani doktor teraz dopiero zapisała no=spę, wcześniej nie miałam potrzeby brać

Justyna848
Dziewczyny a macie jakies rozstepy na brzuchu albo gdzie indziej?? ja mam tylko na prawej piersi, ale takie brzydkie czerwono-fioletowe!!Na szczescie na brzuchu nie mam, a smaruje sie kremem z Ziaji

Mnie na szczęście (przynajmniej do tej pory) ominęły, ale czytałam na jakimś innym wątku, ze dziewczynom się czasami porobiły ledwie kilka dni przed porodem :( A co do piersi, to faktycznie całą ciążę nosiłam stanik, nawet w domu, czego nie cierpię. Ale się poświęciłam :smile_move:

Wczoraj moj m. mnie trochę rozbroił - przychodzi z pracy i mówi "Ty jeszcze w koszuli?" No kurczę, przecież miałam leżeć!!
A dziś rano przyszykowałam mu listę zakupów, żeby dziś zrobił - spojrzał, że taka długa i mówi - to może razem do marketu pojedziemy? Ręce mi opadły :36_11_1:

Nusia - pytałaś o magnez - ja głównie biorę z powodu skurczu łydek i faktycznie pomaga, ale bierze się go też w przypadku dużego stresu lub wysiłku fizycznego, więc może też ułatwia zasypianie :)

Justynka - pytałaś o metki przy ciuszkach. Ja tak jak Nusia większość wycięłam, szczególnie z ubranek, które przylegają bezpośrednio do ciałka, niektóre to naprawdę ostre zakończenia miały :(

Miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

newania ubawiłam się czytając twój post :) Mój działa podobnie jak Twój ślubny. Jak jestem w piżami to sie dziwi, a przecież miałam leżeć, jak ma iść na zakupy, to chce żebyśmy szli na nie razem ...esh Ci faceci ...rece opadają ;)

Dziś od ślubnego z rana dostałam opr... bo ona o 5:20 wstaje do pracy, a ja już o tej porze to komp uruchomiony, zdjęcia pozrzucane do kompa, sterta papierów na łóżku, bo się wzięłam za porządki ... opierdzielił mnie, że jak spać nie mogę to nie znaczy, że mam łazić, ze mam leżeć i jak coś się dzieciakowi stanie to dostanę po łbie :/
No i poszedł do pracy ze śniadankiem, które żoneczka (czyli ja :) ) przed 4 uszykowała :) hyhyhyhy

Hm...a teraz całkiem niedawno dzwonił i był zaskoczony, że jednak nie jadę do sklepu ;) hahahaha...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r84udf5lrs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3honre8ze.png

Odnośnik do komentarza

Anitajas - ja jak nie mogę spać to najczęściej biorę książkę i idę do drugiego pokoju, żeby mojemu nie przeszkadzać, czasami tam włączam też tv. A on się wkurza, że od niego uciekam i latam po całym mieszkaniu. A jak zapalam tv albo światło w sypialni to go budzę, albo się kręcę za bardzo w łóżku - i weź tu dogódź takiemu ;) Przecież to że nie mogę spać w nocy to nie dla własnej rozrywki albo jemu na złość :smile_move: Ech faceci ;)

Odnośnik do komentarza

witajcie w ten mrozny dzionek

tinka ja tez mam takie bole jakby mi mialo tylek rozsadzic hehe
moja mala juz tak mocno sie nie rusza ale ja czuje wiec sie nie martwie
troche musze oporzadzic o kolezanka do mnie wpadnie
do tego przydaloby sie jakis obiad zmajstrowac, ale nie mam pojecia co by tu zrobic

wiecie jestem strasznie podbudowana bo dzwonilam do tego szptala w korym zamierzam rodzic i pytam jak to jest z rodzinnymi a polozna na to : no jak jest... super jest
i w smiech hehe
mowi ze wszystkie sale sa pojedyncze duze ok 30 metrowe i jesli ktos ma zyczenie rodzic z osoba towarzyszaca to nie ma problemu pod warunkiem ze jest to jedna osoba i tylko przy niektorych badaniach i zabiegach prosza o wyjscie. poza tym jak sie dziubaska urodzi to jak jest z nim wszystko dobrze to moze byc ze mna caly czas. a do tgo rzeczy do zabrania to tylko, jakas koszulka, recznik kapielowey gdybym miala ochote sie kapac czy ulzyc w wodzie poprostu, klapeczki, jakies picie, batoniki i pomadke do ust i dokumenty rzecz jasna a dla dzidzi nic nie brac dopiero jak sie bedzie wychodzic to mozna kogos poprosic zeby ciuszki przywiozl

ciesze sie bardzo i babeczka taka mila fajna, zabawna wiec jesli nie trafie na jakas jedze to ebdzie dobrze
mam andzieje ze bede rodzic z moim lekarzem i polozna tez wiem ktora bym chciala ale jak to bedzie to zobaczymy
tam tylko jedna taka franca jest
ale ona na patologii siedzi wiec chyba nie bede miala z nia doczynienia

www.mgm.poznajomosci.pl Kupuj najkorzystniej!

http://www.suwaczek.pl/cache/0e254f5076.png http://s2.pierwszezabki.pl/014/0144859b0.png?9491

http://www.suwaczek.pl/cache/f739b05c99.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65614b961f91cfb5c.png

Odnośnik do komentarza

aina83
maczetka
szukam elektronicznej niani i nie wiem juz na jaka sie zdecydowac....

Maczetko i jak tam poszukiwania?, masz coś na oku? Ja chyba takiej niani nie będę kupować, bo mamy tylko jeden pokoj heheheh a to chyba sprawdza się w większych mieszkaniach albo domkach, przynajmniej tak mi się wydaje...

szukam i szukam, kupie chyba Angelcare albo Philips bo inne jakies takie badziewne sie wydaja. mi sie przyda bo mieszkamy w domu i nie mam mozliwosci ciagle nasłuchiwac czy dziecko płacze czy spi jak bede prac lub gotowac na dole lub cos innego. poza tym bede wyjezdzac do szkoły i moja mama bedzie zostawała z mały wiec tez to dla niej wygoda ze usypia dziecko i idzie robic swoje.
Podgrzewacza nie kupuje bo mam mikrofalkę. Zdała egzamin na dzieciach mojego brata i siostry wiec uwazam ze czasem to zbędny wydatek.

anitajas
newania ubawiłam się czytając twój post :) Mój działa podobnie jak Twój ślubny.

moj to zabraniał mi sie gdziekolwiek ruszac :)))) wiec czułam sie jak krolewna ;)

pokłociłam sie własnie z mama. troche mi juz nerwy puszczaja, ona tez do łagodnych nie nalezy. Wkurzam sie juz okropnie na tą zgage, chodzę głodna ale nic nie moge jesc , a nawet nie chce bo albo mnie pozniej meczy albo wszystko zwymiotuje i chodzę struta. zostaja mi jogurciki i kanapki z serkiem, nic innego nie mogę... nawet po soku mnie meczy.zreszta po wodzie mineralnej tak samo... zasrane rennie juz nie pomaga poza tym mam dosc juz tego smaku. Załatwic sie nie mogę, hemoroidy bolące mi wyskoczyły i dupa boli jakby mnie ktoś tam pociął.... Mam nerwa, jestem zła, zapłakana i smutna! nie piszcie ze bedzie dobrze bo dopuki nie urodzę to dobrze nie bedzie! chce miec juz to za sobą bo przez te wszystkie zasrane dolegliwosci OD POCZĄTKU ciąży przestaje sie cieszyc tą ciążą i dzieckiem, i w tej chwili mozecie mnie nazwac wyrodną matką bo wcale mi nie jest do smiechu :36_1_4:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Maczetko mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale przeczytałam mojej mamie to co napisałaś i mowi, że dokładnie w ciąży czuła się tak samo jak Ty

Maczetko nie będę Cię pocieszać. Po prostu powiem Ci jedno JAK URODZISZ TO WSZYSTKO PRZEJDZIE JAK RĘKĄ ODJĄŁ:) Mogę jeszcze tylko dodać, że ja też mam takie dni kiedy mam wszystkiego dosyć, cały dzień potrafię wtedy przepłakać. My to się kobiety mamy. No ale wyobrażacie sobie faceta w ciąży, który płacze hehehehehe i ma te wszystkie ciążowe dolegliwości hehehhe

http://tickers.smyki.pl/s/25170/25585.jpg

Odnośnik do komentarza

nie gniewam sie - nie ma o co.
bo tylko to forum zostało do wyzalenia się, nikt inny wcale nie pomaga. maz nie rozumie bo to facet. mama juz tez nie bo ona to przeciez 4 razy przeszła i zyje i tylko sie wscieka, a mi wystarczy tylko sobie popłakac i zeby ktos mnie potrzymał za reke. wcale nie musi pocieszac bo to i tak tylko słowa. wiem ze kazda kobieta ma jakies dolegliwosci ale tez kazda ma prawo mieć ich dość.

wiem ze jak urodze wszystko minie, dlatego juz sie nie moge doczekac. dzisiaj chyba zaczne łązic po schodach i myć wszystko na klęczkach zeby ten dzien juz NADSZEDł

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Maczetko ja bym jeszcze spróbowala siemie lniane, nie nalezy do najprzyjemniejszych, ale robi taka bariere ochronna w zoladku i czasami pomaga.
Nusiu co do magnezu to mi lekarz kazal od 36 tygodnia przestac brac lub zmniejszyc dawke, bo macica sie rozleniwia i moge nie czuc skurczow (chyba tak to szlo).

Obiadek podszykowany, teraz tylko czekam na meza.....

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...