Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)
głowa mnie od rana boli okropnie a nie chcę brać prochów, więc jeszcze poczekam troszkę, uhhh:36_6_9:
egzaminy poszły jakoś... 1zdany a drugi to pewnie popraweczka będzie,bo nie myślałam już nic :) ale i tak wyszłam z tej sesji obronną ręką :)
Dzidzia mnie coś mało kopie ostatnio ale to może ze zmęczenia nie czuję, nie wiem ...

babolki -miłego dzia życzę. Trzymać się!!!

ps. ann napiszesz co z tą spacerówką było nie tak i czy to był jedo fynn 4ds?naprawdę mi sie ten wózek podoba:)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Iga super te małe cudeńka:)

Aniu dużo zdrówka.

Krawatek dobrze, że już po wszystkim teraz laba?

Mola i nitka nie wiem co powieziec. Przykro mi, że nie macie wsparcia w mężach...naprawdę nie mam słów;/

Mi włosy wypadały po porodzie straszne. Rano na poduszce było czarno od włochów, ale łysa się nie zrobiłam więc spoko:) Teraz mi nie wypadają, zrobiły się gęściejsze i jakby bardziej lśniące.

U mnie ostatnio trcohcę zmian. Opowiem Wam o wszystkim jeśli wszystko wyjdzie, bo nie chcę zapeszac.
Maluszek kopie i to mocno...
Kurcze kobitki co zrobic żeby pod czas sexu nie miec skurczy, bo mam nadal;( Może przed no-spe wezmę?:)

Lecę do Paulinki
Miłego wieczoru i dobranoc :**********

Odnośnik do komentarza

iga7777
hej u mnie pogoda deszczowa leje od rana zimno siedzimy juz w domku pojechalismy na car boot ale nie bylo ludzi bo deszce moze za tydzien bedzie ladniejsza pogoda...

hih popatrzcie co kupilam ;-)

Sliczniusie:love::love::love:,uwielbiam takie małe ciuszki:usmiech:

szyszka
Arisa i mola
Gratuluję 25 tyg! Mamy te same terminy?:)

No,te same:wink:,ciekawe która będzie pierwsza?A może wszystkie 3 w tym samym dniu,hihihi.

Odnośnik do komentarza

tylko tak na szybko,poki pamietam

ann i dla ciebie zdrowka,jak sie czujesz powiedz?

igasliczne ciuszki,widze,ze juz zaczymay powoli kompletowac wyprawke:Oczko:

szyszka ja nie pomoge,bo u nas sex w zaniku:Oczko: w ogole nie mam ochoty:(
co to za zmiany?na pewno na lepsze :Całus:zmiany sa potrzebne...trafnych decyzji

krawatek kciuki ciagle sa...ile jeszcze ci zostalo tyych egzaminow?czy to juz wszsytkie?

mola,nitka co moge napisac??sil kochane po prostu...super z was babki wiec musicie dac sobie rade choc w pojedynke naprawde nie jest ani latwo ani milo....szkoda ,ze mezowie jakos nie potrafia sie ogarnac:(

Odnośnik do komentarza

Hey!
Ariska, fajnie by było w tym samym dniu, ale coś mi się wydaje, że tak się nie stanie:) No nic, pożyjemy zobaczymy:D Pod koniec ciązy pewnie będziemy obstawiac która pierwsza, albo która następna...:D

cafe, mi też się dzisiaj nic nie chce, może przez pogodę, bo jak wyjrzę za okno to się wszystkiego odechciewa...:zmartwiony:
Paulina jeszcze śpi więc się obijam jak mogę...

Odnośnik do komentarza

szyszka
Cafe, a jakie to zmiany u nas to Wam powiem jak już ich dokonamy, na razie tylko jest podjęta decyzja-i niewielkie kroki w tym kierunku:) Oby okazała sie trafna, bo po decyzji o przeprowadzce tutaj trochę się obawiam(była całkowitą pomyłką!!!!!!!!!)

zatem czekamy
mooocno trtzymam kciuki,zeby wszsytko ulozylo sie po waszej mysli:Całus:

Odnośnik do komentarza

witam znowu w poniedziałek :) (jeju jak ten czas szybko leci!!)

trochę Was ostatnio czytałam, ale nie miałam zbytnio czasu żeby się wgłębić co i jak:)
ktos pytał czy juz po wszystkim - TAK!!! :yuppi: egzaminy z głowy, no może jeden będzie trzeba "dopowiedzieć" ale to już nic w porównaniu do maratonu jaki miałam :)
szyszka pytałaś o skurcze, ja ostatnio dostałam w trakcie i się wystraszyłam trochę, muszę przyznać. No ale mam nadzieję, że się to nie powtórzy. Może rzeczywiście no-spa?

Wczoraj nie mogłam zasnąć, bo Groszek mnie przez cały dzień nie kopnął ani razu i w głowie już myśli milion, że coś się stało itd, ale na szczęście doczekałam się i kopnął kilka razy- słabo ale było :) uspokoiłam się trochę, by rano znowu się wystraszyć bo znowu mam twardy brzuch i troszkę boli. Może się nadal rozciąga??bo mi rano 1kg znowu przybyło!! to już 4!!! i to w kosmicznie szybkim tempie. Chyba słodyczki pójdą na odstawkę :)

miłego dnia , no nic, trzeba pracować... :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :)

krawatek
ps. ann napiszesz co z tą spacerówką było nie tak i czy to był jedo fynn 4ds?naprawdę mi sie ten wózek podoba:)

Napiszę jak się dowiem czegoś więcej. Ale na pewno mieli bez skrętnych przednich kół, czyli chyba Bartatinę albo Viki.

szyszka
U mnie ostatnio trcohcę zmian. Opowiem Wam o wszystkim jeśli wszystko wyjdzie, bo nie chcę zapeszac.

Kurcze kobitki co zrobic żeby pod czas sexu nie miec skurczy, bo mam nadal;( Może przed no-spe wezmę?:)
Szyszka trzymam bardzo mocno kciuki, aby wszystko Wam się udało co zaplanowaliście.
W sprawie sexu nie pomogę, bo chwilowo nie możemy. Może dobrze spytać lekarza?

Szyszka, Mola i Arisa gratuluję 25 tc :brawo: Wczoraj nie wchodziłam, bo cały dzień jak zawsze zajęty.

Któraś pytała jak się czuję. (Przepraszam, że tak piszę któraś, ale ostatnio ciężko myślę, a nie chce mi się wracać do tego postu).
Czuję się w miarę, chociaż najgorzej wieczorami. Opadam wtedy z sił. Ale gorączki nie mam. Cholernie mnie męczy katar. Wiecie czemu nie pomogło jak Mężuś posmarował mnie w sobotę maścią wick vaporub? Bo jej ważność minęła w listopadzie 2006. Tak tak 2006 roku. Tu wszystko takie jest. A Mąż wcześniej nie zauważył. Dobrze, że nic mi się nie stało. I Dzidzi też. Chociaż ciut mniej się rusza, ale może to być wynikiem wczorajszego męczącego dnia. Parę dni temu w lodówce zauważyłam, że ketchup i musztarda były do lutego, marca br. Chrzan też jakoś tak. Normalnie wszystko muszę sprawdzać. Nonsens jakiś. Chwilami mam już dość, ale już niedługo. Tylko śmieję się z tego, bo dla mnie to żałosne trzymać takie rzeczy w lodówce. Dziwne, że jeszcze nikt się nie pochorował.

Miłego dnia :)

Fotografia amatorska http://anna-dabrowska.blogspot.com/
https://www.facebook.com/AnnaDabrowskaFotografia

http://s5.suwaczek.com/20090627290217.png
http://s2.pierwszezabki.pl/039/0393199d0.png?1687http://s4.suwaczek.com/201101175165.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja poniedziałkowo
Nocka do bani,bo mała chora,całą noc goraczkowała i teraz też-dostała nurofen i narazie temperatura spadła.
Jak do jutra się nie poprawi to do lekarza.

cafe82
dzien dobry

witam poniedzialkowo
w tym tyg jestem w domu
K wyjechal i bedzie dopiero w pt:Histeria:
nie znosze jak wyjezdza na tak dlugoo:(:(

do tego cos mnie pobiera ,najchetniej bym sobie polezala caly dzien no ale przy naszym malym rojbrze to niemozliwe:)

przepraszam ,ze tak tylko o sobie ale cos weny brak

postaram sie popisac pozniej

Ja to bym chętnie sie swojego pozbyła z domu,bo już za długo siedzi i zacvzyna mi na nerwy działać:D

szyszka
Hey!
Ariska, fajnie by było w tym samym dniu, ale coś mi się wydaje, że tak się nie stanie:) No nic, pożyjemy zobaczymy:D Pod koniec ciązy pewnie będziemy obstawiac która pierwsza, albo która następna...:D

cafe, mi też się dzisiaj nic nie chce, może przez pogodę, bo jak wyjrzę za okno to się wszystkiego odechciewa...:zmartwiony:
Paulina jeszcze śpi więc się obijam jak mogę...

Ja tam moge pierwsza:lol::lol::lol:

Ann zdrówka i,zeby katar w końcu przeszedł:usmiech:

Miłego,spokojnego Dnia Zycze:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...