Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Cafe- dzięki Ulka już lepiej, chociaż zrobiła się nie znośna jak nie wiem nie ogarniam tego. Dzisiaj przez pół godz darła się i tupała bo miała jakieś fochy i wymyślała nie wiadomo co.

Eulalio- miłego wyjazdu a z tym podtekstem seksualnym uśmiałam się. I dz do psychologa heh....

Angela- Czasmi zdarzają się i tacy specjaliści, idź do innego specjalisty a opinią tej babyw ogole bym się nie przejmowała

krawatek- dobrze że się udało, jest środek sezonu więc nie ma się co dziwić nie miejsc brak


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

i ja witam weekendowo

u Nas też pogoda coś kiepska, dobrze że rano po jakieś zakupy poszłam.
Zupka pomidorowa ze świeżych pomidorków się robi, kompocik z jabłek też`
mam tylko nadzieję że pogoda się poprawi chcemy jechać na cmentarz bo nie byłam na pogrzebie bo Ulcia w szpitalu ale jak będzie brzydko to sobie odpuścimy bo nie chcę znów w szpitalu wylądować.

Czy Wasze dzieci też mają takie ataki furii i pokazywania swojego ja? Młoda ma taki rzuty że nie daję już rady jak jest coś nie po jej myśli to siada obrażona tupie krzyczy płacze i drze się, a jak próbuję do niej podejść to mnie bije albo kopie... jak reagować albo nie reagować? i jak ją tego oduczyć?


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Agnisia
Dzięki Cafe, próbuje też i próbuję i próbuję.
a jak malowanie sklepu?

ja teraz intensywnie myślę na jakie kolory pomalować mieszkanko i nie mam zielonego pojęcia ;/ jakieś propozyje ? ;D

zakonczone

malowalismy na szaro-bialo-bordowo
dokladnych nazw farb nie pamietam,ale wyszlo suuuper

porobie wreszcie zdjecia to sie pochwale

kiedy przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza

no takie kolory są super ale do dużych przestrzeni, wy macie otwartą kuchni i salon więc przestrzeń jest ogromna My będziemy mieli zamknięty pokój boje się że taki kolor za bardzo pomniejszy pokój.

Ja już też nie mogę się doczekać, na początku tylko pomalujemy a później z czasem będziemy się pomału urządzać .


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry...mam momencik...
kolejna noc. radziul w nocy ciągle jęczy, płacze a potem wrzeszczy.... ciężko. niech mu juz te trójki wyjdą bo oszaleje.
sposoby z gilganiem i masażami nie działają, tak jamo jak spacery wieczorem itd.
mam tylko nadzieję że to zęby. bo lekarka mówiła że jak się takie coś ciągle powtarza, to będziemy musieli się wybrać do neurologa... no coż... jeszcze czekamy az sie zebiska wykluja.
Agnisia, ja widzę że Twoja Ulka chraktrna jak rado z wymuszaniem i wrzaskami.
jak r. wrzeszczy to jeszcze spoko, ale jak zaczyna piszczec to mnie szlag trafia. co jak co ale pisków nie znoszę.

i też próbujemy rozmawiać, mówić, tłumaczyć itd, ale to nie zdaje egzaminu zupełnie.a tylko lekko klapsa dostał i od razu spokój. i wiem ze sie mówi że nie wolno klapsów dawac, ale czasem tylko to skutkuje. niestety.

rado to jagodowy potwor, pisalam wam?? :) na wyjeździe ciągle chodziłyśmy na jagody bo były w lesie za chatą i radziulec taki zadowolony, prosto z krzaczka zajadał... i tylko "mniam mniam mniam" było słychać :)

a zdjęcia ma mi sis niebawem dac to cos wrzuce, ale na fb.

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Hello

Nie pisałam bo u mnie non stop to samo.
Mój na robocie i widujemy się kilka razy w miesiącu::(:
Młode broją na maxa,Wercia powtarza każde słowo:Podziw:.

cafe wrzucaj foty po malowaniu.
krawatek fajne focie na fb::):
Testowałaś???:Śmiech:
agnisia miłej przeprowadzki i urządzania::):

Odnośnik do komentarza

cafe82
arisa to mezu ciagle w rozjazdach??
dlugo jeszcze tak?
wspolczuje bardzo
a ty nie myslalas,zeby mlode dac do przedszkole/zlobka??

Oby jak najdłuzej...coś za coś.
Całe szczęście robota na wyjezdzie skończona.
Teraz na miejscu...przynajmniej na noc będzie w domu::):

Od wrzesnia idą do p-kola.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...