Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

My mieliśmy kryzys 39,2 stopnie gorączki... zaraz dostała syrop dalej stała, czopek i zeszła do 38,9. Nie wiele ale zawsze coś. Dzwoniliśmy do lekarza czy mamy przyjść z nią czy co robić. Powiedział że wiirus panuje i żeby zbijać tą gorączkę cały czas, dawać ten lipomal - w ogóle dobrze że go dawaliśmy - na kaszelek. Pytał się czy gardełko ją boli bo angina wiosenna panuje też, całe szczęście gardełko ją nie boli z tego co mówi.
Jak nie przejdzie to jutro albo pojutrze mamy z nią przyjść.

Kdrt ja na kolorach się nie znam, nie pomogę.
A do ortopedy??? Hm u nas nic lekarz nie mówił... Tyle co z bioderkami chodziliśmy

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13041
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13040
http://s1.suwaczek.com/20091017040123.png
:Aniołek: 04.2005 :Aniołek: 11.2005

Odnośnik do komentarza

angela jeszcze raz zdrowka
moze to jakas trzydniowka
najwazniejsze daje sie zbijac ta temperatura

kdrt nie doradze
a co do ortopedy to my idziemy na wiosne
coprawda chlopcy chodza juz 3 miesiace ale ortopeda mowil ze mamy sie zjawic miedzy 12-18 miesiacem,takze na spokojnie
kurcze nie pamietam czy olek mial przeswietlenie -zapytam K,bo to on z nim byl

Odnośnik do komentarza

jaaaaaaaaaaaaaaacie padam na pysk ale trafilam tam bez mapy i błądzenia!!! :) fajni są czesi, na uczelni z kilkoma rozmawialam ;)
a promotorka naniosła kilka zmian i poprawek, czekałam na nią 2h, a siedziałam u niej ponad 1h, ale jest!!!! powiedziała ze raca się nadaje i ze jak so sob zrobie poprawki to bede sie bronić!!!!!!!!!!!!!!! juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dobra, nie cieszę się tak, bo może w sob jej się odmieni i sie chlasnę :P
na ksero kolorowe wydałam dzisiaj 50zl!!! masakra! na paliwo drugie tyle ale co tam :)

rado byl w żłobie i jutro też idzie, a ja sobie naniose poprawki. a w środe też pójdzie a ja w koncu sprzątnę mieszkanie, bo syf brud i ubóstwo;) hihihihhi

oj dziewczynki, jetsem wykończzona, ale nie odprawiła mnie z kwitkiem, mam szansę :)

Marta - jakimi kredkami Olenka rysuje?? ja chce kuic jakies bezieczne kredki i farbki, macie jakies godne polecenia??

Rado wlasnie zjadł czeskiego wafla, ale mu smakował ;)

Angela...zdróweczka dla małej.

co do ortoedy, nam lekarz kazał przyjsc po roku,ale chcemy zaczekać aż rado bedzie chodził, zeby widzial czy dobrze nóżki stawia itd itp.
no i rado coraz bardziej łobuzuje. ale też ciągle się cieszy :)
zaraz go kapiemy bo spal przez caly dzien 15 min z wrażenia :)

oczy mi sie kleją

arisa, spuer ze ci sie podoba.

kdrt ja tez nie wiem, a co zamiawiasz?? pochwal się;)

a ja mam całą komodę ubranek dla rada na wiosnę i lato. juz nic nie kuuję, chyba ze bedzie brakowalo. bo do tej pory to rado tylku rzeczy nie wykorzystał, ze szok.

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

angela zdróweczka dla dzieciaczków i sił dla Ciebie.
Jak tam Oliwka?Gorączka spadła?
Agnisia super prezencik dostałaś od szwagierki:wink:.
I jak Ulcia po Hipp?
kdrt zaraziłaś mnie naleśnikami.
Nasmażyłam i robie moim na jutro krokieciki.
Mój przynajmniej nie będzie musiał przy garach stać.
cafe przyjemnych ćwiczeń.
I brawo dla mężulka za sprzątanie:wink:.
Mój diabełek też poszedł w góre-non stop wyciągam z szafy małe ciuszki..
Marta super malarka Ci rośnie:D
krawatek fajno,że z pracą wszystko gra:)

I tyle pamiętam z tego co przeczytałam.
Lece kończyć krokiety,potem kolacja,kąpanko i do spania.
Musze się wcześniej położyć,bo rano znowu wcześnie trzeba wstać.
A wolne dopiero w piątek....aaaaaaaaa,hihi.
Chociaż dziś za dużo się nie narobiłam,bo tylko towar wykładałam i się przyglądałam:wink:.

Miłego wieczorku i dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

Hej

co tam jak tam. Poczytałam ale jakaś dziśśpiaca jestem i ne ogarnelam wszystkiego co pisałyście

z tym prezentem od szwagierki to nie tak do końca hehe ww sumie miało być tak że na roczek zamiast bzdurnej zabawki dogadałyśmy się że kupi jej buciki na wiosnę.
a mleko kupiła dla swojego syna ktory nie moze go pić bo zadnego białka w tej chwili nie może i mleko chciała sprzedac a za kase za mleko kupić owe buty dogadałyśmy się więc tak że mleko wezmę ja na poczet prezentu roczkowego a buciki kupie jej sama, w sumie jestem bardzo zadowolona z takiego układu a jak Ula po tym mleku nie wiem jeszcze bo kończe kartonik który mam otwarty- dam Wam później znać co i jak.

co do ortopedy hmmm zapytam jak jutro pójdę z Ulą do szczepienia.

kdrt- co do okleiny niemam pojęcia najlepiej napisz maila ze mają Ci próbki przysłać ;)

krawatek- ja małęj robiłam manna na krowim i nic jej nie było tylko srednio chciałą jeść ona w ogole ma długie zęby na kaszki

teraz wypróbowalam nowy sposób żeby Ulka noc przesypiała- dosypuje jej kleik ryżowy do butli z mlekiem i tfu tfu zeby nie zapeszyć 2 noc przespana cała. wczoraj dostała flache o 22 i spała do 8:40 :)

a teraz małpka mała zasneła o 16:30 i śpi do teraz;/ ciekawe kiedy wstanie i kiedy na noc pójdzie spać- masakra będzie coś czuje

angela- sił dla Was

arisa- super że 1 dzień udany

a ciuszki zaczynam na lato zbierać też bieda na razie ale na lumpach coś wylatam coś do kupię i już nie przesadzam z ilością bo później połowy nie wynosi


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Agnisia ja juz z kleikami i kaszkami próbowałam.
a o śniadanku kaszkowym na mleku nic mu nie bylo, wiec chyba bede robila raką zwyklą manne.... na miodzi i z syropem malinowym, pałaszował aż mu się uszy trzesły;)

moja mama ma dzisiaj urodziny a gdzies zniknęła i nie odbiera skype... wczoraj sie z niej smialam ze teraz ma do 40 blizej niz dalej, to może ją ubodło nieco ;) hihihihihihihi

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

arisa widze,ze pierwszy dzien w pracy udany
byle tak juz zostalo

krawatek wow mloda masz mamuske,faktycznie
i ciesze sie bardzo,ze udalo sie pozalatwiac
ten plus,ze nie musisz pracowac jeszcze i mozesz rada podrzucic do zlobka
trzymam kciuki,zebys jak najszybciej napisala i sie obronila

kdrtzdecydowalas sie kolor?co bedziecie robic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...