Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
My po spacerku, mała oczywiście spać niechce, ogląda bajke i sobie tańczy.
a ja czekam na mamuske by obiadek zrobić- dziś pierogi.

cafe-z tym domkiem super. ogród, przestrzeń oby Wam sie udało.

a co do sylwka, dziś rozmawiałam z D że znajomi nas zapraszają to się na mnie oburzył że chce sylwka bez córki spedzać :noooo: normalnie zgłupiałałm- D ma ambitny plan pokazać Uli petardy- uśmiałam się bo jak znam Ulę to będzie spać ale niech mu mam tylko nadzieje ze nie skończy się tak że on będzie latać wszędzie a ja będe siedzieć z mała bo go normalnie uduszę.
a co do świąt to nie wiem w tym roku wypada ze do mojej mamy jedziemy. (1 roku jeżdzimy do D rodziców a w 2 rok do mojej mamy) a co do 1 i 2 świeta nie mam pojęcia


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Pamiętał, bo mu przypomniałam :) - zawsze przypominam, nie wyobrażam sobie czekać i złościć się, gdyby bidokowi pamięć się walnęła :) I płakać i brazyliany odstawiać :)

Lubie prezenty i zawsze staram się, żeby mój ukochany przypadkiem nie zapomniał ;)

A po drodze kwiatki bez okazji (przypominam czasami, że kwiaty uwielbiam) jakieś czekoladki, czy inne gadżeciki to dla mnie bajdzo miłe akcenciki :)

No i tą watę cukrową jeść muszę :) - bajdzo dobja :)

moje dwa starsze chłopaki były w kinie, a my z Adasiem włóczyliśmy się do wieczora po moim ulubionym centrum handlowym - w Tchibo na kawie i dwoch francuskich ciastkach, w empiku oglądałam wymarzoną książkę, którą kupię sobie w nagrodę dopiero wtedy, kiedy skończe przypominać drugą część, a jeszcze tylko kilka dni zostało :)

A potem ciasto na pierniczki zrobiłam i mrozi się w zamrażalce wg przepisu Cafe - dzięki :)
ale jak będą niedobre to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza

Eulalio - nie pochwalam jazdy bez prawka, dobrze że juz masz i nie moge Cię skrzyczeć ;) :P hihihihihi

no cóż... mój wczorajszy eksperyment sie nie powiódł... Rado w dzień miał 1 drzemkę a w nocy i tak szalał, wiec już wole miec 2 drzemki i więcej spokoju w dzien:P

m. pojechał z tym akumultorem- w sumie dobrze ze mamy 2 wozy:P

rado od rana jest niedobruch- wielka frjdę mu sprawia jak zrobi coś, na co j potem krzyknę "nie wolno!" albo "niegrzeczny Radek" - nie wiem czemu le bardzo się z tego cieszy. jakby moje oburzenie bylo wyznacznikiem tego, ile mojedziecko ma frajdy... :D ciekawe po kim to ma :P

ale mi sie nie chce... muszę się wziać za porządki, bo wszedzie rozpizdziel.

miego dnia Babinki :)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Angela widzę że szalejecie zakupowo ;)
u nas w tym miesiącu jakoś kiepsko wyszło, moja szkola 700, mandat 300, akumulator 350 i już jesteśmy tak w plecy że hohohohohoho...

jak Wam dzień minął?? mi baaardzo leniuchowo. przed chwilą był mój kuzyn w odwiedziny, ale to tak tylko...

dzisiaj chciałam kupić radowi w biedronie taką zabawkę do kąpieli ale na szczęście nie miałam przy sobie tyle kasy, uffff... tam było za 60 a na necie z dostawą za 45... trochę różnica jest.... takze promocja jak szlag :P ufff ;p

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

hej
a My dziś byłyśmy na zakupach. Kupiłam małej prezent na gwiazdora i dla D chrześniaczki prezent na mikolaja i gwiazdora do kupie tylko słodycze i sru. jestem wypompowana na maxa na szczęście Ulusia była grzeczna i nie mędziła chociaż była już tak zmęczona że jak tylko poczuła powietrze to spała. kochana moja

krawatek a co to za zabawka?
a tą co pokazywałaś ostatnio co wsmyku chciałaś kupic dziś widziałąm za 69 zł


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorową porą
Od rana szalałam w kuchni,robiłam sałatke,zupke,zapiekanke,popołudniu kanapeczki.
Wpadli do nas znajomi,troszke posiedzieliśmy,rozerwalismy się.
Przywiezli nam troche swoiskich wyrobów-kiełbacha,pasztet,kaszana-mniam,mniam.
Dziewczynki już śpią,ja popijam leszka, oglądam z moim Mam Talent i buszuje po allegro.
Szukam stolika z krzesełkami dla dziewczyn.
Jeden nawet znalazłam,taki:
STOLIK 2 KRZESELKA ŁAWECZKA ZE SCHOWKIEM STARSZAK (1936463911) - Aukcje internetowe Allegro

angela widze,że szalejesz z zakupami-faajnieee:D.
krawatek nie raz promocje sklepowe są poprostu zajebiste:D-za chiny nie opłaca się kupować.

Odnośnik do komentarza

fajne rzeczy:) my mamy takie kaczki na sznurku co sobie kwacza jak sie ciagnie, bywa to troche wnerwijace:P

ja mam obkupione inne dzieci a rada nie, bo co chce cos kupic,to m. mi mowi ze rado ma duzo zabawek i ze dostanie od dziadkow pod choinke, a my mamy zimowki do kupienia. juz nie mowie ze dzisiaj mi powiedzial ze woli zimowki od spa....normalnie bym go trzasnela:P no ale kokosow nie zarabia, a zimowki z felami troche pociagna po kapsie.

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

w biedronie to samo autko jest teraz za 25, własnie chciałam radziulowi kupic. naciska się na chłopka i autko sobie jedzie. rado nie ma takiego czegoś co jeździ...

Smiki, Pędzące pojazdy - policja - Smiki - Zabawki i gry dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

wogóle to śmieszne jest to, że dla biedrony i dla smyka produkują te same zabawki, tylko w smyku linia sie nazywa Smiki a w biedronie nie pamiętam:P

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

nic mi nie mów, ja po 10 min byłam cała mokra i wkur... wszędzie coś grało tańczyło spiewało narodu jakby co za darmo bylo a przejechanie z wózkiem graniczace z cudem normalnie od ilosci kolorów i zabawek oczoplasu dostawałam.
a co do wnerwiających zabawek ja małej kupilam taka krowe pianinko do tego jakies tam dzwieki kotów krów płaczasych dzieci i inne duperele do tego swieci i muuuuuuuuuczy w sklepie wydawalo mi sie cicho jak przynioslam do domu to mslałam ze swira dostane hałas jak diabli a Ula nauczyla sie właczac piosenke robiaca najwiecej halasu mormalnie katastrofa a najgorsze ze nie mozna jej sciszyć.
co doautka mloda ma taki traktor co odpala i jedzie graajac melodyjke swoja droga tez halasliwy ale malej wcale nie podoba sie to ze on jedzie tylko to ze kółka sie kreca wiec włacza sobie łapie traktor i trzyma próbując złapać kręcące się kółeczka


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj pierwszy raz w długiej trasie byłam z rodzinką :) - jazda po autostradzie na mnie zrobiła za kierownicą takie wrażenie jak gokarty :D

Nie możemy dzisiaj Piotrusia uśpić.

A zabawki? Kupilismy telefon dla Adasia w Smyku własnie - bardzo fajnie się bawi. Bo wszystko, co ma guziczki robi na nim wrażenie :)

Wreszcie staramy się, żeby chociaż raz w tygodniu robić z dziećmi coś ciekawego - mamy we Wrocławiu Bobolandię - super park rozrywki dla dzieci, dla wszystkich odwiedzających Wrocław polecam.

a jutro prawdopodobnie jedziemy na jarmark bożonarodzeniowy - w Rynku we Wrocławiu rokrocznie jest taki jarmark - masę ozdób świątecznych, piękne witryny z poruszającymi się bohaterami bajek dla dzieci, pyszne mocne grzańce na mroźne dni, karuzele i w ogóle wszystko, co najpiekniejsze ;)

Jarmark BoĹźonarodzeniowy 2011 | Facebook

Tu kilka zdjęć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...