Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

cafe- ja też w okularach tylko najczęściej są na mojej głowie :P bo jakoś tak zapominam ich założyć hehe ale dziś już nie daję rady a nawet kropli nie mogę ani zyrteku;/
a co do zimy to buuu już mi zimno jak ja nie znoszę mrozów, może nasze dzieciaczki chociaż będą szczęśliwe w końcu to dzieci zimy:P


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

czy ktoras daje dziecku NAN pro?
bo dziwna sprawa ale widziala jeden NAN pro 3 od 9 miesiąca
a drugi NAN pro 3 od 1 roku
i nie mam pojecia o co chodzi???
dodam,ze opakowanie identyczne
nie mialam czasu zeby przerobic sklad ale przy najblizszej okazji to zrobie
tymbadziej,ze niedlugo bedziemy przechodzic wlasnie na 3

Odnośnik do komentarza

w czwartek idziemy na szczepienie
dowiem sie ile chlopcy waza
no i olek dostanie szczepionke na meningo

julek niestety ciezko przechodzi zabkowanie i kulka razy nurofen poszedl w ruch,bidula moja
jedna jedynka sie przebila a druga menda nie chce

za to czarkowi dopiero sie zaczyna i ma troche nabrzmiale dziaselka ale do przebicia to chyba daaaaleko:Szok:

Odnośnik do komentarza

a my już u siebie:)
wszędzie fajnie ale w domu najlepiej:) szkoda tylko że przywieźliśmy ze sobą brzydką pogodę.

było fajnie,Rado przywiózł kupę nowych ciuchów, babcia i siory wynosiły i wycałowały a ja trochę odpoczęłam:)(ale tylko trochę)

lot powrotny masakra. w tamtą stronę miałam sis do pomocy, a spowrotem byłam sama, więc Rado na rękach, ciężka torba na ramieniu i pchający się ludzie...uffff ale przeżyliśmy:)

Dziewczynki, a co z wyjazdem?? ja bym chciała chyba z chłopem,bo jest jakaś pomoc,no i stęskniłam się przez tych kilka dni ;) on chyba też bo jest baaardzo miło ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
czyli po wyjeździe babulowo-forumowym??

absolutnie nie
tylko chyba zle sie zrozumialysmy
ja myslalam,ze to ma byc babski wyjazd
babsko-dzieciakowy

tak jak mowie,moj K ma pelno pracy i nie da rady...a jechac tylko na sobote i niedziele to ja dziekuje,dojazd kilka godzin jedna noc i powrot to nie dla nas

Odnośnik do komentarza

Krawatek twój Rado taki mały i ma juz pierwszy lot za soba a ja taka stara i jeszcze nigdy nie lecialam.

U mnie na razie pogoda ładna. I spacer już zaliczylismy.
Mój M. dzis wczesniej wraca z pracy to moze uda sie pojechac i kupic jakas szafke dla Adasia na ubrania bo już mi się nie mieszczą :)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

No hej dziewczynki!

A my w Łodzi siedzimy - pojechaliśmy pozaatwiać kilka spraw, ale może i nam na dobre wyjdzie?
Jutro spadamy do Warszawy, a potem Mazury, albo Zakopane :) - ta druga opcja bardziej dla nas, bo nie udało się z przeprowadzką niestety.
A na wyjazd z Wami jak najbardziej się piszę. Nie wiem tylko, jak daleko z Waszą propozycją, ale damy radę :)

Kto jeszcze jedzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...