Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

krawatek
iga7777
czesc
mi dzis w koncu przyszly spodnie ciazowe hihi i mam w czym chodzic;-) jedne za duze a niby rozmiar ten sam... beda na pozniej... znowu siedze sama w domku maz pojechal... ale dzis u mnie strasznie zimno wieje i chyba bede zmuszona siedziec w domu....

iga, a jakie spodnie zamówiłaś? dresy czy inne? bo jest coraz zimniej, a ja mieszczę się już tylko w krótkie spodenki. też muszę zamówić jakieś. Dziś ubrałam dżinsy i dobrze że w biurze sama jestem, bo musiałam rozpiąć całe, razem z paskiem:P hihihi nie wiem jak na mieście będę wyglądać. A maluch się wierci cały czas i ciśnie bardzo :)
jak przyjdzie klient to dopiero sobie pomyśli co robię w pracy :36_1_21:

ja zamowilam dzinsy z gumka sa nawet wygodne a z tylu maja regulacje no wlasnie ja tez sie juz nie miescilam w moje.
hehe no troche smiesznie z rozpietymi hihi naciagnij bluzke i nie bedzie widac..

Odnośnik do komentarza

szyszka
Dzięki dziewczyny. Niepotrzebnie się denerwowałam. Dzidziuś jest zdrowy waży prawie pół kilo dokładnie 490g:) Duży CHŁOPIEC z niego termin wychodzi na 1 stycznia czyli dobrze się rozwija:)

no to będziesz miała parkę :) szkoda że nie widzieli, mój marcin to się tak wpatrywał w ten ekran, że myślałam, że mu gały wypadną :D :P ale siuraka widać nie było... hmmm... a jak Twój Dzidziuch był ułożony??

a zamowilam dzinsy z gumka sa nawet wygodne a z tylu maja regulacje no wlasnie ja tez sie juz nie miescilam w moje.
hehe no troche smiesznie z rozpietymi hihi naciagnij bluzke i nie bedzie widac..

iga, na allegro zamawiałaś? no ja własnie też dżinsy muszę, zaraz poszukam, bo w sklepie prawie 160zł!! :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek
szyszka
Dzięki dziewczyny. Niepotrzebnie się denerwowałam. Dzidziuś jest zdrowy waży prawie pół kilo dokładnie 490g:) Duży CHŁOPIEC z niego termin wychodzi na 1 stycznia czyli dobrze się rozwija:)

no to będziesz miała parkę :) szkoda że nie widzieli, mój marcin to się tak wpatrywał w ten ekran, że myślałam, że mu gały wypadną :D :P ale siuraka widać nie było... hmmm... a jak Twój Dzidziuch był ułożony??

a zamowilam dzinsy z gumka sa nawet wygodne a z tylu maja regulacje no wlasnie ja tez sie juz nie miescilam w moje.
hehe no troche smiesznie z rozpietymi hihi naciagnij bluzke i nie bedzie widac..

iga, na allegro zamawiałaś? no ja własnie też dżinsy muszę, zaraz poszukam, bo w sklepie prawie 160zł!! :D

no ja na ebayu bo jestem w anglii

Odnośnik do komentarza

no to jestem Kochane! Ja dziś byłam w mieście naszym wojewódzkim u takiego lepszego specjalisty i tylko na USG połówkowym, mam zbadanego całego dzidziusia od stóp do głów i nagraną płytę :) Dzidziuś zdrowy, 428 g, ale jakieś wyjątkowo długie ma kości - udową i ramienia , co by oznaczało, że wysoki...CHŁOPAK BĘDZIE! Siusiaka też mam na zdjęciu hahahahah. Mąż i synek byli w środku też, ale synka musiał po 10 minutach zaprowadzić do babci na korytarz ;) BAdanie trwało 45 minut!!!

szyszka to Twój więcej waży, a termin mamy mniej więcej tak samo, chociaż mi dziś nie powiedział terminu,ale jak chodze do mojej gin co miesiąc to tak na 29.12 - 06.01 wychodzi :) Na karcie ciąży ma 06.01.2011 ;)

iga nie bałaś się, że będą źle leżeć? Wklej foty!

arisa to musisz małą na rękach nosić, co? Kurcze - ciężko być w ciąży i mieć takie maleństwo jeszcze, które nie chodzi.

cafe ja też bez męża, w delegacji cały tydzien, tylko na weekndy zjeżdża do domu :) ale dziś był, bo razem na to usg pojechaliśmy i nas odwiózł i znowu pojechał, też do jutra go nie będzie.

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
no to jestem Kochane! Ja dziś byłam w mieście naszym wojewódzkim u takiego lepszego specjalisty i tylko na USG połówkowym, mam zbadanego całego dzidziusia od stóp do głów i nagraną płytę :) Dzidziuś zdrowy, 428 g, ale jakieś wyjątkowo długie ma kości - udową i ramienia , co by oznaczało, że wysoki...CHŁOPAK BĘDZIE! Siusiaka też mam na zdjęciu hahahahah. Mąż i synek byli w środku też, ale synka musiał po 10 minutach zaprowadzić do babci na korytarz ;) BAdanie trwało 45 minut!!!

szyszka to Twój więcej waży, a termin mamy mniej więcej tak samo, chociaż mi dziś nie powiedział terminu,ale jak chodze do mojej gin co miesiąc to tak na 29.12 - 06.01 wychodzi :) Na karcie ciąży ma 06.01.2011 ;)

iga nie bałaś się, że będą źle leżeć? Wklej foty!

arisa to musisz małą na rękach nosić, co? Kurcze - ciężko być w ciąży i mieć takie maleństwo jeszcze, które nie chodzi.

cafe ja też bez męża, w delegacji cały tydzien, tylko na weekndy zjeżdża do domu :) ale dziś był, bo razem na to usg pojechaliśmy i nas odwiózł i znowu pojechał, też do jutra go nie będzie.

nitka gratuluje synka ;-) powiedz mi czy sie domyslalas ze bedzie chlopak???

nie nie balam sie dobre sa i wygodne;-)

Odnośnik do komentarza

ale super nitka!! GRATULACJE SIUSIAKA!! :)
widzę że się cieszysz jak my wczoraj, zatem power na następne 2 tygodnie przynajmniej :) :) :)

i ja właśnie zamówiłam gacie na allegro, jeansy i legginsy - wszystko czarne, zapłaciłam z przesyłką 67zł, zobaczymy jak to będzie :D bo ja, w przeciwieństwie do igi mam trochę stracha czy się wbiję :D :P (bo mam tyłek niewymiarrowo duuuży :D :P )

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję:) Tak teraz wiem na 100%, że synek:) Ja niestety nie mam ładnego zdjęcia:( To nic może uda mi się moją gin namówić to mi zrobi ładne:)

Nitka gratuluję synka! Gdzie te dziewuchy są? Tylko chyba u Marty na razie:)

Krawatek lekarz mi takie coś napisał:
"Ciąża żywa, jednopłodowa.
Położenie płodu główkowe.
FHR 140/'. Biometria płodu odpowiada 21,5 Hbd(chodzi o tydzień i dzień ciąży). Fw ok 490g
Łożysko ściana przednia macicy, prawidłowo usadowione - IoG
Ilość płynu owodniowego prawidłowa. Struktury płodu prawidłowe.
Pępowina trójnaczyniowa.
Aktywnośc ruchowa płodu jak w okresie dobrostanu(i to nie wiem co znaczy...)
Tp 01.01.2011"

Ja ubrania ciążowe mam z poprzedniej ciąży.

Odnośnik do komentarza

szyszka
Dzięki dziewczyny. Niepotrzebnie się denerwowałam. Dzidziuś jest zdrowy waży prawie pół kilo dokładnie 490g:) Duży CHŁOPIEC z niego termin wychodzi na 1 stycznia czyli dobrze się rozwija:)

Slicznie waży maluszek:brawo::brawo::brawo: i najważniejsze,że zdrowy:great:

nitka07
no to jestem Kochane! Ja dziś byłam w mieście naszym wojewódzkim u takiego lepszego specjalisty i tylko na USG połówkowym, mam zbadanego całego dzidziusia od stóp do głów i nagraną płytę :) Dzidziuś zdrowy, 428 g, ale jakieś wyjątkowo długie ma kości - udową i ramienia , co by oznaczało, że wysoki...CHŁOPAK BĘDZIE! Siusiaka też mam na zdjęciu hahahahah. Mąż i synek byli w środku też, ale synka musiał po 10 minutach zaprowadzić do babci na korytarz ;) BAdanie trwało 45 minut!!!
.

Gratuluje synka:brawo::brawo:

No troszke ją nosze na rekach ale staram się nie za często.
Poza tym dziś stanęła na nózki,więc pewnie będzie śmigała:yipi::yipi:
Ide sobie pojeść,bo właśnie odgrzałam leczo:happy:

Odnośnik do komentarza

szyszka
Dzięki dziewczyny. Niepotrzebnie się denerwowałam. Dzidziuś jest zdrowy waży prawie pół kilo dokładnie 490g:) Duży CHŁOPIEC z niego termin wychodzi na 1 stycznia czyli dobrze się rozwija:)

nitka07
no to jestem Kochane! Ja dziś byłam w mieście naszym wojewódzkim u takiego lepszego specjalisty i tylko na USG połówkowym, mam zbadanego całego dzidziusia od stóp do głów i nagraną płytę :) Dzidziuś zdrowy, 428 g, ale jakieś wyjątkowo długie ma kości - udową i ramienia , co by oznaczało, że wysoki...CHŁOPAK BĘDZIE! Siusiaka też mam na zdjęciu hahahahah. Mąż i synek byli w środku też, ale synka musiał po 10 minutach zaprowadzić do babci na korytarz ;) BAdanie trwało 45 minut!!!

Gratuluję Kochane zdrowych chłopaczków :brawo: :)

Ja cicho też bym chciała Synka. Ale się okaże.

Fotografia amatorska http://anna-dabrowska.blogspot.com/
https://www.facebook.com/AnnaDabrowskaFotografia

http://s5.suwaczek.com/20090627290217.png
http://s2.pierwszezabki.pl/039/0393199d0.png?1687http://s4.suwaczek.com/201101175165.png

Odnośnik do komentarza

szyszka,nitka swietnie,ze wszsytko dobrze.....ale duze chlopaki nosicie
moj synus mial tydzien temu 360 a druga dzidzia 400....

dobrze licze,ze poki co wiekszosc z nas spodziewa sie synusiow?
u nas na wrzesniowkach jest podobnie...i nawet sa blizniaczki:)
smiejemy sie w dziewczynami,ze to nieprawdopodobne ,zeby na jednym watku byly 2 pary blizniakow :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Iga w taki razie życzę córeczki:)

Angela Paulinka też nam za wcześnie nie chciała pokazać co ma, bo dopiero w 32 tygodniu, jednak fajniej jest wiedzieć wcześniej:)

Gosiu ja mam straszne zaparcia. Może nie mam tygodniowych przerw, ale kilku dniowe...

Cafe jak na bliźniaki to spore dzieciaczki. Ważą tyle ile powinny to dobrze:)

Aniu, a Ty kiedy masz usg? Może i będzie chłopak patrząc po brzuszku;] Chociaż mi się nie wydaje żeby z Paulinką i teraz się różniły;] To chyba bardziej sprawa genetyki:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...