Skocz do zawartości
Forum

Razem raźniej... Klub "Grubasów" ;)


Rekomendowane odpowiedzi

asia78
Rowerem?????? Jak to??? U Ciebie nie ma sniegu?

Ja mieszkam na wsi, a tutaj ulice sa czyste i suche::):

a ja mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych, wiec jest gdzie jezdzic::):

Do lasu nie bede jezdzic, bo pewnie wcale nie wjade....:Oczko:

No i dzisiaj juz nie jedziemy mam klientke o 20:/ a rany kto wymysla takie godziny....:/ odmówiłabym, ale to jest moja stała klientka::):

a szkoda bo sie juz nastawiłam.... hmmm moze o 21, ale to bedzie pewnie za ciemno:/

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

witam

ja niestety nie wiem kiedy podam wagę, bo nie wiem kiedy się zważę tzn nie wiem kiedy będę u kolezanki co ma wagę, ale jak byłam u niej w niedzielę to waga moja nic się nie zmieniła, dobrze że nie wzrosła bo ostatnio ciągle miałam imprezki dzień kobiet , im Beaty, moje im a dziś męża i też było ciasto bo mieliśmy gości na kawkę. Ale do świąt juz zdnych imienin więc trochę muszę podietkować.

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

Coś cisza tu, jak dziewczyny wam idzie. Wczoraj poczytałam na innym wątku o tej diecie protal kilka dziewczyn odchudza się ta metodą, zrobiłam sobie nawet jakiś test tego doktora Dukana i wyszlo mi że jak bym zaczęła od dziś to do wakacji powinnam uzyskać spory spadek wagi, i chyba od poniedziałku zacznę tą metoda trochę będzie trudno bo nie lubię wszystkich jogurtów a zwłaszcza naturalnych ale spróbuję .

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU

Odnośnik do komentarza

witam
ja tez chciałam na tej diecie byc.... ale stwierdziłam ze nie bo nei będe gotowac dwóch róznych obiadów....
a pozatym jak sama widze teraz to osiągnę swój cel w tym samym czasie co przy męczarniach na tej diecie :) pozatym idzie lato i tez inaczej waga spada bo inaczej sie je :) Wiec po co się męczyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...