Skocz do zawartości
Forum

pazdziernik 2010


amerie9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mega doła,nic mnie nie cieszy,wszystko rrobię jak automat,wszyscy mnie denerwują a w dodatku wczoraj usłyszałam przykre słowa z ust mężula.twierdzi,że skoro pracuje nie ma obowiązku pomagać mi w domu i kij mu w oko.mam dość....on nie rozumie nic i nie widzi w jakim jestem nastroju i dodatkowo mnie dołuje....czy to depresja???mam takie podejrzenie bo z dnia na dzień czuje się coraz gorzej...tak się cieszyłam że jestem w ciąży a teraz zastanawiam się czy dbrze zrobiłam decydując się na dziecko...Młody nic sobie ze mnie nie robi,nie słucha i w ogóle odechciewa mi się żyć.....dlatego mnie nie ma i nie będzie przez jakiś czas jeszcze...jaki niewiem sama...aż uporam się z wszystkimi problemami i wrócę do jako takiej równowagi.:36_2_43:

jadzik gratulacje.....

http://skocznakura.blog.onet.pl/
HAKUNA MATATA]

Odnośnik do komentarza

Rany Klamorka, może jakas wizyta u psychologa... nie wierz w ani jedno słowo męza. Nie ma racji. Ty pracujesz równie cięzko jak nie cięzej. masz 10 rzeczy na raz do zrobienia, 100 dziennie do ogarnięcia. ma prawo byc Ci cięzko, nie próbuj byc mamą bez skazy- takich nie ma. Może oddaj na jakis czas Młodego mamie żeby odpocząć psychicznie...

Odnośnik do komentarza

Hej kochane

Ja własnie robie pierogi i wybieram się z dziećmi do lekarza z jednym na szczepienie a z drugim bo go siusiak boli i się trochę zaczerwienił a co najgorsze nie schodzi mu skórka z ptaszka:/

Wczoraj był program na tvn o chustach i mówili że najlepsze są chusty tkane dobre sa na kolkę więc Ja juz sobie upatrzyłam jedną w sumie nie drogą bo na tą drogą mnie niestać na ta chwile :/ A w sumie czym one się różnią chyba tylko cena i metką

chusta tkana NIMAR, prof. instrukcja, haft, GRATIS (1304047611) - Aukcje internetowe Allegro

A to ta droższa
NATI - CHUSTA IDEALNA NA JESIENNE SPACERY, ROZM. M (1290707592) - Aukcje internetowe Allegro

Co myślicie napisać do medatora o to prywatne forum ?????

Franiu zdjęcia po prostu super :)))

Klamorka wiem co czujesz tylko mi mąż pomagał a teraz jak Ja sie lepiej czuje to on zaczyna odwalać ,jakiś dziwny się zrobił.

Dziewczyny zaczyna mnie brzuch boleć jak na okres i kurcze zaczynam się bać że może zaskoczyłam mineło już dwa tygodnie myślicie żeby zrobić test ?? i wyjdzie w razie czego.
Chyba bym się załamała:/

http://fajnamama.pl/suwaczki/fnapmsy.png
[/img][/url]=http://blog.dzieciak.com]http://www.dzieciak.com/t/index.php/20100909/Mikolajek/3/ticker.png[/url]
http://www.dzieciak.com/t/index.php/20080612/Kacperek/1/ticker.png

Odnośnik do komentarza

Penny
Affi - bolą Cię jeszcze piersi ???
Bo mi już lakatcja się unormowała tzn. nic nie boli przy karmieniu i piersi przestały ważyć tyle co kamienie.

Czytałam, że lakatcja się unormowuje ok. 3 tygodnia życia dziecka, a ssanie smoczka/butelki - może ją zaburzać (to taka ciekawostka dla Was).

czytasz mi w myslach Penny własnie czytając miałam sie Ciebie o to spytać. U mnie chyba przegięcie w drugą stronę. Dzis Młoda przespała od 22.30 do 5.30 nie budząc sie na jedzenie. Ja zwyczajnie zmęczona nie obudziłam się sama wcześniej.W dzień musze ją męczyc zeby jadła. Jak tak dalej pójdzie to pokarm mi zaniknie. Piersi juz nie są tak nabrzmiałe. Tylko sie właśnie zastanawiam czy to laktacja się normuje czy mam mniej pokarmu bo nie jest pobudzana produkcja. Wrrrr, tak źle i tak niedobrze. No nic mamy w domu wagę zważe ją za 2-3 dni i zobaczę czy przybiera... aaa no i z lewą piersią coś się dzieje, jak Młoda się przysysa to "prąd" mi idzie aż do szyi i cholernie boli... mam nadzieję ze nie zatkał mi sie jakiś kanalik i nie szykuje sie zapalenie, buuuuuu

Odnośnik do komentarza

Klaudusia
Hej kochane

Ja własnie robie pierogi i wybieram się z dziećmi do lekarza z jednym na szczepienie a z drugim bo go siusiak boli i się trochę zaczerwienił a co najgorsze nie schodzi mu skórka z ptaszka:/

Wczoraj był program na tvn o chustach i mówili że najlepsze są chusty tkane dobre sa na kolkę więc Ja juz sobie upatrzyłam jedną w sumie nie drogą bo na tą drogą mnie niestać na ta chwile :/ A w sumie czym one się różnią chyba tylko cena i metką

chusta tkana NIMAR, prof. instrukcja, haft, GRATIS (1304047611) - Aukcje internetowe Allegro

A to ta droższa
NATI - CHUSTA IDEALNA NA JESIENNE SPACERY, ROZM. M (1290707592) - Aukcje internetowe Allegro

Co myślicie napisać do medatora o to prywatne forum ?????

Franiu zdjęcia po prostu super :)))

Klamorka wiem co czujesz tylko mi mąż pomagał a teraz jak Ja sie lepiej czuje to on zaczyna odwalać ,jakiś dziwny się zrobił.

Dziewczyny zaczyna mnie brzuch boleć jak na okres i kurcze zaczynam się bać że może zaskoczyłam mineło już dwa tygodnie myślicie żeby zrobić test ?? i wyjdzie w razie czego.
Chyba bym się załamała:/

Niestety często cena chusty świadczy o jej jakości :( Chodzi tu o jakość splotu i o to żeby dało się chuste dobrze naciągnąć a jednocześnie zeby się nie rozciągała pod cięzarem dziecka. No ale wiadomo czesto metka też kosztuje. Ja kurcze tez miałam ochotę na te tkane, ale jak myslę, że wychodząc z samochodu musiałabym na mrozie motać tą chustę a franek by sie w tym czasie darł, to mi sie odechciewa. ostatecznie zamówiona została chusta Nati w kolorze avocado( tak na jesiennego doła i pod kolor wiosennej zieleni ;). jak przyjdzie to się zaprezentuje. jak złapię chustowego bakcyla to na chrzciny poprosze na prezent kogoś o "motaną". Zobaczymy...

Co do testu i ciąży, pojęcia nie mam czy test teraz dobrze wykaże ciąze. chociaż Tobie się juz burza hormonalna po ciąży skonczyła, więc może... Nic nie szkodzi wykonać, może byś się uspokoiła.

Odnośnik do komentarza

Penny ale myslisz że normalne jest ze dwu tygodniowe dziecko nie budzi się 7 h w nocy na jedzenie??? Kurcze nie to zebym sie nie cieszyła ale kurcze zaczynam sie martwic...

no i mam za swoje teorie odnosnie stanowczosci odkładania dziecka do łozeczka. Zośka odkładana do łozeczka drze sie w niebogłosy!!!! Wczoraj sie uparłam ze tam usnie, to po dwóch godzinach wstawania do niej, zwątpiłam i wzięłam ja do łozka( czyli powtórka z dnia wczorajszego). No jak widac dzieci są różne. Mi się pieszczoch teraz urodził.

Odnośnik do komentarza

Penny
CIEKAWOSTKA:

Przede wszystkim nie należy ważyć dziecka przed i po karmieniu. Jeśli niemowlę ssie dobrze, wystarczy robić to raz w miesiącu. W pierwszym półroczu maluch karmiony mlekiem mamy powinien przybierać miesięcznie nie mniej niż 450-500 g.

Ps. to mój M w ciągu 2 tygodni przybrał więcej niż norma miesięczna :-)

No ZOska tez przybrała ostatnio w 11 dni 600 g, tyle ze wtedy w nocy ją budziłam :)

Odnośnik do komentarza

affi
Penny ale myslisz że normalne jest ze dwu tygodniowe dziecko nie budzi się 7 h w nocy na jedzenie??? Kurcze nie to zebym sie nie cieszyła ale kurcze zaczynam sie martwic...

no i mam za swoje teorie odnosnie stanowczosci odkładania dziecka do łozeczka. Zośka odkładana do łozeczka drze sie w niebogłosy!!!! Wczoraj sie uparłam ze tam usnie, to po dwóch godzinach wstawania do niej, zwątpiłam i wzięłam ja do łozka( czyli powtórka z dnia wczorajszego). No jak widac dzieci są różne. Mi się pieszczoch teraz urodził.

affi moja Natalka np dzisiejszą noc- była kompana wczoraj o 19 potem zasnęła i ja czekałam aż się obudzi oglądając swoje ulubione kryminalne zagadki.. i tak czekałam do 2 w nocy aż w końcu ją obudziłam a ona taka zaspana że się dobudzić nie mogła. Potem zasnęła i spała do 8 rano. Karmienie i spałyśmy do 11. Ja bym się nie martwiła grunt że jest najedzona i spokojna.

Odnośnik do komentarza

Penny
Witajcie,

Insana - ''nam'' w szpitalu kazano podnosić do odbicia (jedynie pierwsza doba po porodzie była od tego ''wolna'').

Dobrze, że mężowi nic się nie stało.
A z autami to macie pecha!
Co w końcu załatwiliście z tamtym - po gradobiciu - bo z tego co pamiętam, były jakieś problemy z ubezpieczeniem???

[!

moje auto jak było dziurawe tak jest nadal. Okazało sie że sprzedali nam super polisę z wkładem własnym- muszę naprawiać w Renault bo inaczej potrącają 15%. A ja chcę robić auto w serwisie Toyoty w Chwaszczynie bo Renault ma bardzo złą opinię tutaj. I tak czekam już prawie 1.5 miesiąca na decyzję Alianz w tej sprawie.

Ps. mąż wrócił lawetą po 1 w nocy bo to się stało na wschodzie pod granicąi faktycznie nic poważnego nie jest a samochód się naprawi...

Odnośnik do komentarza

Insana
affi
Penny ale myslisz że normalne jest ze dwu tygodniowe dziecko nie budzi się 7 h w nocy na jedzenie??? Kurcze nie to zebym sie nie cieszyła ale kurcze zaczynam sie martwic...

no i mam za swoje teorie odnosnie stanowczosci odkładania dziecka do łozeczka. Zośka odkładana do łozeczka drze sie w niebogłosy!!!! Wczoraj sie uparłam ze tam usnie, to po dwóch godzinach wstawania do niej, zwątpiłam i wzięłam ja do łozka( czyli powtórka z dnia wczorajszego). No jak widac dzieci są różne. Mi się pieszczoch teraz urodził.

affi moja Natalka np dzisiejszą noc- była kompana wczoraj o 19 potem zasnęła i ja czekałam aż się obudzi oglądając swoje ulubione kryminalne zagadki.. i tak czekałam do 2 w nocy aż w końcu ją obudziłam a ona taka zaspana że się dobudzić nie mogła. Potem zasnęła i spała do 8 rano. Karmienie i spałyśmy do 11. Ja bym się nie martwiła grunt że jest najedzona i spokojna.

Insana no własnie wygląda na wyluzowaną ;) Może ten typ tak ma... oj fajnie by było, przesypiac nocki ;) Tylko oby nie było tak jak pisałaś że Cię straszyli i mi pokarm nie zanikł. Mam nadzieję, że nie. dzieki :big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...