Skocz do zawartości
Forum

pazdziernik 2010


amerie9

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dajecie czadu....

Ja też staram się oduczyć Młodego od pampersów ale z marnym skutkiem....u mojej mamy bez problemu siadał i sikał a nawet robił kupsztala a w domu za cholerę nie chce siadać....i co ja mam począć???a teraz jak Mała już jest to tym bardziej...widzi jak jej zmieniam pampersy i on też chce....

Jeśli chodzi o lewatywę przed porodem to powiem Wam,że mnie pytały czy chcę....uważam,że warto ją zrobić,choćby dla własnego komfortu....

Kobietki czy Was też tak głowa boli???mnie po prostu od kilku dni po prostu rozrywa mózg....

Niunia ja też moją dokarmiam butlą bo nie wyrabiam z pokarmem...nie nadąża mi się tworzyć....

http://skocznakura.blog.onet.pl/
HAKUNA MATATA]

Odnośnik do komentarza

jadzik
Przeglądając forum pod kątem pieluszek wielo trafiłam na taki temat:

http://parenting.pl/doradca-ds-stosowania-ekologicznych-pieluch/5066-nocnik-co-nosic-gdy-uczymy.html

Affi, może Cię zainteresuje :) I inne mamy oczywiście też! :)

dzięki Jadzik :)

Frania, głeboko wierzę, że wszystkie Zofijki są tak piękne jak Twoja Pusia

Klamorka, idolko Ty moja, przecież Ty urodziłaś kochanego wielkoludka, ma Cie prawo ciągnąc w dole!!!! Co do bólu głowy to ja mam koszmarne od trzech dni, jade na apapie. Myslałam ze to migrena ( moja mama ma a to ponoc genetyczne) ale chyba jednak spanie pod oknem dachowym. WIęc kobitki jak macie łóżka pod takowymi to przestawcie bo ja wczesniej słyszałam ze to kiepski pomysł ale te moje ciągłe przeziębienia a teraz bóle głowy składają się w całość! No ale Ainer ma racje sprawdz ciśnienie.

To ja teraz o wizycie. Lekarz lekkoduch jakich mało. Nawet mnie nie zbadał załozywszy ze mam cesarkę. Doprosiłam sie o USG na szybko, sciemniając ze kiepsko czuje ruchy. No i ku mojemu zaskoczeniu Malutka ZOsieńka urosła przez 12 dni ok 650 g. Wazy teraz ok 3650 i ma jeszcze tydzień. W poniedziałek przed 8 mam byc na IZbie, w zalezności od ilości pilnych przypadków zrobią mi cc albo w pn albo we wtorek. No to tyle. Wizyta trwała 3 minuty, 150 zainkasował. Nic dodac nic ująć.

Odnośnik do komentarza

affi

To ja teraz o wizycie. Lekarz lekkoduch jakich mało. Nawet mnie nie zbadał załozywszy ze mam cesarkę. Doprosiłam sie o USG na szybko, sciemniając ze kiepsko czuje ruchy. No i ku mojemu zaskoczeniu Malutka ZOsieńka urosła przez 12 dni ok 650 g. Wazy teraz ok 3650 i ma jeszcze tydzień. W poniedziałek przed 8 mam byc na IZbie, w zalezności od ilości pilnych przypadków zrobią mi cc albo w pn albo we wtorek. No to tyle. Wizyta trwała 3 minuty, 150 zainkasował. Nic dodac nic ująć.

Kurcze,to ja na NFZ chodzę i wizyta dłużej trwa... A raz byłam prywatnie, żeby USG sobie zrobić kiedy moja lekarka miała zmianęsoczewek i nie mogła mi zrobić, to samo USG lekarz robił mi dobre 15 min i zapłaciłam 100zł...

Odnośnik do komentarza

affi
Jadzik, ile Oliwia ważyła na USG?

No ja ostatnio na USG byłam w 31 tyg, więc trochę dawno... I ważyła wtedy 1630g. Potem byłam tylko raz na wizycie u mojej gin, ale ona mi już nie robiła. U mnie w mieście jest tak, że jeśli ktoś chodzi prywatnie, to na każdej wizycie robią USG i standardowa stawna to 100zł za wizytę. Moja gin na NFZ ma sprzęt i za USG płacę i tak dodatkowo 60zł.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co???koniec końców wzięłam tabletkę przeciwbólową a Mała będzie do jutra na sztucznym mleku z tegoż powodu...głowa przestała boleć ale moja Mała Głodzilla wsunęła 140 ml mleka....i najlesze jest to,że to było jeszcze mało....aż się boję ile ona w przyszłości będzie jeść.....
a tu moje brzdące he he całuśny Sylwek i moja Głodomorra ;):36_3_3::36_3_3:

Słodkich snów

http://skocznakura.blog.onet.pl/
HAKUNA MATATA]

Odnośnik do komentarza

Klamorka, Głodomorra jest słodka!!! Tak się tylko zastanawiam na ile Wam ta kołyska starczy ( kołyske macie czy cos poplątałam)?jak Mala będzie miała taki apetyt...

o rany ale pogoda nic tylko spać. M przestawił łożko, zapomniał mi powiedziec i jak szłam po ciemaku wczoraj spać ( nie chciałam go budzić) przekonana ze mam jeszcze ze dwa metry przwaliłam nogą... ałć. za to spało się cudnie!!!! Poza jedną akcją mojego m który obudził sie w nocy i spytał gdzie są banany i zaczął ich szukać???? HIHI, kolejna wizja mojego męża lunatyka. jak sie zaczęłam smiać to się obraził i poszedł spać :love_pack:

dzis wykanczam pokoik Zofijki... założe pościel jej i nam na duże łożko, jak to mawia moja znajoma niech sie skolonizują florą domową ;)

Napiszcie coś... może Penny coś dzis napisze... nie bardzo miałam czas do niej napisać wczoraj , macie może jakieś wieści? Później się do Insany odezwę.

Odnośnik do komentarza

Hej hej....

Klamorka śliczną masz córunie!! :36_2_25: są plusy,że wam tak je tzn,że jest zdrowa!!lepiej,że ma apetycik niżeli miałaby go nie mieć....
Franiu Twoja maleńka również jest śliczna! czy zawsze jest taka spokojna jak na tym zdjątku??:36_2_15:
Affi to koło 3800 Twoja mała może mieć j:36_2_43:k się urodzi co?a termin rzeczywisty miałaś dalej to urodziła by się może z 4kg co?jeżeli miałaby wyjśc o czasie....

A teraz kilka słów co u mnie:
-maleńka dzisiejszej nocy mniej dała Nam popalić,a to przez to,że był cyc+butelka a wypija mi max 30ml po cycu...a do jedzenia,aż się trzęsie:36_2_4:
-dziś na 11 mamy wizytę u lekarza w sprawie tej żółtaczki...oby wszystko było dobrze...JUŻ CHODZĘ I SIE DENERWUJE....
-Z dnia na dzień powiem wam,że chudne małą ze mnie wyciąga już od porodu straciłam prawie 13kg z czego 10 po porodzie...
-Motylek śliczne masz dzieci!!!! nic dodać nic ująć!!!!!!!!!!!!!
A Klamorka pytałaś czy mamy ciągnięcie do dołu TAK TAK TAK!!a najgorzej jak siedzę na kibelku to mam wrażenie jakby wszystko miało mi wyjść...
-Wogóle to powiem wam,że strasznie ostatnio,że mnie leci......................:36_2_43:
Teraz za 9mcy będzie mi leciało przez nastepne 9eć.....:Histeria:

Ide jeść śniadanko i ogarnąć siebie bo Maja śpi.....

http://nasze-wesele.net.pl/phototicker/tickers/jfen5817.png

13.02-II różowe kreseczki
27.04-usłyszałam pierwsze bicie serduszka
06.05-pierwsze USG
25.05-Badania prenatalne....
28.06-będzie córeczka

http://s2.pierwszezabki.pl/038/0380839b0.png?2394

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
ale te małe szkraby mają fajne oczka :)
Teraz zastanawiam się jakie bęzie miał mój góral, bo ja mam niebieskie, a tatuś zielone. I jest loteria :)

Widziałam że dyskutujecie o odstawianiu od pampersów. Mi poszło dosyć łatwo, bo mały nocnik potratował jako jedynie fotel i za nic nie chciał do niego sikać, musiał jak tata, więc kupiłam podstawkę i wskakiwał na sedes (ale za to z jaką dumą). Nie obyło się rzecz jasna bez majteczek treningowych, a te (huggiesy) akurat były z serią McQueena z bajki Cars, więc mały miał presję że sika na swojego ulubionego bohatera i ten znika. Kuracja McQueenem zajęła miesiąc, tylko na noc trochę dłużej zakładałam (z niewiary że się udało).
U mnie rzeczy ułatwiające życie: nocnik, smoczek, butelka i niekapek nie sprawdziły się niestety wcale.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...