Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

adriana8899
AgaiLila
O jej...uffff...kurka wodna....za 20stron naklikalyscie kiedy mnie nie bylo....spocilam sie probujac przeczytac wsystko:D

ehhhh a ja nikogo nie mam na nk procz Ady...jakby ktos mnie chcial to ,,,:D

Ada mowisz Gabi na lozko wlazla... To pomysl sobie ze Lilka z krzesla na stol wlazi a z glosnika na biurko.... Niedlugo z zawalem skoncze....No ale to po ojcu poszlo i ma dziwne pomysly...

Goska sliczne bobo....ja tez takie chce!

No to sluchaj... Ja obok lozka mam krzeslo a obok krzesla biorko. Szuflada z klawiatura byla wysunieta a dziamdziak wlazl z lozka na krzeslo, na szuflade, na biorko i stukala w monitor...
Oczywiscie stalam obok i pilnmowalam...
Ale i tak moja jest sto lat za Twoja. :D
Ada nie sto lat a 5dni:D a co do jej rozwoju fizycznego to pedzi niczym blyskawica i chwilami mnie to przeraza.

http://www.suwaczek.pl/cache/c367ad7e73.png

Odnośnik do komentarza

No to dobrze Franiu, zawsze bliżej niż dalej do wprowadzenia się....

A za mną chodzi kurczak curry i tak się zastanawiam...

My ze swoją chatką zaczniemy działać pewnie za parę lat, ale działkę mamy wstępnie wytyczoną i myślę, że zaczniemy od zagospodarowania terenu, w sensie zieleni obwodowo w tym roku. Uwielbiam miejsca ze starym drzewostanem, no ale tu takich nie ma, więc trzeba coś przysymulować, hihi...:36_33_12::36_3_26:

Odnośnik do komentarza

Zmierzyłam sobie na chybił trafił tempe przed chwilą (zrezygnowałam z reguralnych pomiarów bo wstawałam o różnych porach) i niestety 36,5 k*m* za przeproszeniem. Chyba nici z tego cyklu znowu... Chyba jednak zostaną mi tabsy do żarcia a myślałam, ze uda się tego uniknąć...

polu ja mam smaka na pizze moją ulubioną: z tuńczykiem, czosnkiem, krewetkami, chili, papryczką peperoni, czarnymi oliwkami i cebulką, mniaaaaaaam! Pośliniłam się zanim wyliczyłam wszystkie składniki, hihi:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Natasza
Zmierzyłam sobie na chybił trafił tempe przed chwilą (zrezygnowałam z reguralnych pomiarów bo wstawałam o różnych porach) i niestety 36,5 k*m* za przeproszeniem. Chyba nici z tego cyklu znowu... Chyba jednak zostaną mi tabsy do żarcia a myślałam, ze uda się tego uniknąć...

polu ja mam smaka na pizze moją ulubioną: z tuńczykiem, czosnkiem, krewetkami, chili, papryczką peperoni, czarnymi oliwkami i cebulką, mniaaaaaaam! Pośliniłam się zanim wyliczyłam wszystkie składniki, hihi:hahaha:
jakie tabsy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...