Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Aśka36
martusia enia kciuki cały czas trzymane.

joanna28 kurcze ja też chcę w pn truc ginowi .Mam nadzieję,że mnie nie spławi.Ja zachodzę bez problemu ale potem sa schody.A robisz coś jeszcze oprócz obserwacji,pomiarów?Jakie mialaś badania wczesniej?Ja tylko monit owu,nic wiecej.Teraz chcę zaszalec z badaniami.

adriana minie PMS i świat będzie lepszy,zobaczysz.Ja też tak mam.

Buziam wszystkie:love_pack:podczytuję ale jeszcze nie jestem całkiem w temacie
Asiu- poza pomiarami temp. i obserwacja śluzu zakupiłam i piłam siemie lniane ,żeby mieć ten swój płodny sluzik i wiedzieć kiedy płodne ,bo wcześniej to go prawie wcale nie było a czasem wcale!Oczywiście do tego kwasik foliowy i witaminki.Nic wiecej.Teraz gin kazała mi współzyć cały czas co 2-gi dzień bo powiedziała ,że jak kobieta prowadzi obserwacje ,pragnie bardzo dzidziulka to organizm sam sie przestawia.Owu ,wtedy moze wypaśc w tym czasie kiedy bysmy tego w ogóle nie podejrzewały ,że tak bedzie.Zeszyt już wywaliłam a termometr dałam m ,zeby schował gdzieś ,gdzie go nie znajdę.I.....PRÓBUJE METODY CO 2 DNI!!!!

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/19971227040120.png

http://lilypie.com/pic/2010/03/11/jI4p.jpghttp://lbyf.lilypie.com/tZn2p1.png

http://nasze-wesele.net.pl/phototicker/tickers/4zej54t1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/uiklkwk4t7ufixii.png
Sandra odeszła 5 wrzesnia 2008 roku.


Odnośnik do komentarza

I ja witam was wszystkie!!
Martusia za niedlugo będę testować.Dzwoniłam do swojej gin.,żeby mi wysłała receptę na duphaston bo mi sie kończy,ona kazała mi zatestować zaraz i powiedziała,że najprawdopodobniej jestem w ciąży.Więc czekam aż mi się zachce co ma się zachcieć i zatestuję.
A tak w ogóle to nie wiem co jest bo mam dużo białego śluzu czy jest tak podczas ciąży??

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja!

Chciałabym powiedzieć, ze cała i zdrowa ale nie.

Wczoraj o 3 nad ranem dostałam mega @ jak nigdy. Do tego mega ból, rzyganie, biegunka, mdlenie NA RAZ. Nie miałam siły otworzyć oczu ani odezwać się do je***ego tel żeby zadzwonić po pogotowie lub do kogokolwiek. Godzinę bezwłądu zaliczyłam na podłodze w łazience - więc pewnie jeszcze to odchoruję. Oczy otworzyłam wieczorem, wydawałam dźwięki jak wymięty kot. 15 godzin masakry - taka mala teraz jestem jak kropka na końcu zdania, jeszcze nie doszłam do siebie.

Dziewczęta nie zamulać, klata do przodu i do roboty.

Odnośnik do komentarza

Enia
I ja witam was wszystkie!!
Martusia za niedlugo będę testować.Dzwoniłam do swojej gin.,żeby mi wysłała receptę na duphaston bo mi sie kończy,ona kazała mi zatestować zaraz i powiedziała,że najprawdopodobniej jestem w ciąży.Więc czekam aż mi się zachce co ma się zachcieć i zatestuję.
A tak w ogóle to nie wiem co jest bo mam dużo białego śluzu czy jest tak podczas ciąży??

enia ten śluz to b.dobry znak.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Aśka36
Enia
I ja witam was wszystkie!!
Martusia za niedlugo będę testować.Dzwoniłam do swojej gin.,żeby mi wysłała receptę na duphaston bo mi sie kończy,ona kazała mi zatestować zaraz i powiedziała,że najprawdopodobniej jestem w ciąży.Więc czekam aż mi się zachce co ma się zachcieć i zatestuję.
A tak w ogóle to nie wiem co jest bo mam dużo białego śluzu czy jest tak podczas ciąży??

enia ten śluz to b.dobry znak.

Testowałam-negatywny!!!Jestem załamana.Moja intuicja zadrwiła ze mnie.Nie wiem co się dzieje @ nadal brak nigdy tak nie miałam.Pierwszy test dwie krechy po czasie,drugi test 4 dni po terminie @ negatywny.

Odnośnik do komentarza

Enia
Dziewczyny pomóżcie!!czy jest możliwe,że duphaston zatrzymuje @?Lekarz przepisał mi,że mam brać duphaston 3 dni od owu.do @.A jeśli ta @ się nie pojawiła??

Ja bym na Twoim miejscu nadal brała na podtrzymanie ew.ciąży.Ale jutro bym dzwoniła do gina.A najlepiej to zrób betę z krwi,daje 100% pewności.Będziesz wszystko wiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Aśka36
Enia
Dziewczyny pomóżcie!!czy jest możliwe,że duphaston zatrzymuje @?Lekarz przepisał mi,że mam brać duphaston 3 dni od owu.do @.A jeśli ta @ się nie pojawiła??

Ja bym na Twoim miejscu nadal brała na podtrzymanie ew.ciąży.Ale jutro bym dzwoniła do gina.A najlepiej to zrób betę z krwi,daje 100% pewności.Będziesz wszystko wiedziała.

Wiem,że najlepiej zrobić betę ale ja mieszkam w IE i ciężko tu z tymi rzeczami.Robiłam drugi test i znowu po czasie pokazał bladą krechę.Nie wiem co mam robić.Niektóre dziewczyny twierdzą,że duphaston wywołuje objawy podobne do ciąży-ale że zatrzymuje @?Jutro rano zrobię test już ostatni dla pewności bo dzisiaj robiłam po południu i specjalnie wypilam pół litra wody przed bo mi się nie chciało siku(nie wiem czy to ma znaczenie-rozwodniony mocz).
Jak jutro nic nie wyjdzie to czeka mnie wizyta u gin.bo nie wiem co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
Witam rankowo!
Co tam kobitki u was bo hmmmm jakby was wcielo ostatnio:)
Ja prawie na 100% jestem pewna ze wczoraj mialam owulacje, mala wczoraj szybko zasnela wiec mielismy bardzo romantyczny wieczor:D mam nadzieje ze cos z tego bedzie:36_1_22:
Adusia mam nadzieje ze juz ci lepiej!

A reszta? Pisac!

Znaczy obie miałyśmy romantycznie :Śmiech: Oby naboje trafiły celnie w jajo :yes:

adriana8899
Wogole mi nie lepiej.
Napieprzaja mnie nery, macica mi sie czysci i jest mi zle. Facet sie stara ale nie wiem kiedy mi przejdzie wscieklosc po niedzieli. Jak dla mnie moglby teraz zniknac.
Albo nie. Ja chcialabym zniknac.

Wdech wydech wdech wydech ninia i główka do góry napewno będzie dobrze :Całus:

adriana8899
Dziewczynki wiem ze sie troszczycie... I chcecie dobrze.
Tylko ja pisze smiertelnie powaznie. Nie mam sily. Rycze po nocach zamiast spac, nie moge usnac. Nie mam sil psychicznie. Nie pamietam kiedy sie szczerze smialam. Jestem wewnetrznie wyniszczona.

ściskam i życzę dużo sił :Całus:

Martek73
Na rozweselenie opowiem Wam wyczyn Szymka.

Już spał, a my wieczorem oglądaliśmy film w telewizji. Tradycyjnie został on przerwany reklamami. W pewnym momencie była reklama z bardzo melodyjną piosenką. Patrzymy, a Szymek wstał na łóżku i zaczął tańczyć. Reklama się skończyła, a Szymuś położył się i poszedł spać dalej. A my boki z niego zrywaliśmy.

:hahaha: :hahaha: DOBRE !

adriana8899
Martusia tylko ja jestem taka glupia ze wszystko bore tak do siebie... Strasznie emocjonalnie do wszystkiego podchodze...
Kurde tesciowka mi cos zgrzeczniala?? :what:

oooo to zawsze jakiś plus ... albo podstęp :Śmiech:

Enia
I ja witam was wszystkie!!
Martusia za niedlugo będę testować.Dzwoniłam do swojej gin.,żeby mi wysłała receptę na duphaston bo mi sie kończy,ona kazała mi zatestować zaraz i powiedziała,że najprawdopodobniej jestem w ciąży.Więc czekam aż mi się zachce co ma się zachcieć i zatestuję.
A tak w ogóle to nie wiem co jest bo mam dużo białego śluzu czy jest tak podczas ciąży??

śluzik biały to śluzik progesteronowy charakterystyczny dla drgiej fazy cuklu tzn lutealnej
taki jest w ciąży także

Natasza
Witam się i ja!

Chciałabym powiedzieć, ze cała i zdrowa ale nie.

Wczoraj o 3 nad ranem dostałam mega @ jak nigdy. Do tego mega ból, rzyganie, biegunka, mdlenie NA RAZ. Nie miałam siły otworzyć oczu ani odezwać się do je***ego tel żeby zadzwonić po pogotowie lub do kogokolwiek. Godzinę bezwłądu zaliczyłam na podłodze w łazience - więc pewnie jeszcze to odchoruję. Oczy otworzyłam wieczorem, wydawałam dźwięki jak wymięty kot. 15 godzin masakry - taka mala teraz jestem jak kropka na końcu zdania, jeszcze nie doszłam do siebie.

Dziewczęta nie zamulać, klata do przodu i do roboty.

::(:::(: mam nadzieję że już wszystko ok ! Widze że dajesz nam kopa na rozpęd :mdr:

Enia
Dziewczyny pomóżcie!!czy jest możliwe,że duphaston zatrzymuje @?Lekarz przepisał mi,że mam brać duphaston 3 dni od owu.do @.A jeśli ta @ się nie pojawiła??

Ja bym brała, najlepsza byłaby beta ale wiem czytałam ... więc może 3 dni test ale koniecznie z pierwszego porannego moczu inny nie wchodzi w gre. Powodzenia :happy:

Odnośnik do komentarza

witam srodowo

widze ze pierwsza dzis sie tu pojawiam.
pozwulcie ze skopiuje co juz napisalam przed chwila na innym watku bo nie chce mi sie dwa razy pisac:
u mnie ciezka nocka. mimo ze wczesnie bo o 21 poszlam spac i wstalam przed 7 to jakos kiepsko spalam. tak jakby spalam a nie spalam.. ciagle sie budzilam, bylo mi bardzo goraco i bilo mi mocno serce. jakies dziwne sny mialam... snilo mi sie miedzy innymi ze robilam testy ciazowe i wyszly pozytywne..
tak mnie te sny nakrecily ze rano jak wstalam postanowilam zrobic test no i sprawdzilo sie. ukazaly sie dwie kreseczki. jakos to do mnie jeszcze nie dochodzi i boje sie cieszyc. tyle sie naczytalam o tych ciazach biochemicznych, poronieniach itp ze podchodze do tego troszke z dystansem. jesli wszystko bedzie dobrze to termin chyba na pazdziernik lub koniec wrzesnia... nie napalam sie jednak bo boli mnie brzuch jak na @ a planowo mam dostac jakos jutro....
poza tym czuje sie fatalnie

enia kurcze ale dziwna sytuacja u ciebie. raz jest druga kreska, raz nie.... wiem ze w irl nie robia bety ale idz do GP i popros i na pewno zrobia tylko ze musisz placic za to. a sa u ciebie jakies polskie przychodnie?

Odnośnik do komentarza

adriana ja mieszkam w irlandii a tu bety nie robia. tutaj lekarz robi test z moczu a pierwsze badania w szpitalu sa po 12 tygodniu. tu do 12 tygodnia nie przejmuja sie ciaza. do lekarza przejede sie w przyszlym tygodniu i moze ok 7 tygodnia pojde prywatnie do polskiego gina tu...
zastanawiam sei czy moge leciec do polski ale to bedzie juz 9 tydzien wiec lot nie powienien zaszkodzic.. chyba

no ale tak jak pisalam wczesniej nie chce sie zbytnio napalac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...