Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Babole!!

Jak nocka? Bo ja z nerw najpierw nie mogłam zasnąć, a potem po karmieniu Maryśki wybudziłam się i była dupcia zimna:8_1_217:

Nie testowałam Roniu, jutro pojadę na betę i przynajmniej po wyniku nie będę się już zastanawiać, ale @ brak:36_1_22:

Właśnie, gdzie się Frania z Iwcią podziewają?

Ada jak frytole, smaczne?

Tutaj 0 stopni, słoneczko od czasu do czasu, za to piekielnie wieje, samoloty mogłyby chyba silniki wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Hej kochane,
ja mam dziś do dupki dzień
michał wjechał w drodze do pracy do rowu,jakiś rolnik go wyciągał,nie dojechał na miejsce bo po 25 km droga się urwała.zgubił komórkę w śniegu.ale ją znaleźliśmy.dokładniej-ja ją znalazłam.co też facet by zrobił bez żonykoleżanka na mazurach bez prądu,nasi znajomi spod krypna odcięci od świata.no szok normalnie...
od wczoraj u nas tak pada i wieje,że zaspy na 2 metry.dziś jest -9st.C.pks-y nie jeżdżą,u siebie widziałam tylko 2 mpk-i.
robie na obiad tołkanice.zapraszam.

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Hej kochane,
ja mam dziś do dupki dzień
michał wjechał w drodze do pracy do rowu,jakiś rolnik go wyciągał,nie dojechał na miejsce bo po 25 km droga się urwała.zgubił komórkę w śniegu.ale ją znaleźliśmy.dokładniej-ja ją znalazłam.co też facet by zrobił bez żonykoleżanka na mazurach bez prądu,nasi znajomi spod krypna odcięci od świata.no szok normalnie...
od wczoraj u nas tak pada i wieje,że zaspy na 2 metry.dziś jest -9st.C.pks-y nie jeżdżą,u siebie widziałam tylko 2 mpk-i.
robie na obiad tołkanice.zapraszam.

ojej szczerze współczuje
ale z małżem wszystko ok?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...