Przedszkolaki

Zajęcia dla dzieci w wakacje

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Krzysztof_Jeżyna

~Krzysztof_Jeżyna

Faktycznie :) Dajcie znać co z tym parkiem ewolucji. Ciekawie to brzmi.

~tatalobuzow

~tatalobuzow

Słyszałem, że z całej Polski mają się pozjeżdżać na otwarcie różni wystawcy pradawnych narzędzi, ozdób, szałasów, drużyna rycerska i wykopaliska dla dzieci, oprócz zwiedzania muzeum to wszystko.

~mirabelka_80

~mirabelka_80

przybyłam, zobaczyłam, szczękopad zaliczyłam :) a na poważnie to spore wrażenie robi ten park nauki zarówno z zewnątrz jak i w wirtualnej rzeczywistości. Polecam!

czarnypawel

czarnypawel

ja swojemu dziecku wlaczylem strone ekodzieciaki gdzie sa fajne zabawy i jak jest pochmurna pogoda siedzi sobie i sie bawi. nawet wzielismy udzial z ola w konkursie.

39951 czarnypawel Mężczyzna, 35 lat, Jaktorów
Egi81

Egi81

Nie czytałam całego tematu, także nie wiem czy tylko piszecie o organizacji czasu poza domem czy także w domu ?
W domu co proponujecie - ileż można być w ogródku i oglądac bajki :/

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59586.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59588.png

28937 egi81 Kobieta, 38 lat, 45km od morza
mamcia3

mamcia3

U mnie w mieście działa Dom Kultury, który orgaznizuje mnóstwo zajęć np. sportowych, plastycznych. Bardzo dużo dzieci tam jest zapisanych, przynajmniej nie będą się nudzić w domu przed telewizorem.

39997 mamcia3 Kobieta, 29 lat, Wrocław
~KrzysiekD

~KrzysiekD

Zdecydowanie trzeba wyjść do ludzi, nawiązać kontakt z innymi rodzicami dzieci z klasy i się zaprzyjaźnić, u nas tak to się zaczęło, są 3 pary takich rodziców, którzy się spotykają a dzieci ze sobą bawią, albo organizujemy jakieś wspólne zabawy, dzieciaki są mega zadowolone, a my też możemy trochę odpocząć, czasem dzieci u siebie nawzajem zostawiamy.

~Tomski

~Tomski

Jasne, trzeba sobie pomagać! Moi sąsiedzi czasem zabierają naszego szkraba jak się na wycieczkę gdzies wybierają. A potem my się zajmujemy ich bąblami jeśli jest taka okazja.

cutiron

cutiron

Zawsze można urządzić coś na własną rękę. Przeglądając ostatnio internet zauważyłem ciekawy artykuł na temat imprez tematycznych dla dzieci które organizowane są w domach lub lokalach na zewnątrz. Są one bardzo podobne do urodzin, dzięki czemu większość maluchów świetnie bawi się podczas ich trwania, a my możemy zapewnić im kreatywne i aktywne spędzanie czasu.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn