Poronienie

Jak radzić sobie po śmierci dziecka?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

am35

am35

Tak, 14 lat to spora roznica - ale wazne, ze macie siebie pomimo braku wspolnych zainteresowan czy tematow :)
Wczoraj cos mnie tknelo i stwierdzilam, ze bede sobie lykac kwas foliowy - nie zaszkodzi a jest bardzo potrzebny - chociaz wiem,ze wpadka bylaby prawdziwym cudem....

To dobrze, ze "dalas na luz", cieszcie sie soba, a natura zrobi swoje :) Buziaczki :)

--

23.11.2016 synek :)
29.12.1018 -04.01.2019 synek Aniolek (23tc)

61811 am35 Kobieta, 36 lat, UK
am35

am35

Tak sie zastanawialam czy Ci o tym napisac, bo nie chce zebys pomyslala, ze jestem jakis psychol ;) ale juz tyle mnie znioslas, ze postanowilam sobie ulzyc. ..
Od wczoraj przesladuje mnie mysl, przeczucie, ze jestem w ciazy...
Wiem, ze to wlasciwie niemozliwe - fakt, zaszalelismy troche ze mezem ale w czasie, gdy praktycznie nie ma szans na ciaze. ..
A w mojej glowie ciagle mysli jak ja to mezowi powiem, ze bede musiala do pracy wczesniej wrocic - kto sie zajmie Kuba...
Wiem to glupie ale takie samo przekonanie mialam gdy zaszlam w ciaze z Gabrysiem- tak silne, ze zrobilam test kilka dni przed planowana @ i wyszedl pozytywny...
Wiem, ze teraz pewnie poprostu wracaja wspomnienia ale musialam to napisac.
@ niby ma byc w sobote - niech juz lepiej przyjdzie i rozwieje moje mysli...
A co u Ciebie? Pewnie zapracowana jestes ;)
I nie zapomnij napisac jak po wizycie u gin :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Witaj kochana

Nawet nie wiesz jak zaskoczylas mnie tym postem . Byłoby cudownie. Mąż na pewno by się bardzo z tej wiadomości ucieszył. Przecież jak się kochacie bez zabezpieczenia to wszystko jest możliwe. A nie kusi cie teraz zrobić test ? Choć już zaraz i sobota. I będzie wszystko jasne :-)
Życzę Ci po cichutku tych dwóch uprawnionych kreseczek. Najpierw pozytywny test a potem wszystko się dobrze ułoży. Trzymam bardzo mocno kciuki. Czekam na wieści ❤ a czujesz sie jakoś ciążowo? Masz objawy sugerujące na ciążę?

U mnie nic ciekawego. Jak to bywa tradycyjnie dziś dostałam okres . Tym razem w 20 dniu cyklu . Ha ha ...znów dzień przed wizytą u lekarza. Tym razem nie rezygnuję. ..krwawienia nie ma zbyt dużo. ..a teraz nawet wcale :-/. Niech zobaczymy co sie ze mną dzieje . Wszystko rozlegulowane.

Buziaki i tez czekam na wieści. Oby pozytywne!

--

https://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kiqjzjxgd.png
14.02.2008 - Pierwszy Synuś ☺
28.01.2012 - Drugi Synuś ☺
21.01.2019 - Aniołek (9 tc)

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
am35

am35

Witaj :)
Kusi mnie zeby kupic test i pewnie kupie, bo zawioze Kubusia i do przedszkola i sama jade na zakupy.
Pewnie to tylko moja wyobraznia plata figle ale obojetnie czy to ciaza czy nie, coraz bardziej przekonuje sie, ze jestem gotowa but dac moim chlopcom rodzenstwo...
Ciazowo sie nie czuje, ale w zadnej ciazy nie mialam od razu objawow.

Tak sobie mysle, moze u Ciebie to nie @ tylko zarodek sie zagniezdzil? Ja tak mialam z Gabrysiem - ok tyg przed planowana @ pojawilo sie krwawienie.
Byloby super :)
Mimo wszystko idz do lekarza - taka juz ich praca ;)
Napisz po wizycie co powiedzial :)

--

Sandawilla

Sandawilla

Am i jak robiłaś test?

--

am35

am35

Nie. ..poczekam do jutra
A jak po wizycie u gin?

--

Sandawilla

Sandawilla

Nic ciekawego :-(. Rano tylko żywa krew a potem cisza. Lekarz powiedział ze jak nie ma krwawienia to nie jest okres. Wiec chyba trzeci cykl nadal trwa. Zbadał mnie. W środku wszystko ok. Endomedrium 6mm. Mowil ze prawidlowe . Ale czuje niedosyt. Czułam się dzisiaj przez niego zbyta . Żadnych badań, żadnych leków na uregulowanie. ..i co teraz ? Na co mam czekać. ..na okres ten prawidłowy? Kiedy będzie?
Znów będę czekać 53 dni :-( . Miałam duże nadzieje co do dzisiejszej wizyty a wyszłam nadal z niewiadomą.

Trzymam nadal kciuki za pozytywne wieści. Oby Twoje przeczucie się sprawdziło.

--

am35

am35

Ehh, przykro mi, ze tak potoczyla sie ta wizyta.
Najgorzej jest nie wiedziec co sie dzieje, jesli niech okres to co ? Lekarz powinien to wyjasnic. ..
Poczytaj moze o tabletkach ziolowych Costangus (albo castangus, wylecialo mi z glowy ja sie to pisze)- pisalam Ci kiedys, ze dzieki nim zaszlam w ciaze. Ja nie pamietam ale chyba tez wplywaja na regulacje cyklu, nie jestem juz pewna- nie wiem jakie masz podejscie do "ziolek" ale moze warto sprobowac. Sa bez recepty i jak zaczynalam je brac lekarz stwierdzil, ze nie zaszkodza.
Dziekuje za kciuki - chyba jednak fantazja mnie poniosla...cos mnie pobolewa brzuch, zrobie jutro ten test zeby sobie za wiele nie wyobrazac - chyba, ze @ mnie uprzedzi...
Buziaczki ❤

--

am35

am35

No i jednak poniosla mnie fantazja. ..nie jestem w ciazy. Moze to lepiej, ze nie teraz -4mies po stracie, porodzie to troche za szybko.
Ale nie ukrywam, ze troche sie zawiodlam.
A jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieje, ze dzis juz lepiej.
Buziaczki

--

Sandawilla

Sandawilla

Am strasznie mi przykro. Ale póki @ nie ma to jest nadzieja. A jak nie teraz to następnym razem się uda. Oby tylko Twój mąż częściej się zapominał ;-) . Albo aby już wreszcie zmienił zdanie i chciał zacząć starania :-).

U mnie to raczej @ . Dziś normalnie krwawię . Nie znam się na tym czy przy takim endomedrium 6mm można mieć okres ... ? Czytałam ze w okresie okoloowulacyjnym ma 8-10 mm . Potem rośnie się złuszcza jeżeli nie dochodzi do zapłodnienia. I ze z tak cienkim endomedrium nie ma jak dojść do zagnieżdżenia się zarodka . Na poprzedniej wizycie tyle samo było.
Pewnie myśli ze jak juz mam dzieci to już nie warto nic ingerować w organizm.
Zawsze pisze ze z problemami takimi warto zasięgnąć porady lekarza a tu zostałam zignorowana.

--