O wszystkim

Sukienka na wesele

~obywatelmarta

~obywatelmarta

Szukam jakiejś oryginalnej sukienki na wesele. Przejrzałam to co jest w sklepach i wszystkie sukienki są takie same. W necie znalazłam stronkę http://sherrihill.pl/ tamte propozycje są piękne i unikalne, czy ktoś korzystał i może dać mi jakąś opinię?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Izaaa

Izaaa

Są absolutnie przepięknie - cena niestety jest dość wysoka

56835 izaaa Kobieta, 38 lat, Warszawa
kawala

kawala

kilka razy będąc na weselu zauważyłam, że bardzo łatwo całą weselną stylizacją popsuć źle dobranymi pończochami albo rajstopami. Ja zawsze kupuje w Gatta bo wg mnie tam są najlepsze jakościowo rajstopy. Jeśli chodzi o sukienki na wesele to przed wyjściem lepiej sprawdzić czy lepszym rozwiązaniem nie będzie założenie pończoch bo one są mniej widoczne szczególnie jeśli mamy bardzo dopasowaną sukienkę w pasie. Druga ważna rzecz to zabranie do torebki zapasowej pary. Nic tak nie psuje naszego wyglądu jak oczko na pół nogi. Czasami takie małe dodatki są najistotniejsze.

58146 kawala Kobieta, 28 lat, Łódź
Nikolaska

Nikolaska

Strona z sukienkami, którą wstawiłaś wydaje się być bardzo drogą.. nie wiem co o tym sądzisz. Sukienki kosztują tam ponad 1000 zł.

61635 nikolaska Kobieta, 25 lat, Bielsko-Biała
~jula32

~jula32

Za kilka miesięcy też idę na wesele do kuzynki i przeszukałam już chyba cały internet w poszukiwaniu sukienki. Czytałam [reklama usunięta], że w tym roku bardzo modne są suknie długie, jednak nie jestem jakoś do nich przekonana, wydaję mi się, że pasują bardziej dziewczynom wysokim, a ja mam zaledwie 160 cm wzrostu. Zawsze można też kupić samemu materiał i znaleźć dobrą krawcową, aby uszyła nam sukienkę, przynajmniej będziemy miały pewność, że nikt inny takiej nie będzie miał ;)

Nela33

Nela33

Też poszukuję czegoś oryginalnego, ale mam wrażenie że większość tych sukienek jest na "jedno kopyto". Najgorsze jest to, że w zeszłym roku byłam na 3 weselach i chciałabym, żeby fason mojej sukienki w tym roku był inny niż tamtych haha...

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
KarinaM

KarinaM

Uuu zainspirowałaś mnie! Teraz już będę wiedzieć co uszyć na wesele do swojego kuzyna... wiele fajnych kiecek, nie ma co!

65158 karinam Kobieta, 27 lat, Łódź