O wszystkim

Sukienka na wesele

~obywatelmarta

~obywatelmarta

Szukam jakiejś oryginalnej sukienki na wesele. Przejrzałam to co jest w sklepach i wszystkie sukienki są takie same. W necie znalazłam stronkę http://sherrihill.pl/ tamte propozycje są piękne i unikalne, czy ktoś korzystał i może dać mi jakąś opinię?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Izaaa

Izaaa

Są absolutnie przepięknie - cena niestety jest dość wysoka

56835 izaaa Kobieta, 38 lat, Warszawa
kawala

kawala

kilka razy będąc na weselu zauważyłam, że bardzo łatwo całą weselną stylizacją popsuć źle dobranymi pończochami albo rajstopami. Ja zawsze kupuje w Gatta (https://www.gatta.pl/pl/) bo wg mnie tam są najlepsze jakościowo rajstopy. Jeśli chodzi o sukienki na wesele to przed wyjściem lepiej sprawdzić czy lepszym rozwiązaniem nie będzie założenie pończoch bo one są mniej widoczne szczególnie jeśli mamy bardzo dopasowaną sukienkę w pasie. Druga ważna rzecz to zabranie do torebki zapasowej pary. Nic tak nie psuje naszego wyglądu jak oczko na pół nogi. Czasami takie małe dodatki są najistotniejsze.

58146 kawala Kobieta, 28 lat, Łódź
~Alma56

~Alma56

A ja kupiłam sobie teraz na dniach piękną sukienke w sklepie Nico w Modlnicy. Skorzystałam z promocji, która trwa od 21 grudnia i jest 80 % rabatu na wszystkie rzeczy ;)

Nikolaska

Nikolaska

Strona z sukienkami, którą wstawiłaś wydaje się być bardzo drogą.. nie wiem co o tym sądzisz. Sukienki kosztują tam ponad 1000 zł.

61635 nikolaska Kobieta, 25 lat, Bielsko-Biała