Noworodki i niemowlaki

Styczniówki 2018 :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

monia1992

monia1992

Moj maly bardzo ladnie zniosl w sobote kilkugodzinna nieobecnosc rodzicow, mozemy byc z niego dumni ☺za to wybralismy sie z nim w niedziele na plaze autobusem i moge szczerze przyznac ze tak zaczepnego dziecka to ja jeszcze nie widzialam. W drodze powrotnej najpierw wyciagal raczki do obcej pani i trzymala go pol drogi, a ten ani troche sie nie bal. Potem kiedy ta pani wysiadla odwrocilam go, zeby sobie poogladal swiat z innej perspektywy. Mlody zobaczyl pare za soba i typowo zaczal ich zaczepiac - to sie do nich glosno smial, to dawal popisy glosowe i krzyczal z radosci, raczkami chcial ich szturchac , ale to smiesznie wygladalo

56930 monia1992 Kobieta, 26 lat, Gniezno
Irene

Irene

Mój Filip też zaczepia ludzi :D konkretnie do kobiet - do wszystkich śle tak szerokie uśmiechy, że trudno przejść obojętnie. Znają go już wszystkie kelnerki z restauracji, do której czasem wybieramy się z mężem.

56318 irene Kobieta, 30 lat, K-c
Ana09

Ana09

Cześć dziewczyny. Miło się czyta jak te nasze maluszki się rozwijają. Mam pytanie szczególnie do mam dziewczynek. Czy któraś z was ma problem z zakażeniem układu moczowego? My niestety tak w dodatku nawraca :-( Moja malutka jadła wszystko do momentu choroby. Oprócz tego rozwija się super. Mając 6 i pół msc sama stanęła w łóżeczku i od tego czasu chwyta się i podnosi gdzie tylko może. A na 7 msc zrobiła nam prezent i usiadła sama i teraz już robi co chce :-) raczkuje do tyłu siada i wstaje. Niemniej jednak czeka nas specjalistyczna diagnostyka. Bardzo się boję.

58135 ana09 Kobieta, 28 lat, Kraków
~Bierdonkaniezalogo

~Bierdonkaniezalogo

Mój synek od paru dni przestał jeść stałe pokarmy, na wszystko reaguje zaciśniętą buzia, myślę że to kolejny skok rozwojowy bo śpi też masakrycznie budząc się nawet co pół godziny