Noworodki i niemowlaki

Prezent na chrzest

~Mama-maluszka

~Mama-maluszka

Mamusie poszukuje pomysłu na prezent na chrzciny. Co można kupić chłopcu ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wywijaska

Wywijaska

Mamo maluszka,jesli masz taka mozliwosc to zapytaj rodzicow czy maja juz mate edukacyjna dla dziecka,bujaczek albo fotelik do jedzenia. Tak sobie mysle po swoim doswiadczeniu ze to sa dosc praktyczne prezenty,sa w roznych cenach wiec mysle ze cos wybierzesz. Co myslisz o takich prezentach?

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70572.png

44477 wywijaska Kobieta, 36 lat, wielkopolska
~Mama-maluszka

~Mama-maluszka

Tak,mamy już takie rzeczy :) nie wiem po prostu co powinna kupić moja siostra dla chrześniaka. Chciałabym, żeby to było coś co posłuży mu na lata

adasaga3

adasaga3

"Coś co posłuży dziecku na lata"? Hmmm, ciężko o coś takiego, z każdej rzeczy dziecko prędzej czy później wyrośnie. Ktoś tu wymienił fotelik do karmienia, on chyba posłużyłby dziecku najdłużej.
Na chrzest można kupić ubranka, zabawki, albo po prostu dać pieniądze żeby rodzice sami kupili to co zechcą swojemu maleństwu.
Moje dzieci głównie otrzymywały na chrzest pieniądze (zebrała się całkiem fajna suma), do tego ubrania, pampersy. Któreś dziecko otrzymało matę edukacyjną, kolejne małą ślizgawkę, która można ustawić zarówno w ogrodzie jak i w domu. Bratanek z okazji chrztu otrzymał miedzy innymi bujaczek i fotelik do karmienia.

39504 adasaga3 Kobieta, 38 lat, Racibórz
Wywijaska

Wywijaska

Nasz synek dostał od chrzestnego złoty nieśmiertelnik z wygrawerowaną datą urodzenia. Wiadomo, że teraz jako dziecko tego nie założy, ale jak będzie starszy, to będzie miał pamiątkę i jeśli będzie lubił nosić łańcuszek to będzie miał co na niego założyć. A teraz takie nieśmiertelniki są chyba "na czasie"

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70572.png

44477 wywijaska Kobieta, 36 lat, wielkopolska
ania125

ania125

ja chrześniakowi kupowałam właśnie fotelik do jedzenia, wcześniej skonsultowałam z jego rodzicami jaki model chcą, bo jest ich wiele i mają różne funkcje. Prezent się udal i przydał, najwazniejsze.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

42220 ania125 Kobieta, 34 lata, Toruń
Antossia

Antossia

Ja bym zapytała co preferują rodzice, bo można kupić coś co już mają, albo np. złoto gdzie już od kogoś innego dostanie, albo rodzice złota nie preferują. ;)

50922 antossia Kobieta, 25 lat, WARSZAWA
happymom

happymom

Super zabawką jest pchacz dla dziecka. Bo 5cio iesięczny maluch jeszcze nie chodzi, ale zaraz już zacznie się tym interesować i taka zabawka pomoże mu w nauce chodzenia, a jest zdrowa i bezpieczna (nie, jak np. chodziki;)). Moja córka miała Grający Pchacz Chicco i bardzo jej się podobał. Ma różne kolorowe przyciski, które jak się naciśnie, to gra melodyjka/sa dźwięki - więc nawet teraz maluch może się pobawić (jeśli umie siedzieć). A później będzie stabilnym podparciem przy wstawaniu i chodzeniu :)
Fajne w tym naszym pchaczu było to, że jak córka szła, to leciała muzyczka - ale jak się zatrzymywała, to melodia się wyłączała. To motywowało do kolejnych kroczków :))

50734 happymom Kobieta, 28 lat, Kąkolewo
Antossia

Antossia

Happymom dzięki za info o tym pchaczu, bo właśnie jestem na etapie pchacza jaki najlepszy. Bo synek jest na etapie początkowego raczkowania, więc już pomału czas na pchacz.:)

50922 antossia Kobieta, 25 lat, WARSZAWA