Skocz do zawartości
Forum

Jakie butelki do karmienia polecacie?


Gość elamala

Rekomendowane odpowiedzi

jestem w 36 tygodniu ciąży i jestem zielona w tym temacie, oczywiście w planach mam karmienie piersią, ale wiadomo, że to różnie bywa i być może czasem butelka się przyda. tyle, że nie wiem jaką wybrać i co jest ważne przy wyborze?

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja używam butelek Lovi ze smoczkiem O ➕(tzw.wolny przeplyw)Za kilka dni zmienimy smoczek na 3➕(od 3 msc).Z kamieniem tymi butelkami nie mam problemu,maluszek je jak szalony i jest wszystko ok.
Herbatkę pije z butelki Aventu,po prostu taką dostaliśmy i z niej pije,a wodę z Lovi.Innych butelek nie używałam,bo nie bylo sensu,skoro dzidzia toleruje te,które ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdctv73ju3a1kbs.png

Odnośnik do komentarza
Gość Beatriss

Miałam butelki avent i mogę z czystym sumieniem polecić :) mogłam karmić i piersią i butelką, bez obawy, że dziecko się odzwyczai od piersi, bo jest tam taki specjalny smoczek, że dziecko się musi trochę namęczyć, żeby się przyssać i najeść, więc podobnie jak przy piersi mamy i się nie rozleniwia podczas karmienia butelką:)

Odnośnik do komentarza
Gość Grażynaa

Pewnie, że warto się przygotować. Mi się przydała niestety już w szpitalu jak mały nie chciał cyca. Miałam avent z takim większym smoczkiem podobnym do kobiecej piersi. Dziecko musi z niego trochę mocniej ciągnąć i przynajmniej nie przestawi się na samą butelką. Potem ładnie wróciliśmy do cyca i tak do 14 miesiąca ;)

Odnośnik do komentarza

Ja polecam butelkę lovi aktywne ssanie. Z szeroką szyjką więc łatwo ją umyć i mleko się nie rozsypuje obok. Poza tym u nas zredukowała kolki i zmniejszyło się ulewanie. Córka też wreszcie je spokojnie, nie rzuca się jak przy innych butelkach

Odnośnik do komentarza
Gość Marta_2606

Ja też jestem zadowolona z marki Lovi.Karmiąc piersią używałam naprzemiennie butelki Medical+,teraz już nie karmię za to używam Medical+ naprzemiennie z Aktywne Ssanie:) Wyglądem nie różnią się mocno,ale Aktywne Ssanie jeszcze lepiej się odpowietrza,ma wyraźniejszą miarkę i nie trzeba mocno dokręcać(przy wersji medical+ kapało mi jak za słabo zakręciłam)Jeśli butelka ma być stosowana do karmienia na przemian z piersią to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Lovi:)

Odnośnik do komentarza
Gość FlightlessBird

U nas były ogromne problemy ze znalezieniem butelki idealnej - moja córka była dość wybredna ;)
Aż w końcu trafiliśmy na butelkę Canpol EasyStart Newborn z zaworkiem antykolkowym. Butelka jest tania, ale jakość jest na prawdę bardzo dobra. Oprócz dobrej jakości, jest również ładna.
Moja córka pije z niej bez żadnego problemu - mamy butelki w dwóch pojemnościach 120ml i 240ml

Odnośnik do komentarza

Ja również polecam butelki Canpol babies Newborn. Są naprawdę fajne. Lekkie i łatwe w czyszczeniu. Przy tym nie odbarwiają się w procesie wygotowywania. Maja kolorowe nadruki, które przyciągają uwagę dzieci. Co warto też wspomnieć te nadruki nie ścierają się podczas mycia oraz czytelną skalę, która ułatwia dozowanie przygotowywanego posiłku.

Odnośnik do komentarza

Polecam Avent Natural. Karmię piersią od początku i się sprawdziła przy sporadycznym dokarmianiu. Teraz testujemy dużą 260 ml i tez jestem zadowolona. Prosta, lekka, poręczna, wyraźna miarka i łatwo się myje. Smoczek przypomina pierś wiec nie zaburza to naturalnego odruchu ssania i maluch nie ma problemu by ją chwycić. Polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...