Noworodki i niemowlaki

Lutóweczki 2014

Odpowiedzi znajdują się poniżej

loli86

loli86

Margeritka
Cześć dziewczyny!
Na naszym forum też jest możliwość prywatnych rozmów, należy założyć forum prywatne zamknięte i można tam spokojnie pisać i wklejać zdjęcia, nikt Was tam nie zobaczy, ja sama mam takie forum prywatne i jestem z niego bardzo zadowolona, bo jest tam pełna prywatność, której nie ma na facebooku. Więc zachęcam Was do założenia forum prywatnego zamkniętego, pomogę Wam takie forum utworzyć, nie jest to trudne, mogę Wam podać szczegółową instrukcję, poza tym radzę też nie zostawiać linka do facebooka w wątku ogólnym, bo teraz każdy może zobaczyć waszą prywatną grupę (wpisów nie, ale to kto tam jest tak, z nazwiskami i zdjęciami, można od razu wejść do Waszych profili na fb), jeśli chcecie, przekazujcie sobie linka przez wiadomości prywatne, z forum ogólnego mogę go usunąć. Pozdrawiam!

Dziękuję w imieniu moim i dziewczyn za ta cenną uwagę.
Zostaniemy jednak w grupie na fb. Zgłoszę posty z linkiem do usunięcia.
Jeszcze raz dziekujemy i pozdrawiam.

UWAGA
JEŚLI KTOŚ CHCE DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU PROSZĘ NAPISAC A WYŚLE LINK W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI. DZIEKUJE :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69530q8seb.png

34708 loli86 Kobieta, 33 lata, Dublin
Margeritka

Margeritka

Parenting jest miejscem, w którym się poznałyście i będzie na Was czekał, mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać, czekamy tu na Was, propozycja założenia wątku prywatnego jest nadal aktualna, pozdrawiam Was wszystkie:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin