Skocz do zawartości
Forum

Jakie łóżeczko turystyczne?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o radę. wybieramy się z małą w lipcu do przyjaciół nad morze i musimy kupic łózeczko turystyczne. Jestem prawdziwą "niewolnicą marek", wiec wahamy się pomiedzy graco electra contour deluxe albo two levels od jane. Czy któraś z was ich używa? polecacie? w tym graco najbardziej podoba mi się wibrujący materacyk uspokajający, tylko nie wiem czy w rzeczywistości on działa tak jak zachwala producent. próbowałam w sklepie i dla mnie jest ok., ale może napiszecie jak reaguje na to dziecko. Podoba mi się tez, że oba te łózeczka bardzo fajnie sie składają, do małych rozmiarów i mają kółka żeby łatwiej się z nimi przemieszczac. Poradzcie które lepsze please!!!

Odnośnik do komentarza

majunia
Mam prośbę o radę. wybieramy się z małą w lipcu do przyjaciół nad morze i musimy kupic łózeczko turystyczne. Jestem prawdziwą "niewolnicą marek", wiec wahamy się pomiedzy graco electra contour deluxe albo two levels od jane. Czy któraś z was ich używa? polecacie? w tym graco najbardziej podoba mi się wibrujący materacyk uspokajający, tylko nie wiem czy w rzeczywistości on działa tak jak zachwala producent. próbowałam w sklepie i dla mnie jest ok., ale może napiszecie jak reaguje na to dziecko. Podoba mi się tez, że oba te łózeczka bardzo fajnie sie składają, do małych rozmiarów i mają kółka żeby łatwiej się z nimi przemieszczac. Poradzcie które lepsze please!!!

Ja mam akurat Jane two levels, też jakis czas temu rozwazałam zakup łozeczka turystycznego i ogladalam to drugie, o którym piszesz, ale uznalismy, ze wystarczy nam to co oferuje Jane ;-). na razie łozeczko sprawdza sie świetnie, choć poki co nie korzystamy z niego jakos mega czesto, i ciesze sie, ze nie wybralismy modelu z wieksza ilościa bajerów. Nasze składa sie latwo, nic sie nie zacina, jest w miare lekkie, a materacyk , który jest w komplecie jest porządny, i mysle, ze naszemu maleństwu jest w nim wygodnie. Poza tym uznałam, ze cena jest też niewygórowana.

Odnośnik do komentarza

:)

Graco przedewszystkim jest starsznie zgrabne, w odroznieniu do tych polskich lozeczek ktore wygladaja moim zdaniem jak namioty :? No moja malutka naprawde go lubi , aaa i naciaga sie swietnie . Ma jeszcze jedna zalete jest nieoptwieralne co dla mnie jest plusem ze mi mloda nie zwiewa z niego :)

:36_27_2:

http://lbyf.lilypie.com/ubjqp2.png
http://lb4f.lilypie.com/mZFRp2.png

Odnośnik do komentarza

Dołączam sie do zwolenników kojców Graco.Myśmy musieli kupić w tym roku.Dopóki mieliśmy tylko córkę to jakoś się obeszło bez ale odkąd mamy synka stwierdziłam,że konieczny jest zakup.my mamy contour electra Vibe.On od zwykłej electry różni się tym,że ma karuzelkę zamiast pałąka z zabawkami,nie ma tego panelu sterującego ale wibrację posiada. Też jestem zadowolona z łatwego składania,raz dwa i zrobione:).Po złożeniu chowam za drzwi i po kłopocie.:smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...