Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

Aranżacja wnętrza

~Wiola44

~Wiola44

Witam! Poszukuję firmy która zajmuje się projektowaniem wnętrz. Zależy mi aby to była to porządna firma ,która zna się na rzeczy i jest profesjonalna w tym co robi. Chcę aby zaprojektowali mi wnętrze mieszkania . Wiele dobrego czytałam na temat firmy [reklama usunięta] mają świetne i bardzo ciekawe projekty . Co mi radzicie ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ulka_p

ulka_p

A może po prostu zleć to firmie zajmującej się wykończeniem wnętrza? Na pewno jakieś sprawdzone pomysły mają.

57460 ulka-p Kobieta, 31 lat, Kraków
ewik85

ewik85

Najlepiej przejrzeć kilka stron i zobaczyć portfolio. Potem zadzwonić i dogadać warunki, cenę itp. Na opinii znajomych tez warto polegać, wiadomo już czego się spodziewać po danej firmie.

58488 ewik85 Kobieta, 34 lata, Łódź
wiolkakk

wiolkakk

A nie lepiej samodzielnie zastanowić się nad tym, jakie powinno być nasze mieszkanie? Myślę, że realizacja wcześniejszych planów, czyli urządzanie wnętrza będzie ciekawym doświadczeniem. Ja jak aranżowałam mieszkanie, pomysłów szukałam w różnych artykułach. Ostatnio znalazłam ciekawy tekst o dodatkach do domu. Być może Cię zainspiruje, więc podsyłam linka: https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/modne-dodatki-do-domu-jak-szybko-ozywic-nudne-wnetrze

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
zarazmama

zarazmama

Zależy co się komu podoba, ale kuchnię nie potrafiłabym sama zaaranżować

60588 zarazmama Kobieta, 33 lata, łódź
nikolina55

nikolina55

Ja z kolei raczej lubię sama coś wymyślać, oczywiście o ile jest to dopasowane do możliwości i wielkości pomieszczenia.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
kamyki_80

kamyki_80

ja swoje pierwsze mieszkanie postanowiłam urządzić sama... jak wiecie - każdy grosz się liczy... jednak jeszcze wtedy nie było tak wielu inspiracji w internecie... aktualnie jestem w trakcie aranżacji kolejnego mieszkania i korzystam już z pomocy specjalistów :D
Ciekawe aranżacje i inspiracje znajdziecie tutaj: https://www.mirjan24.pl/content/category/2-inspiracje

55408 kamyki-80 Kobieta, 38 lat, Warszawa