Maluchy

Termometr dla dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dorka82

Dorka82

Najlepszy to oczywiście uber elektroniczny, przystawiany do czoła, który w sekundę bada temperaturę. No ale o najlepszy pytałaś ;)

56830 dorka82 Kobieta, 40 lat, Łódź
ElkaKk

ElkaKk

My kupiliśmy termometr dotykowy, aby mierzyć dzieciom temperaturę. Takim termometrem na pewno jest wygodniej, a przede wszystkim szybciej zmierzyć temperaturę. W domu mamy nadal termometr rtęciowy i raz na jakiś czas sprawdzam na sobie temperaturę dwoma rodzajami termometru, aby pczy ten bezdotykowy dobrze mierzy.

56967 elkakk Kobieta, 34 lata, Białystok
nikolina55

nikolina55

Bezdotykowe termometry chyba są najlepsze, maluch nie wytrzyma przecież 10 minut z termometrem na rtęć a i to jest niebezpieczne.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
marietta80

marietta80

A ja coś nie ufam tym termometrom bezdotykowym. Ostatnio tylko się wkurzam, że pokazuje mi różne temperatury. I np denerwujące jest, że na skroni mierzę i jest 37,9 a nagle na czole 36,8. To przecież ogromna różnica!

27985 marietta80 Kobieta, 39 lat, Warszawa
~mama25h

~mama25h

Ja polecam ten do ucha, maluch się tak nie denerwuje przy mierzeniu gorączki, wszystko idzie szybko i sprawnie :) One są trochę drożdże niż zwykły termometr, ale to taki zakup na dłuższy czas :)

Tomiksss

Tomiksss

My używamy termometru bezdotykowego. Radzę kupić lepszej jakości termometr, żeby mieć pewność wiarygodnych pomiarów. Na początku mieliśmy jakiś najzwyklejszy i się okazało, że często pokazywał błędny pomiar. Mam w domu dalej termometr rtęciowy, który jest dla mnie najbardziej niezawodny.

57338 tomiksss Mężczyzna, 40 lat, Białystok
~renatammk

~renatammk

Podoba mi się pomysl z termometrem analogowy ale bez rtęci, czymś takim jest Classic na przykład, mają tutaj w środku jakąś inną nieszkodliwą substancję zamiast trującej rtęci

~vvvb

~vvvb

Dostałam w prezencie niedawno zestaw BabyTemp+kompres żelowy mini to jest marki Sanity, super połączenie, termometr mierzy przez podczerwień więc szybko a kompres w łatwy sposób można sobie termicznie obrobić – na ciepło albo na zimno

~urbinne

~urbinne

Ja równeiż polecam termometr bezdotykowy:
mozna mierzyć temperaturę zarówno na brzuszku jak i na główie
użycie nie jest stresujace dla maluszka
jeśli zdecydujecie się na porządny termometr to będzie pokazywał dokładne parametry

Polecam przy tym kupować raczej w aptekach a nie w sklepach z róznym wyposażeniem [reklama usunięta]

~magdasss

~magdasss

Warto było kupić bezdotykowy Baby Temp. Duże ułatwienie, termometr łapie gorączkę na odległość z paru centymetrów, od razu, natychmiast, fajna odmiana dla naszej starej rtęciówki :P