Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

karolicia
pomyliłam się dziś 5t0 d :) . Czytałam trochę wcześniejszych postów od 1-40 strony ,jutro dokończe :) Dodam tylko że to moja 4 ciąża ,mam córkę i syna a w sierpniu miałam zabieg łyżeczkowania ciąży obumarłej bloźniaczej :( teraz trochę się obawiam dlatego na wizytę umówiłam się w połowie 6 tyg. Lekarz telefonicznie zalecił 2x1 duphaston , 2x1 luteina i 1 acard poza tym k.foliowy :)

karolicia, a na co Acard dostałaś? Ja w moim ostatnim poronieniu miałam włączony Acard, bo miałam jakies przeciwciała antykardiolipinowe lekko dodatnie i Clexane w brzuch, bo jakies mikroskrzepy sie robiły. Teraz sie boję, czy od razu ma zapas nie poprosić o to?!!?

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Padame u lekarza jeszcze nie byłam ,zalecił w rozmowie przez telefon ,powiedział że w razie czego a na pewno nie zaszkodzi , ogólnie dziwi mnie duphaston i luteina , bo miałam ciąże obumarłą a nie poronienie nawet kropli krwi nie straciłam . Dziewczyny robiła któraś z Wad bete w jednostkach mIU/ml ?jakie wyszły wyniki i w którym dniu robiłyście ?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqps6pnznyy0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak sie czujecie ? Jak nastroje :) czy mowilyscie juz w rodzinie o ciazy czy wolicie poczekac ? Bo ja mam dylemat, tesciowie maja akurat tak wypada urodziny na wielkanoc i myslelismy wtedy powiedziec nie sa jeszcze dziadkami to by mieli prezrnt ,ale nie wiem czy wytrzymam ;) moi juz maja spora gromadke wnuczat wiec nie zrobi to takiego wrazenia jak na tesciach.

Odnośnik do komentarza

Z papierosami miałam to samo. :( przez tydzień próbowałam ograniczać. .. nic to nie dali było jeszcze gorzej ciągle o tym myślałam. Przeczytałam to książkę easyway no i trochę pomogło. .. przestałam palić ale jakoś tak od 4 dnia to dosłownie marzyłam o papierosie. Teraz jest już ok bo tak mi niedobrze od różnych zapachów ze chyba nie dałabym rady zapalić. .. Trzeba znaleźć swój sposób, każdy ma inny...

Odnośnik do komentarza

acard z kwasem acetylosalicylowym w dawkach kardiologicznych działa przeciwzakrzepowo :) możliwe, że lekarz przepisał żeby zapobiec zakrzepom. nie wiem czy wiecie to taka informacja dla kobiet które staraja się zajsc w ciążę ale kwas acetylosalicylwy brany codziennie w małych dawkach wspomaga zajściu w ciążę :) były robione badania na ten temat :P

Odnośnik do komentarza

Maaag, to tak jak ja sie martwię poziomem progesteronu. Odebrałam wyniki i w 5 tyg mam poziom 80 ng/ml - a taki poziom to odpowiada ciąży ponad 25 tyg. W sumie to lepszy wyższy niż niższy, ale nie spodziewałam sie takiego wyniku.... W srode ide do gin, i zapytam o ten Acard. Ale juz chciałam dzisiaj do apteki lecieć.

Karolicia, Duphaston pomoże utrzymać ciąże, nawet jak nie krwawiłas , lekarz woli chyba chuchać na zimne.

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
a odnośnie bety robiłam dwa dni temu badanie i wyszło 630mIU/ml i powtorzylam dzisiaj czyli po 48h i mam 1767mIU/ml. martwie sie troche bo chyba jest za duży przyrost? co myślicie? pewnie tylko świruje a wszystko jest ok:P
w jakim czasie po spodziewanej@ robiłaś tą pierwszą bete ? Ja się martwię tą swoją odrobinę , powtórzyć po 48h już się nie zdecydowałam ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqps6pnznyy0i.png

Odnośnik do komentarza

Ja biorę acard, ecrton i kwas foliowy od września. Potwierdzam ich działanie. Prawie 2 lata starań... W pierwsza ciążę zaszłam bez wspomagaczy i niestety ją straciłam. Teraz czuje się pewniejsza, od 4 tc biorę Luteinę i magnez. A i 4-5 tydz brałam nospe bo bolało mnie bardzo.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Nie mialam robionych żadnych badań. Niestety ale miałam lekarza, który twierdził, że po jednym poronieniu nie robi się badań, a ja mu uwierzyłam... Zmieniłam lekarza po 9 bezowocnych miesiącach starań. Na pierwszej wizycie zlecił badania na tarczyce(wyniki ok) i zabieg Hsg. Miałam niedrożne jajowody. Później już brałam clo i miałam zastrzyk pregnylu(ten jajowod nie do końca się oczyscil), drugi cykl clo i udało się. A i jeszcze mam pco.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...