Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : ) dołączam do was dziewczyny. To moja piersza ciaża. To 4 tydzień 6 dzień. Dwa dni temu robilam bete. Dzisiaj bylam na wizycie u gina ale na dodatek i nie miała dla mnie czasu duzo. Dostalam tylko skierowania na badania krwi i na usg a w czwartek dopiero mnie zbada. Mi lekarka kazala zrobic usg miedzy 6 a 8 tygodniem wiec musze poczekac jeszcze ponad 2 tygodnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjd0tc702iqnuhw.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny postanowiłam do was dołączyc tydzien temu gin na usg zobaczyl czarną plamkę ,stwierdzil ze byc moze wczesna ciaza,to samo po badaniu na fotelu . Z ostatniej OM wychodzil 5 tydzien.Nie wiem co myślec boje sie bo dzien po wizycie test ciazowy pokazal 1 kreskę.Gin kazał mi przyjsc na kolejne usg za 10 dni chyba oszaleję.Nie kazał robic testów ani bety tylko czekac co bozia da.Dzis 6 tyg 2 dni nadal boli dół brzucha ,piersi dokuczją i temp 36,8.Sennosc ,ból kręgosłupa ,wieczny głód i zmecznie.

Odnośnik do komentarza

hej jestem lipcowka 2014 jak robilam test to druga kreska byla ledwie widoczna prawie jej nie bylo i to tak przez kilka dni 13 listopada tamtego roku gin potwierdzl ciaze choc test dalej byl ledwie widoczny a teraz jestem mama 4 miesiecznej Lenki wiec jesli wasze testy pokazuja 2 kreske i jest ona malo widoczna to sie nie martwcie bo pod waszym serduszkiem rosnie juz 2 malutkie

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pobolewał mnie brzuch z prawej strony i dostałam brązowych plamień. Z racji tego ,że mamy z mężem złe doświadczenia od razu zawiózł mnie do szpitala. Nic nie widać w macicy, w jajnikach też, mam tylko powiększone endometrium 16,7mm. Dziś jadę na betę aby potwierdzić ciążę. Jak miałam poza maciczną to bardzo mnie bolało, nie mogłam wytrzymać z bólu i krwawiłam mocno. Diagnoza to podejrzenie wczesnej ciąży. Nie wiem co myśleć. Odezwę się jak będę znać betę. Trzymajcie za nas kciuki. A może to nie ciąża tylko jestem na coś chora???

Odnośnik do komentarza

MammaOla, nie martw się! Jeśli Cię to pocieszy, to ja dzisiaj miałam z rana pobieraną krew i czekam na wyniki betaHCG. Test wyszedł pozytywny, piersi mam większe, nabrzmiałe, widoczne żyłki, zatrzymanie miesiączki. Ginekolog powiedział, że beta to tylko formalność, ale musi mieć taki wynik w swojej dokumentacji, bo testy się nie mylą, jeśli już wychodzą pozytywne. A wiele czytałam na forach o tym, że pęcherzyk nie jest widoczny od razu, nawet w 5 tc czasem. Głowa do góry! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vtqyw267w5a6m.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz wielkie dzięki! Cieszę się bardzo ,że mogę na Was liczyć, to ważne w takim trudnym dla mnie czasie. Czekam teraz na telefon od teściowej (bo pracuje w szpitalu i będę znała wynik wcześniej) z wynikiem bety, na pewno tu napiszę jak tylko się dowiem. Mussli Ty też Kochana napisz swój wynik. A powiedz ile Ci sie juz spóźnia @?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...