Maluchy

Kocyk dla maluszka - jaki macie, co o nim myślicie?

baritas

baritas

Witam wszystkich.
Ciekawi mnie jakie macie kocyki dla swoich maluszków. Napiszcie jak się sprawują, czy się mechacą po praniu, czy zmieniają fason, czy raczej nie. Mój maluch już trochę podrósł i muszę kupić mu nowy kocyk, a z poprzedniego nie jestem zadowolona. Może macie jakieś sprawdzone firmy, które możecie polecić?

38094 baritas Kobieta, 35 lat, Kęty

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Taki troche wiekszy mam firmy belpla czy jakos tak. Kilka osób mi go poleciło, że niby taki świetny, ale nie jestem zadowolona. Fakt, nie mechaci się, dobrze sie pierze, nie traci kształtu, ale jest gruby, sztuczny, elektryzuje sie, a dziecko pod nim spocone jak mysz. Nie przepuszcza powietrza w ogóle.
Teraz choruję na la millou dla drugiej córki, pewnie poproszę kogoś jako prezent na chrzest :)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
baritas

baritas

Ja też się nad nimi zastanawiałam, ale jak dla mnie cena zbyt przesadzona, tym bardziej, że faktycznie miałam okazję trzymać go w ręce i jego sobowtóra również tylko jakiejś innej firmy i niczym się nie różniły, a tamten drugi był chyba z 40zł tańszy. Są fajne, cieplutkie, bardzo miękkie i mają bajeczne kolory. Może coś z nich wybiorę, ale na pewno nie la millou.
Marzen jak dostaniesz to napisz jak Ci się on sprawuje. Ja jak w końcu na jakiś się zdecyduje to też dam znać.

marzen@

marzen@

Eee, u mnie jeszcze trochę czasu, bo dziecię jeszcze 4 tyg. w brzuchu, a starsza już "normalnych" koców używa.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

marzen@

marzen@

A ten drugi to jaki (ten nie la millou)

--

Z. 2011, J. 2014

baritas

baritas

Dzieci spać po nocy nie dają to siedze na forum :] marzen@ w końcu kupiłam. Tak jak pisałam nie "la millou" tylko jego zamiennik Mili Dream. Jak będziesz zainteresowana to podeślę Ci namiary. Jak dla mnie kocyk jest super i córeczka bardzo go polubiła:)

marzen@

marzen@

To poproszę. Zastanawiam się też nad wełnianym kocykiem. Bo wełna to jednak wełna, w upały chłodzi a w zimne dni ogrzewa :)

--

Z. 2011, J. 2014

Ulla

Ulla

a ja kupowałam drewexa swego czasu ale one są z tych ciękich, grupy to nawet nie wiem jakiej firmy ale i tak mam po starszym synu i używam tylko do wózka

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
baritas

baritas

marzen@
To poproszę.

Ja kupowałam przez Facebooka na koncie Mili Dream Mili Dream
Dostałam jeszcze kilka zdjęć na maila z nowych propozycji bo tam wyświetla się jeszcze troszkę mało więc miałam z czego wybrać. Potem dowiedziałam się, że jest jeszcze na allegro allegro Mili Dream
Ja akurat kupowałam ten z tych trochę droższych

marzen@

marzen@

Dzięki, faktycznie śliczne

--

Z. 2011, J. 2014