Konkursy

Konkurs "Zimowe wieczory z klockami LEGO® DUPLO®"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

wiesia-21

wiesia-21

Gdy nadchodzą zimowe wieczory mamy więcej czasu dla swoich najbliższych. Czas jakby wolniej płynie, zajęć też zdecydowanie ubywa. Możemy wszyscy razem spędzić miło czas. I właśnie zimą najczęściej rozwijamy swoje zdolności, pogłębiamy wiedzę na temat interesujących nas zagadnień i robimy to co najbardziej nas pasjonuje. Tej zimy naszymi wieczorami zawładnęły klocki LEGO DUPLO oraz dinozaury. Korzystając z zabawek i gadżetów jakimi dysponujemy potrafimy rozgrywać historie i zabawy, które wciągają wszystkich domowników na wiele godzin. Dziewczynki poznają historię świata z dawnych lat, poznają stworzenia, które już nie wędrują po naszej planecie. Same zamieniają klocki w duże dinozaury, tworzą parki dinozaurów i świetnie się przy tym bawią. Dinozaury królują w naszym domu. Dzięki długim zimowym wieczorom nam rodzicom uda się przemycić mnóstwo ciekawostek i wiadomości na temat prehistorycznych zwierząt. A zabawa klockami LEGO DUPLO po raz kolejny pomaga nam rozwijać wyobraźnię i poszerzać zakres wiadomości naszych dzieci. Dominika 5,5 roku oraz Klaudia 4 lata.

54207 wiesia-21 Kobieta, 35 lat, Nasiegniewo
bozena10

bozena10

My spędzamy czas zawsze AKTYWNIE! Nie ma znaczenia dla nas ani pora roku, ani pora dnia:) Ruch to zdrowie i to nasza myśl przewodnia:)
Na zdjęciu Zosia 4 lata

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_71187.jpg
46624 bozena10 Kobieta, 32 lata, Siedlec
jadzia61

jadzia61

My lubimy każdą aktywność fizyczną:) Niestety w poszukiwaniu śniegu musieliśmy wybrać się w góry, bo u nas niestety szaro i buro.
Na zdjęciu moja mała gromada.
Olek 3 lata, Alan 5 lat, Adaś 7 lat:)

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_71189.jpg
56348 jadzia61 Kobieta, 36 lat, Mstów
MagdalenaM

MagdalenaM

Pierwsza część zimy, choć mało "zimowa", za nami. Może i dobrze, że prawdziwa zima jeszcze przed nami! (sanki czekają, o Bałwana pytania sypią się co najmniej od października xD)
Dlaczego dobrze? Bo ta pierwsza część zimy to dla nas zawsze wspólne przygotowania do świąt:) Mimo, że Julka ma dopiero 2,5 roku to aktywnie w nich uczestniczy! Ah jaka szkoda że można załączyć tylko 1 zdjęcie! W tym roku wszystkie domowe dekoracje robiliśmy wspólnie, na choince wiszą ozdoby z masy porcelanowej, cały dom "obsypany" jest mikołajami i aniołkami xD ale postanowiliśmy pokazać Wam naszą tradycję, która zaczęła się w nasze pierwsze wspólne święta, gdy Jula miała pół roku! Nie wierzycie, że z takim Bąbelkiem można robić pierniki? MOŻNA! Ale wiadomo prawdziwa zabawa zaczyna się teraz, gdy maluch jest już samodzielny! W tym roku pierniczki (pieczone z Tatusiem, dekorowane z Mamusią) to był prezent Juleczki dla wszystkich naszych bliskich. Kupiliśmy piękne szklane słoje, do których wsypaliśmy nasze domowe wypieki - i był to strzał w dziesiątkę! Dlatego na zdjęciu prezentujemy Juleczkę (2,5 roku) w trakcie wypieku domowych pierniczków.

A teraz... zimo możesz przychodzić!:)

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_71190.jpg
56468 magdalenam Kobieta, 29 lat, Świętochłowice
czarnyjurek

czarnyjurek

Lato... Kochamy lato, bo grille, bo zabawy w ogrodzie, bo tańce na tarasie do wieczora. Ania ma w sobie żyłkę imprezowicza - chyba po tacie:) Uwielbia tańce, łamańce, śpiewy, duuuuużo gości. A zimą, jako że zimno, ciemno, ponuro - jakoś w domu ciszej, spokojniej. Dlatego też wpadliśmy na świetny pomysł! A może by tak urządzić imprezę w najlepszym stylu? Wystarczy góra klocków, by zbudować plac zabaw, domek, postawić stół, na nim przekąski (zarówno te dla lego-ludków, jak i dla nas samych), włączyć muzykę i... bawić się w imprezę! Nazwaliśmy je "Duplo party" na cześć naszych ulubionych klocków i podobno nasze imprezy są tak świetne, że ściąga na nie coraz więcej ludzików! Obawiamy się, że niedługo zabraknie miejsca przy stole, dlatego przydałoby się przenieść imprezę gdzieś w plener. Na przykład na łąkę koło stajni, tam gdzie zielono, można wariować, grillować... Ale do tego potrzeba klocków;) Nie zwlekaj, dołącz do naszej zabawy już dziś - Duplo Party z pewnością Ci się spodoba i przegoni ducha zimy! Na zdjęciu: Ania (lat 2,5).

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_71191.jpg
61604 czarnyjurek Mężczyzna, 32 lata, Poddębice
Redakcja

Redakcja

Kochani,

dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia :) Cieszymy się, że możemy zobaczyć jak Wasze pociechy spędzają zimowe wieczory. Spieszymy z podaniem wyników, bo z pewnością na nie czekacie!

https://i.wpimg.pl/648x0/upload-abczdrowie.wpcdn.pl/uploads/2019/01/03/10869-lego-duplo-przygody-na-farmie-1-a41ee0111987f31e12071090a5da8bc9ba34c113.jpg

Zestaw klocków LEGO® DUPLO® Przygody na farmie (10869) trafia do następujących użytkowników:

1. aagnieszkaa1
2. Tratatata
3. annamaria2017
4. bozena10
5. MagdalenaM

Prosimy o przesłanie nam na maila konkursy_parenting@grupawp.pl adresu do wysyłki nagrody wraz z numerem telefonu kontaktowego. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin