Konkursy

Konkurs "Hity Mother&Baby 2015"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pao

pao

Produkt Przyjazny Matce 2015
22. Zawieszka do wózka
BenBat - Zawieszka do wózka G-Stroller.

Zawieszka BenBat Żyrafa, o słodkim pyszczku, ma na nóżkach haczyki.
Do nich doczepimy: smoczek, przytulankę i różne brzęczyki.
Spacerując z wózkiem ją polubisz!
Gdy maluch wyrzuci zabawkę, już jej nie zgubisz.
A tajemna kieszonka przed utratą uchroni Twoje domowe kluczyki.

Produkt Przyjazny Dziecku 2015
23. Kocyk od La Millou
Kocyk dzianinowy bawełniany z kapturkiem i zawadiackimi frędzelkami od La Millou.

Bawełnianemu kocykowi od La Millou daję uniesionego kciuka.
Ma certyfikat OEKO, jest mięsisty, dwustronna z niego sztuka.
Gdy się ochłodzi, na spacerze zastąpi czapeczkę.
Frędzelki ukoją ząbkującą córeczkę.
Jest tak trwały, że będę owijać nim jeszcze swojego wnuka.

• th_konkurs-hity-mother-baby-2015_31460.jpg
  • th_konkurs-hity-mother-baby-2015_31461.jpg
40471 pao Kobieta, 35 lat, t
~gosiaczek73

~gosiaczek73

Głosuje na produkt przyjazny dziecku z nr 12 klocki lego którymi dziecko nie tylko sie bawi lecz poznaje jednocześnie świat cyfr.
produkt przyjazny mamie - gniazdko multifunkcyjne nr 14; bardzo dobre rozwiazanie dla bolacych i zmeczonych plecow, nie tylko kobiet w ciazy; swietna poducha do zabawy i odpoczynku dla dzieciaków

~sylwia920

~sylwia920

Produkt przyjazny dziecku, który wybrałam to Fotelik do samochodu marki Recaro. Bezpieczeństwo dziecka jest podstawą, do tego stylowy design i wygoda podróżowania.
Produkt przyjazny matce to bio-oil. Bardzo pomógł mi gdy będąc w ciąży borykałam się ze swędzeniem i napięciem skóry na brzuchu. Preparat świetnie nawilża i pomaga uniknąć niechcianych rozstępów. Produkt godny polecenia.

~mum30

~mum30

nr 16 Femaltiker - smaczny i skuteczny, nr 10 poduszka Cocomilo - super

~Karolina133

~Karolina133

Produktem przyjaznym mamie jest nr 20 czyli Brzusiaczki.pl dzięki tym naklejkom możemy mieć wspaniałe pamiątki z czasu ciąży, które są niezastąpionym powrotem do wspomnień.

~cxz

~cxz

Dla mnie hitem jest nr 10 poduchy Cocomilo. Mamy jedną z poduch i jest uwielbiana zarówno przez syna jak i przez nas.Poduchy są piękne, mięciutkie i bardzo dobrze się piorą.

~famulek

~famulek

głosuje na nr 16 Femaltiker jest to produkt przyjazny mamie i dziecku bo korzysta ono z najlepszego pokarmu jakim jest mleko matki.

famulek

jacko

jacko

Głosuję na produkt przyjazny mamie - Brzusiaczki.pl - Tygodnie ciąży. nr 20

46133 jacko Mężczyzna, 35 lat, Warszawa
~Emjakruda

~Emjakruda

Glosuję na nr 10 poduchy Cocomilo :) Są przepiękne i mega praktyczne, sama śpię na takiej i nie mogę się od niej odkleić :)