Kącik dla mam

Ulubione zabawy Waszych dzieci

Margeritka

Margeritka

W co Wasze dzieci bawią się najchętniej? U nas najwięcej zabawy jest przy zestawie lekarskim i Ola jest panią doktor i bada, oczywiście najlepszą pacjentką jest Emilka:) A jakie zabawy sprawdzają się między Waszymi dziećmi?

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anaaa

anaaa

moje to najchętniej bawią sie wspólnie kucykami pony i też odkąd Wiki poszła do szkoły to w szkołę (Kasia też by chciała już iść do szkoły)

39877 anaaa Kobieta, 37 lat, Polska
Ulla

Ulla

trudno powiedzieć czym lubią bawić się moje dzieci - Miki ciągle coś zmienia - ale i tak zawsze nieodzownie dla niego najlepsze są rzeczy plastyczne

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Wywijaska

Wywijaska

U nas najwazniejsze sa autka,synek ma male resoraczki ktore np przerzuca duza koparka na wywrotke i taka zabawa jest codziennie. A dla przelamania rutyny mamy gre lotto z firmy granna,ktora sie chetnie bawi i zagadki czuczu. Nawet nie myslalam ze moje dziecko bedzie umialo sie tak zajac tego rodzaju grami. Oczywiscie dobra zabawa jest tez pomoc przy gotowaniu albo pieczeniu-mikser jest najwazniejszym urzadzeniem w domu :-)

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70572.png

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska
Kinia_83

Kinia_83

U nas nie ma jednej konkretnej zabawy. Staramy się je zachęcać do różnych form, ale najczęściej same sobie wymyślają gry i zabawy, których reguł nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Poza tym, często grają w różnego rodzaju gry planszowe, to dobra rozrywka no i czasem można się czegoś nauczyć.

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~mama88

~mama88

My lubimy razem kolorować takie kupne kolorowanki, lub takie które sama zrobie :) zazwyczaj, szyjemy ubranka dla lalek lub bawimy się w dom :) Co do telewizora to tylko w soboty pozwalam, ale to nie jest tak że oglądają go cały dzień. Zazwyczaj w puls2 leci o 20stej w sobote bajka, raz krótsza raz dłuższa, dzieci wiedzą że ten czas jest dla nich. Z tego co wiem, w tym tygodniu będą oglądały Pocahontas, to są bajki takie za naszych czasów, te mądrzejsze i ciekawe.

eljaklaura

eljaklaura

Mateuszek typowo chłopięce zabawy: samochodziki, pociągi, ewentualnie klocki. Potrafi sie na długo zająć sam zabawą :) razem rysujemy albo robimy wycinanki.

54427 eljaklaura Kobieta, 35 lat, Szczecin