Skocz do zawartości
Forum

Moje dziecko rozczuliło mnie... :)


Rekomendowane odpowiedzi

może będzie to taki miły watek który wprowadzi troche uśmiechu i błogości w codziene zabiegane życie :)

Ja miałam ostatnio sytuacje która bardzo mnie rozczuliła :)

Przez kilka dni chodze jak chora ( głowa mnie boli itp ) , w końcu padłam na łóżko i powoli przysypiałam a tu nagle moje dziecie poszło do pokoiku i wróciło z własną kołderką. Szczelnie mnie nią opatuliła, pogłaskała po głowie, przytuliła się i poszła bawić klockami przy łożku :)

Cały czas mam to przed oczyma :) :)

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Mnie mój Synuś rozczula każdego dnia swoim uśmiechem (ostatnio często śmianiem się w głos) i swoja pogodą ducha, jest zawsze w dobrym humorze i tak patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami, jak spojrzy tak świadomie prosto w oczy to aż radość chwyta za serce :) :) :)

I rozczula mnie jeszcze widok mojego męża z Synkiem, przy Juniorku dosłownie promienieje, sama czułość i miłość... pięknie móc na to patrzeć, na ich wspólne chwile :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Mnie mój Synuś rozczula każdego dnia swoim uśmiechem (ostatnio często śmianiem się w głos) i swoja pogodą ducha, jest zawsze w dobrym humorze i tak patrzy tymi swoimi wielkimi oczkami, jak spojrzy tak świadomie prosto w oczy to aż radość chwyta za serce :) :) :)

I rozczula mnie jeszcze widok mojego męża z Synkiem, przy Juniorku dosłownie promienieje, sama czułość i miłość... pięknie móc na to patrzeć, na ich wspólne chwile :)

:Całus:

Odnośnik do komentarza

hej

mój Wik ostatnio jak zaczełam mu śpiewać na dobranoc kołysanki w połowie piosenki"..na Wojtusia z popielnika...itd" leżąc mi na klatce do odbicia po mleczu,podniósł główkę i popatrzał mi w oczy..już śpiący a jednak dużymi ufnymi oczami i uśmiechnoł sie tak że do teraz mam ciarki..i nie zapomnę tego nigdy..popłakałam się ze wzruszenia ...

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Mąz w zeszłym tyg jak wychodził do pracy,to Majka nie chciała dać mu się pocałować na pożegnanie (ma 2 miesiące), po chwili jednak wrócił, bo czegos zapomniał. Majka jak go zobaczyła w drzwiach, tak strasznie zaczeła się do niego cieszyć, wdzięczyć i usmiechać, jak nigdy. Jakby mówiła "a jednak nie idziesz". Tomek jednak musiał wyjść, wycałował ja całą i miał taką minę, że mysłałam ze się popłacze. Potem mi powiedział, że myślał, że mu serce pęknie, bo musi ją zostawić.

Odnośnik do komentarza

Gunia_G
Witam
Moj syn ostatnio zrobil sie wielkim pieszczochem i czesto przychodzi i mnie przytula, caluje ale ostatnio zaczal do tego mowic TOTAM (czyli kocham) chociaz od wczoraj to slowo juz zmienilo sie na TOCHAM, jak to mowi to tak mi cieplo na serduszku.

ojeju... jak słodko... nie dziwie się że robi ci się wtedy ciepło na sercu...

bo komu by sie nie zrobiło..

Odnośnik do komentarza

witam
my mieliśmy dizś ciężką noc, straszny bol brzuszka, jak nad ranem przyniosłam małego do naszego łóżka(strasznie płakał), włączyłam suszarke (pomaga na ból brzuszka i wycisza go- przestaje płakać), to zlapał męża za paluszek i tak słodko patrzył mu w oczka, dziękuje tatusiu, że mi masujesz brzuszek.... piękny widok

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

A mój mały kawaler ma na swoją mamę świetny sposób...
Jak jestem na niego zła i krzyczę... on podchodzi do mnie z poważną mina i całuje mnie w rękę.. nawet kilka razy, a potem pyta:,, I już masz lepszy humor mamusiu?,,
I jak się w tedy złościć??:36_4_13:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...