Skocz do zawartości
Forum

Co byś chciała znaleźć pod choinką?


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
curry
Hmmm właściwie to jest trudne pytanie :))
Ja bym chciała dostać nowe auto :hahaha: ale chyba nic z tego :Oczko:
Ale najbardziej bym chciała pojechać na jakieś fajne wakacje gdzieś za ocean. Dawno nigdzie nie byliśmy ze względu na pracę więc choć 1 tydzień w tropikach by się przydał :D

Mikołaj może mieć trochę problemu ze spełnieniem Twoich marzeń :Oczko: i jak tu zmieścić samochód pod choinką? :sofunny:

No to co to Mikołaj, nie postarał się :sofunny:
A tak poważnie to właściwie po zastanowieniu niczego nie potrzebuje i to jest chyba dobra wiadomość :))

Odnośnik do komentarza

A ja znalazłam pod choinką wymarzony wyjazd :). Tak bardzo chciałam wyskoczyć gdzieś na pare dni, odpocząć od domu i tych wszystkich obowiązków... Mikołaj jak zwykle się spisał i wysłuchał moich próśb - dostałam swój weekendowy wyjazd do Zamościa - rezerwacja dla dwóch osób na pierwszy weekend stycznia :). Pojechaliśmy z mężem w piątek po pracy a wróciliśmy w niedzielę wieczorkiem. Oczywiście to On okazał się być tym Mikołajem :). Na accorhotels znalazł nam pokoik i wszystko zarezerwował. Wiedział dobrze co wybrać - Zamość jest taki piękny - zabytkowy rynek z arkadami to coś niesamowitego... A mieszkaliśmy tuż zaraz obok i też bardzo blisko od ratusza :). Byłyście kiedyś w Zamościu? Tak tam ładnie... Chciałabym tam wrócić jeszcze na kilka dni.

Odnośnik do komentarza

domi81
anaaa
ja bym chciała dostać porządny aparat foto i kule Cotton bals :D

ja mam to samo marzenie może jak wspólnie będziemy się tak o to starać to o nas Mikołaj nie zapomni anaaa

skoro tak mówisz :D .. moja 5 latka uwzględniła mnie nawet w liście do mikołaja z tym prezentem :P a dla taty poprosiła o kolorowe kalosze haha :D

Odnośnik do komentarza

anaaa
domi81
anaaa
ja bym chciała dostać porządny aparat foto i kule Cotton bals :D

ja mam to samo marzenie może jak wspólnie będziemy się tak o to starać to o nas Mikołaędnij nie zapomni anaaa

skoro tak mówisz :D .. moja 5 latka uwzględniła mnie nawet w liście do mikołaja z tym prezentem :P a dla taty poprosiła o kolorowe kalosze haha :D


aż z ciekawości dopytam moją córcię czy mnie uwzględniła

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...