Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Azu oczywiście będę informować! No popatrz, a to ja ostatnio się bałam, że mam wysokie ciśnienie... Trzymaj się i bądź dobrej myśli, może też miałaś takie jednorazowe podwyższenie ciśnienia. Jak samopoczucie?

Anullka do piątku już naprawdę blisko, mam nadzieję, że nie będziesz musiała jutro nigdzie dzwonić, a w piątek na wizycie wszystko będzie w porządku

Paulinsien dziękuję! Oj masz rację, spokój teraz jest niezwykle ważny

black_cat Nie poddawaj się, wiem, że jest ciężko, ale pamiętaj, że nie jesteś sama. Trzymam kciuki

Agii bądź dobrej myśli! Jak się czujesz? Właśnie dzisiaj szukałam oleju kokosowego, ale nigdzie nie było. Trzymaj się i dobrej nocki!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Black_Panter No zmartwilam się narzeczony jeszcze bardziej.. Szkoda bo jutro miałam mieć wizytę o oświadczenie ze do pracy mogę. Ale wiadomo zdrowie najważniejsze. No i mam nadzieję że jednorazowe chociaż bardzo to było dziwne bo to 3 najwyższe to po chyba 2 godzinach siedzenia na tyłku w spokoju chociaż chyba to mnie bardziej zestresowało.. Plus teki ze zdążają z każdej strony. A minus ze będę miała wizyty pewnie kontrolne.. Ale wszytko to że zobaczyłam serduszko i jak lekarz powiedział że częstotliwość z jaką działa jest w normie to mi ulżyło chociaż i tak nie zmieniło to ciśnienia :/ bo było wyższe

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

Azu to na pewno stres, Ja na samą myśl o lekarzu nie śpię noc przed. Pociesza Mnie myśl, że jeszcze 2 dni. A skierowanie do szpitala, to całkiem spoko rzecz - przebadają cię z każdej stron, zrobią kompleks w jednym miejscu i nie będziesz musiała biegać po lekarzach.

Agii85 w grupie raźniej : P

Dzisiaj w nocy znowu nie spałam, już drugą noc z rzędu, piersi bolą bez zmian... Mdłości ustąpiły i zgaga też. Męczy Mnie za to biegunka i bóle żołądka... Coś za coś.

Odnośnik do komentarza

Black_Panter28 trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, napisz jak poszło. Co do mnie, to wczorajszy dzień najgorszy.. Dzisiaj jakby znów lepiej, stresuje mnie ten wstręt do jedzenia, od tygodnia nie jem obiadów..

Azu, wszystko będzie dobrze, kiedyś miałam napady leków i ciśnienie w tym momencie jak się nakrecałam szybko rosło, a jak odpuszczałam malało, może spróbuj technik oddechu, reguluj oddech kilka razy dziennie nawet jak czujesz się dobrze

Paulinsien, też mam bóle piersi, szczególnie w nocy jak się przewracam z boku na bok, to czuję, że zachodzą tam zmiany.

Odnośnik do komentarza

Paulinsien u mnie biegunka i zaparcia na zmianę więc wiem jakie to męczące, niestety nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, ale zapytam dziś na wizycie

Paula i bardzo dobrze, spokój jest teraz bardzo ważny!

Agii oczywiście będę informować! Powiem Ci, że też mam bardzo mały apetyt, właściwie mogłabym w ogóle nie jeść, no ale mus to mus. Dzisiaj będzie lepszy dzień, zobaczysz!

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Black_Panter Możliwe bo jak dziś z rana mierzyłam to 124/88. A tym bardziej że wczoraj jeszcze usłyszałam o szpitalu i głodna byłam i mnie modlilo już. I to czekanie tak podziałało że mi tak skoczyło. Bo dziś znów przed wyjściem z domu pierwsze 131 wyszło. Możliwe że mam nerwicę albo coś jak babcia ze jej u lekarza nie zmierza bo jej skacze do 200 ponad i jej niczym zbić nie moga. A w domu norma.
Cieszę się że pomogł sposób na plecki :)
paulinsien Po części tak ale nienawidzę szpitali... I tak będę musiała leciec to neurokardiologa
Agii Że mnie to taki nerwusek jest. No egzaminy sprawdzamy czy nawet odpowiedzi przy tablicy kiedyś. Albo teraz rozmowa o pracę czy jak zadzwonią ręce mi się trzęsą z nerwów a nawet o tym nie myślę i nie panuje nad tym niestety..

Odnośnik do komentarza

Azu, no to wszystko jasne skąd te skoki. Kiedyś lekarz mi powiedział, że żeby sprawdzić czy ma się problemy z ciśnieniem należy przez tydzień robić pomiary. Pierwszy, jak się obudzisz posiedzieć na łóżku ze spuszczonymi nogami przez chwilę, drugi w ciągu dnia i trzeci wieczorem. Pomiary zapisywać i sprawdzić po tygodniu. Myślę, że Tobie raczej właśnie są potrzebne jakieś techniki uspokajające, może na YT czegoś poszukaj, ja tam często znajduje pomoc na różne samopoczucia psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinsien

Z zatrudnieniem w trakcie ciąży jest tak, że musisz przepracować minimum 30 dni, żeby mieć płatne L4 - najlepiej umowa o pracę. Warto szukać pracy bez okresu próbnego, wówczas 30 dni i wiadomo.

Druga opcja to zatrudnienie na okres próbny przepracowanie 3 miesięcy i popodpisaniu kolejnej umowy i L4.

Trzecia opcja zatrudnienie na okres próbny przepracowanie 30 dni i pójście na L4 (przy czym to jest opcja bezpieczna gdy miniesz 12 tydzień, wówczas kobiety w ciąży wchodzą w okres ochronny i nie można ich zwolnić).

Ja mam umowę na czas nieokreślony, aktualnie jestem na L4 z powodu nerwicy, zlikwidowano mój dział i nie mam już gdzie wracać, muszę poczekać do 12 tygodnia ciąży(jeśli się uda) i wówczas przejdę na L4 od ginekologa. Tak więc mogę powiedzieć, że od 1 dnia ciąży jestem na L4, chociaż to nie ona jest podstawą do zwolnienia lekarskiego, które mam.

Odnośnik do komentarza

Azu też mam nerwicę także wiem jak to wygląda. Co Ci powiedzieli w szpitalu? U mnie na wizycie wszystko w porządku, Maleństwo ma 7mm :) jak zobaczyłam to malusie bijące serduszko to mało się nie popłakałam.... ciąża o 3 dni młodsza więc u mnie dziś 7+1! Rano standardowo wymioty a dodatkowo puściła mi się krew z nosa, ale to prawdopodobnie wina za suchego powietrza

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...