Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

hej
Teska moje dni ostatnio wszystkie są senne ☺️ Mnie za to objawy strasznie męczą. Dzisiaj od rana miałam okropne mdłości. Obudziłam się jak mój chłop do pracy szedł i nie mogłam zasnąć tak mnie męczyło. To najgorsze co może być. Myśl o jakimkolwiek jedzeniu powodowała odruch wymiotny. Teraz jest trochę lepiej.
Jutro mam w planie pojechać do siostry bo ile można siedzieć w domu, sprzątać i gotować ;)
Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów. Za to w tej podwójne ☺️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Przebrnęłam przez całą rozmowę i chciałam się z Wami przywitać bo wygląda na to że i ja będę kwietniowa mama : )
Dzień przed @ zrobiłam test i kreślą była bardzo wyraźna. Bety nie robiłam, wizytę mam 23 sierpnia.
W aplikacji wylicza mi 4 tydz 4 dzień .

To moja druga ciąża, w domu mam już cudowna córeczkę która ma 22 miesiące : )

https://www.suwaczek.pl/cache/117a7371ba.png

https://www.suwaczek.pl/cache/eb0b94a641.png

Odnośnik do komentarza

Mery92 witaj wśród nas ☺️
I serdeczne gratulacje. Ciąża planowana czy zaskoczenie?

Kat.ban to musi być coś strasznego wymiotować cała ciąże. Ja mam tylko mdłości które męczą ale w sumie nie wiem co gorsze. Chyba czasem lepiej zwymiotować i mieć spokój.

Ja już nie śpię od 6 mimo tego, że mam wolne. Musiałam wstać i zjeść banana bo już głód nie daje spokoju. Strasznie to męczące. Ale przynajmniej już w nocy się nie budzę.

Aneczka trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę. O której masz?
Czekam na relacje po :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Mery92 witam i gratuluję :)
Aneczka Trzymam kciuki i czekam na relację po wizycie:)

Co tam u Was dziewczyny ?
Ja wczoraj się trochę pogimastykowalam przy myciu okien , na szczęście moja mama jest na urlopie to umyła większość a mi zostaly tylko dwa dachowe , więc wczoraj jedno , dzisiaj miałam w planie drugie ale pogoda nie sprzyja :) czuje się dobrze , ani razu nie zakrecilo mi się w głowie, bałam się tylko czy dzisiaj będzie wszystko w porządku czy może organizm się zbuntuje ale na szczęście jest wszystko dobrze :) już nie mogę się doczekać swojej wizyty 16 , dobrze że mam rano

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiskjowo6mmw5o.png

Odnośnik do komentarza

Agula jak najbardziej planowana ale zaskoczeniem było to że udało się za pierwszym razem ;)

Teska dokładnie tak, byłam na Skarbach Październikowych ;) piękny czas ;) teraz jestem trochę przerażona jak to będzie z dwójką takich maluchów ;)

Patka również witam i gratuluję też Tobie ;) w przyszłym tygodniu ślub , stresujesz się? ;)

Ja ogólnie czuje się nawet dobrze, jestem jedynie mega senna. A w nocy jak się obudzę i jestem głodna to nie mogę zasnąć ale czytałam że Wy też tak macie :-) pobolewa mnie czasem brzuch , bolesność piersi i cos mi słabo podchodzi jedzenie. A w ostatniej ciąży miałam na odwrót, jadłam jak opętana ;)

Odnośnik do komentarza

Patka to juz pojutrze Twoja wizyta, szybko zleci:):) i fajnie, że masz rano, od razu będziesz mieć dobry humor na cały dzień;)
Mery92 to podobnie do mnie, też się trochę obawiam, jak dam radę z dwójką, czasem ledwo ogarniam tego mojego urwisa :D ale skoro inni dają radę, to my chyba też;)

Ja odczuwam zmęczenie zwłaszcza wieczorem, po całym dniu na nogach. Dziś mnie też brzuch coś pobolewa.

Odnośnik do komentarza

Mery 92 witam wśród kwietnioweczek.

Ale się zestresowalam na tej wizycie. Widać pęcherzyk i małą kropkę tylko :( lekarka powiedziała ze to normalne bo poprzedni cykl mi się wydłużył i trwał 43 dni. Ale ja od razu zalozylam najgorsze :-( masakra. Ciężko widzieć pozytywy przy wcześniejszych poronieniach.
Następną wizytę mam 7 września. Założyła mi juz kartę ciąży ale hmmm nie wiem czy się przyda :(:(

https://www.suwaczek.pl/cache/4aae7f6b34.png

Odnośnik do komentarza

Aneczka spokojnie, skoro lekarka mówi, że to normalne, to na pewno jest ok. Wiem, że na pewno nie jest łatwo myśleć pozytywnie, ale chyba nic poza tym nie pozostaje. Ja wierzę, że bedzie u Ciebie wszystko dobrze. To który tydzień Ci wychodzi z usg? Trzymaj się, jak się będziesz bardzo stresować to pisz do nas:)
Mery myślę, że jest szansa, że już będzie coś widać:) ja będę mieć podobnie jak Ty, 6+1, i też mam nadzieję, że już coś zobaczę. Poczekałabym jeszcze trochę, ale już nie wytrzymam dłużej;)
Mama Aleksandra witamy serdecznie!:) Gratuluję i cieszę się, że jesteś z nami:) który to tydzień?

Odnośnik do komentarza

Widzę, że dyskusja w końcu się trochę ożywiła! ☺️
Mery to super, że udało się za pierwszym razem. W dzisiejszych czasach jest to trudne co było dla mnie nie do pomyślenia dopóki sama nie doświadczyłam trudności.
Według mnie za 10 dni będzie u Ciebie ciąża 5t6d. (Poprawcie mnie jeśli źle liczę) Jeśli masz regularne miesiączki i normalne cykle to powinien być zarodek ale może nie być jeszcze serduszka.
Ja byłam teraz na wizycie w 6+1 i był maleńki zarodek.
Aneczka przy tak długim cyklu to całkiem normalne, że jest takie maleństwo dopiero. Nie stresuj się za wczasu i poczekaj do kolejnej wizyty. Wiem, że łatwo się mówi ale wierz mi, że ja doskonale Cię rozumiem. Rozumiem Twój strach ale postaraj się myślec pozytywnie.
Mama Aleksandra witaj i gratuluję ;) opowiedz coś o sobie :)
Teska ty akurat idziesz na wizytę o tym samym czasie co ja byłam teraz. U mnie był zarodek wiec i u Ciebie będzie. Może nawet będzie serduszko biło. Czasami jest to kwestia dnia, dwóch a mi od razu powiedziała, że ciąża jest młodsza.

A ja wróciłam niedawno do domu i coś mnie głowa boli. Jem sobie kolacje i odpoczywam bo cały dzień poza domem byłam dzisiaj. Teraz w ciąży mam fazę na pomidory malinowe, twaróg wędzony i raczej mam ochotę na warzywa niż mięso.
Słodkie też mnie nie ciągnie wcale, żadne przekąski co przed ciąża lubiłam. Ale to mi akurat na dobre wyjdzie ;)
A wy dziewczyny macie już jakieś zmienione upodobania co do jedzenia?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula mam nadzieję, że już coś będzie widać;) mogłam może trochę później się umówić, ale naprawdę ciężko wytrzymać;) tak bym chciała już wiedzieć, że jest wszystko dobrze:) ja w sumie nie mam jakiś konkretnych smaków. Mniej mi się chce słodkiego, a generalnie jestem raczej łasuch na takie rzeczy, ale w pierwszej ciąży też tak miałam.
Kat.ban urlop zawsze za szybko mija;) mam nadzieję, że dostaniesz od razu l4 i będziesz mogła trochę odpocząć - chociaż odpoczywanie z takim maluchem w domu nie jest łatwe;)
Mama Aleksandra oczywiście, że będzie dobrze!:) To będziemy trzymać kciuki za wizytę, ja mam dzień po Tobie:)

Ja też się bardzo cieszę, że się trochę rozkręciło, aż przyjemniej się wchodzi na forum, jak jest tyle nowych wiadomości:) oby było jeszcze lepiej:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...