9 miesięcy, ciąża

Marcowe Mamusie 2020

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magalena3

magalena3

AniaMania25 bo ja już wiolince pisałam ja mam takie prześwity pamięci. :D wpadło mi coś do głowy i ooo wlasnje przypomialam sobie to pisze :D

donatka super że dzidzia zdrowa. A płeć to się zdarzy poznać.

Ja właśnie się zdenerwowałam bo w sobotę mamy 30tke i było że idziemy z córką. A tu mi napisała koleżanka ze bez dzieci. Trudno najwyżej wezmę ją na kolana i tyle. Nie mam z kim ja zostawić. Po drugie ona tlko z babcią zostanie a oni mają imprezę i to nie w domu tylko do kogoś jadą. A więc nie ma wyjść.... Jakbym wiedziała wcześniej że bez dzieci to bym nie poszła wogole.... :/

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
http://fajnamama.pl/suwaczki/8vh918g.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/12fbqhs.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
Donatka

Donatka

magalena to się koleżanka zdziwi jak przyjdziesz z córką hehe. No ale mogła dac znać wcześniej A nie na ostatnią chwilę praktycznie.
No dziewczynki, oczywiście się jak tam po wizytach. Trochę ich dziś było przecież

65960 donatka Kobieta, 32 lata, Płock
Natkusi_a

Natkusi_a

Hej dziewczynki. Ja też już po wizycie. A wiec u mnie tak: dzidziuś nie chciał w ogóle współpracować, miał nas totalnie gdzieś, zszedł głowa w dół i pokazał tylek doktor musiał go trochę poszturac - ma 80, 4mm wiek ciąży 13+6 dni. Termin porodu mi się zmienił na 26 luty :) ale chyba pozwólcie żebym została z Wami. Przezięrność karku prawidłowa, kość nosowa prawidłowa, tu ogólnie super. Tylko Doktorek powiedział że do obserwacji jest praca serca bo troszkę go to niepokoi 138 ud/min... Zmartwiłam się. Kazał się nie denerwować przyjść za 3 tyg. Co do płci na początku powiedział "dziewczynka.. a za chwilę hm w sumie to sam już nie wiem bo coś tu sterczy" także za 3 tyg poszukamy. Tylko te serduszko :( jak myślicie że to faktycznie mało? :(

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/xw6hhme.png

65676 natkusi-a Kobieta, 30 lat, :)
KajaM.

KajaM.

Polaaa to miałaś super popołudnie :D trzeba dbać o takie rzeczy, właśnie jakaś kolacja spacer ;) podtrzymuje to fajna relacje ;)
Ania mania upały w ciąży to jest nieporozumienie ;) próg wytrzymałości na temperaturę dramatycznie się obniża i przynajmniej w moim wypadku nasila mdłości. Nic fajnego ;)
Fajnie że masz możliwość pracy z domu ;) w moim zawodzie to nierealne
Sandawilla super że "główni" już wiedzą :) trudno taka rzecz trzymać w tajemnicy.
Donatka szkoda że nie wzięłaś fotki :D ale jakoś Ci to wybaczymy, ewentualnie. Gratuluję , cieszę się że wszystko jest okej.
Oj z wysiłkiem / dźwiganiem to spoko. Gorzej z seksem :D
Magdalena to już kuzynka sama sobie winna, mogą dać znać wcześniej przecież. Trudno znaleźć opiekę tak na ostatnią chwilę.

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
KajaM.

KajaM.

Natkusia chyba nie ma się co kochana zamartwiać na zapas, z tego co pamiętam to prawidłowe ud/min to 110-150 więc w sumie jest w normie. Ale oczywiście lepiej dmuchać na zimne i skontrolować na 3 tygodnie :)

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
Sandawilla

Sandawilla

Natkusia cieszę się że wszystko ok. Właśnie wyczytałam ze prawidłowe bicie dziecka jest 110-150 uderzeń na minutę. Widzisz. ..lekarz coś powie za dużo a my się martwimy . Uważam że też to powinien przemilczeć. ...Bo teraz będziesz się zamartwiać.
Ja tez chyba powinnam się martwić ...Bo u mnie wyszło 157 uderzeń. Ale pani doktor nie mówiła ze to nieprawidłowe. ..a przecież już jest powyżej. ..
Boże my przez ta ciążę oświejemy

Donatka zwracam honor. ..ja mam na ścianie przedniej ...a wyczytałam ze to nie to samo co przodujAce. Stara baba ze mnie a pomyliłam znaczenia.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/h3xoeu2.pnghttp://fajnamama.pl/suwaczki/uw6ljzk.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/aattd98.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
Sandawilla

Sandawilla

Kajam było trudno gdyż brzuszek staje się powoli widoczny. Ale kumuflowalam to szerokimi bluzkami. Na szczęście już nie muszę. A jak u was ? Juz wszyscy najwazniejsi wiedzą? Czy tylko ja byłam taka z tym w tyle . Bałam się mówić. ..

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/h3xoeu2.pnghttp://fajnamama.pl/suwaczki/uw6ljzk.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/aattd98.png

61577 sandawilla Kobieta, 37 lat, Białystok
KajaM.

KajaM.

Sandawilla no właśnie lekarz coś powie a my się zamartwiamy.. wystarczyłoby gdyby powiedział że następna wizyta za 3 tygodnie i tyle. Pamiętam jak na pierwszej wizycie mi powiedział że słabo widoczna ciąża (już myślałam że koniec że poronie i będzie masakra) a on widząc moją minę powiedział że chodziło mu o ciążę wczesna :D

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
KajaM.

KajaM.

Sandawilla rozumiem Cię kochana, ale teraz już nic nie musisz ukrywać :D
U nas cała rodzinka wie, najszybciej dowiedział się mąż bo zadzwoniłam jak zrobiłam test ciążowy , w sumie zaraz potem do siorki zadzwoniłam :) później rodzice , reszta rodzeństwa. W pracy powiedziałam koło 8 tc. Mam fajna pracę i fajnych ludzi w pracy ;)

66032 kajam Kobieta, 25 lat, Wrocław
Natkusi_a

Natkusi_a

Sama nie wiem. Jakoś martwi mnie jego mina i to że powiedział że za mało :( niby kazał się nie martwić a ja już przewalam internet... Zdenerwowana jestem aż mnie mdli :(

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/xw6hhme.png

65676 natkusi-a Kobieta, 30 lat, :)