9 miesięcy, ciąża

Listopadówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

babeczqa85

babeczqa85

Witajcie Listopadówki 2019;)
Gratuluje wszystkim !!!!
Zawitałam do Was z zapytaniem, czy któraś z mam nie chciała by odkupić baaaaardzo tanio ubranka ( pajacyki, body, spiochy itp na rozmiar 50-56, 62??Ciepłe kombinezony na zime dresiki itp
Mój synek urodził się w styczniu 2019 i już powyrastał z tych rzeczy a założył je zaledwie 2 -3 razy, są jak nowe.
Pozdrawiam was gorąco.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

59964 babeczqa85 Kobieta, 34 lata, Poznań
Franciszka

Franciszka

Wydaje mi się że nie było to związane z wizytą, dzisiaj od rana boli mnie głowa - cały tył głowy ale to jest ból inny niż migrenowy, no i okazało się że dzisiaj to od ciśnienia... a głowa boli mnie dość często i nie zawsze migrenowo

64315 franciszka Kobieta, 31 lat, Poznań
Bzyk

Bzyk

Franciszka uważaj na siebie bo wysokie ciśnienie grozi stanem przedżucawkowym. Kontroluj to i dawaj nam koniecznie znać.

Ja jutro idę do gin tylko nie zrobiłam dwóch badań bo kasy mi brakło a nie mogłam zapłacić kartą.

59417 bzyk Kobieta, 32 lata, Xxx
Elena82

Elena82

Nat0303 jeszcze chwilę temu byłam załamana swoim złym samopoczuciem, osłabieniem (uczesanie warkocza to wysiłek po którym musiałam odpocząć), dzisiaj przyznaję jest już lepiej. Na chwilę 14 tydz. przestało mnie mdlić, choć wymioty jeszcze się zdarzają. Wyszłam ze szlafroka i jak się zbiorę w sobie to i posprzątam mieszkanie. Nadal bardzo dużo muszę odpoczywać. Jest mi często ciężko, duszno. Na ten moment martwi mnie ciągły barak apetytu - jem bo wiem że muszę ale nie mam na nic ochoty. Zazdroszczę tym wszystkim energetycznym kobietom w ciąży.

64478 elena82 Kobieta, 37 lat, Wielkopolska
Elena82

Elena82

Ja też już po badaniach prenatalnych. To był bardzo trudny dzień. Badania na NFZ kolejka 30 osobowa, wizyta 10 minut i lekarz który nic nie mówił tylko rzucał hasła do swojej pielęgniarki, która notowała. Z minuty na minutę bałam się bardziej bo nic mi te parametry nie mówiły. Na szczęście badania zakończyły się zdaniem... wszystko w porządku. Jutro wizyta u mojego ginekologa mam nadzieję że rozszyfruje mi moje wyniki. Plus - spotkałam wiele ciekawych oczekujących mam, były miłe rozmowy, dzięki którym człowiek zapomniał o swoich dolegliwościach. Wnioski - chociaż czasami nam ciężko i źle, kontakt z innymi ludźmi może być dobrym lekarstwem, nie warto uciekać w cztery ściany.

~Margarett

~Margarett

Witam dziewczynki ... Termin mam na 11 listopada .. leci nam aktualnie 14 tydzień ... To moja 3 ciąża i w porównaniu do pierwszych dwóch chyba w samopoczuciu najgorsza ... Nie mam wogole apetytu zamiast moja waga rosnąć ciągle maleje ... Coś takiego jak cukier , ciasteczka , czekolada dla mnie nie istnieje tylko czysta niegazowana woda ... Czasami mam tak że coś zjem nie mogę tego przetrawić i żołądek się zbuntuje i nawet godzinę po posiłku potrafi zwrócić (wymioty ) to co zjadłam ... I ten okropny ból pleców normalnie jak podczas porodu ... Mam nadzieję że z dnia na dzień będzie coraz lepiej ...jeszcze mnie złapało zapalenie zatok i to takie że zjadłam już 20 antybiotyków i poprawa mało widoczna i nie wiem jak to będzie .. dla was mamusie i waszych maluszków życzę dużo zdrówka i siły :)

~Margarett

~Margarett

Elena najważniejsze że wszystko jest w porządku i masz 100% rację że kontakt z innym ludźmi działa cuda a zamknięcie się w 4 ścianach w domu do niczego dobrego nie prowadzi

Elena82

Elena82

Margaret, teraz się mądruje ale sama do tej pory uciekałam od ludzi. Okropnie się czułam fizycznie co miało ogromny wpływ na psychikę. Tłumaczyłam sobie że hormony i w ogóle ale czasami miałam wrażenie że wpadam w jakąś depresje. Nie miałam ochoty na jakiekolwiek rozmowy, tłumaczenie co mi jest, jak się czuję. No ale przetrwałam doła i liczę już na prostą. Dla mnie to też 3 ciąża i wydaje mi się że najtrudniejsza.

Ewinka83

Ewinka83

A ja jutro 15tc i wizyta u gina, dziś badałam mocz i TSH (wyniki pod wieczór). Ja "niestety" mogę jeść dużo i staram się ograniczać, bo i waga mega szybko wzrasta, kurcze pod względem wagi to ta moja ciąża też "najcięższa" póki co :P Dwie poprzednie to miałam 1kg na plusie w tym momencie, teraz już 4kg do przodu i moim zdaniem duży brzuch :)
Ciekawe czy jutro mój gin potwierdzi płeć naszego szkraba :)hihi

--

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3vfxmh636c6z7.png

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqk0s31ztrsk13.png

62746 ewinka83 Kobieta, 36 lat, Gdańsk
Elena82

Elena82

U mnie 14 tydz. 0,5 kg do przodu. Ale ile można na kiwi i zupce przytyć