9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tylka

tylka

No proszę ożyło nam forum troszkę super :) mnie też już coraz więcej nosi po domu ale jak zaczyna mnie boleć spojenie albo jak odpoczywam czuje mala gdzieś w pochwie to kładę się bo mnie to przeraża :/ moja główka już w dole, ale czuje ja zazwyczaj w dole badz w boku gdzieś, rzadziej pod zebrami czy gdzieś na brzuchu.. A Wy gdzie odczuwacie ruchy? Też wam wchodzą w pochwe? :D

64027 tylka Kobieta, 29 lat, Śląskie
Anima0987

Anima0987

Moja szyjka ma teraz tylko 1,5cm oprocz tego nic jej tfu tfu nie dolega, ale doktor zapowiedzial ze jak nie bede leżeć to urodze wczesniaka :p wstawac tylko siusiu i zjesc. Ja mam dodatkowo cukrzycę ale bez insuliny na razie sama dieta wiec pewnie dlatego tak urosla w ostatnim czasie :D no i musze przez ta cukrzycę co dwie godziny dreptac żeby jesc .. w pon pyknie 34 tydz, bede sie starac dolezec do tego 36 ... choc skrocona szyjka nie jest wyznacznikiem wczesnego porodu.
Aaa ruchy to ja czuje wszędzie i często siusiam :P za każdym razem jak tylko wstane :D to wszystko przez ta główkę w dole :) trzymam za nas kciuki dziewczyny :D

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
~Zakochana

~Zakochana

Ja też czuje małego wszędzie, ale nadal głowa u góry. Jak się wyprezy to mam taki śmieszny kształt brzucha jak nasyp kolejowy, no i nie mogę wtedy złapać oddechu. Też muszę zacząć ogarniać ubranka i ta sprawy ale jakoś nie mogę się zabrać. Jeszcze parę drobiazgów zostało mi dokupić.

Ewa S

Ewa S

Zakochana mój pierwszy syn miał ułożenie pośladkowe. Pamiętam jak dziś jak główkę mogłam poglaskac bo strasznie ja wypychal :)
Ja miałam mały brzuszek za każdym razem i wtedy pamiętam że od 16 tygodnia ciąży syn był pośladkowo i mimo że gin mówiła że może się odwrócić jeszcze to pozostał tak aż do porodu :)
Wypial się tylkiem na świat ;)
W drugiej ciąży synuś siedział ciągle poprzecznie a teraz od początku główka w dół. Od 3 miesięcy bardzo nisko co daje się we znaki :) 30 razy siusiu jak nie lepiej w ciągu dnia i 5 razy w nocy ;)

64866 ewa-s Kobieta, 35 lat, Gorzów Wielkopolski
~Zakochana

~Zakochana

No i patrzcie dziewczyny, kolejny tydzień nam zleciał :) jeszcze 24 dni i lipiec. Któraś ma termin na sam początek?

Anima0987

Anima0987

To zalezy :D z om na 17. Z pomiarow usg 02.07 hehe ale przy skróconej szyjce obstawiam ten 02.07

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
~Zakochana

~Zakochana

No to Ty już na ostatniej prostej :) już za chwilę zaczną się relacje porodowe a dopiero co się testy robilo :)

Anima0987

Anima0987

Ja sie modle zeby wytrzymać jeszcze 2 tyg. Bo fakt szyjka skrocona ale pessar ja trzyma. Doktor mowil ze nie musze przychodzić koniecznie do.niego wyjac bo dziecko moze.śmiało wypchnac glowka go jesli bedzie chciala wyjsc wczesniej :D przeraza mnie to eh, ale ufam doktorkowi wiec chyba to bezpieczne. A Ty na kiedy termin i jak samopoczucie? :)

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
~Zakochana

~Zakochana

Ja to na samym końcu więc jeszcze trochę :) próbuje ogarniać wyprawkę ale najchętniej to bym spała pół dnia :/ lenia mam.

Anima0987

Anima0987

ZazdrosZczę.. ja teoretycznie musze leżeć ale więcej chodze teraz bo jak sie dotleniam to mam o wiele mniej skurczy :P wiec jeden dzień laze choc.trochę a drugi odpoczywam :)
Ja mam problem ze snem w dzień.. choćbym chciala to nie usne :D w przyszłym tyg. Planuje spakować torbę :) ale ogólnie odpornej mi wszystko idzie :/ ciezko ..

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie