9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Olik25

Olik25

Ewa S u mnie zaś droga córką więc masz mówi że ma babiniec. Hehe. Ale mnie jakoś tak łatwiej myśląc o drugiej coreczce znam temat i jestem spokojna ... choć powiem wam ze mimo iż czuje się podobnie to jednak ten Babel w brzuchu zupełnie inaczej fika i będzie mieć charakterek. Ale dobrze starsza cały Tata to mlodsza niech będzie Moja :)
A dziś moja siostra urodziła synka 3800 taki klocek ... dobrze że już ma to za sobą bo miała tendencje do przenoszenia ciazy. Także witamy na świecie Emilku.
Całuje was wszystkie mocno.

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
Ewa S

Ewa S

My dziś po usg :) Mały Julek waży 1572 g.
Gin bała się widząc mój mały brzuszek jak na ten etap ciąży że będzie zbyt mały, jednak wszystkie wymiary są zgodne z tym tygodniem :)
Maluszek jest okraglutki :) i nosek ma po tatusiu :)
Cięcie będziemy robić w 38 tyg i 1 dniu więc zostało nam 6 tygodni...

A wy jak przyszła mamusie na dziś? :)

64866 ewa-s Kobieta, 35 lat, Gorzów Wielkopolski
tylka

tylka

Ewa s super wieści :) U nas na tyle na ile to możliwe ok. Leżymy, odpoczywamy ile się da. W poniedziałek gin także zobaczymy co tam słychać. Już bym chciała ten 36 tydzień i brak presji co to będzie i czy mała wcześniej nie będzie chciała wyjsc. Z ostatniej kontroli wyszło, żeszyjka się zatrzymała. Ale wiecie jak to jest, z dnia na dzień może się coś zmienić. A przy chodzeniu nie raz odczuwam taki ucisk w dół bo mała nisko ułożona. Także drżę.. A Wy jak tam pozostała reszta?
nella jak sytuacja? Jak przepływy? Co u Was?

64027 tylka Kobieta, 29 lat, Śląskie
~Zakochana

~Zakochana

No niestety pewnie tak będzie już do końca. Ale grunt, że narazie w domu. Lapaly mnie skurcze takie bolesne z parciem i jakby się nie uspokoiły nospa i magnezem to szpital. Tak więc teraz wstaje praktycznie tylko na siku i do lodówki. Od piątku nie było już ich więc mam nadzieję że obędzie się bez kroplowek.

Anima0987

Anima0987

Dziewczynki ja od ubiegłej środy w szpitalu (sterydy) i dziś założony pessar. Szyjka 25mm i zaczynam 32 tydzien.
Wwychodzę wieczorem do domu. TrZymam za Was kciuki :) juz niewiele nam zostalo !

63507 anima0987 Kobieta, 26 lat, Warmińsko-mazurskie
tylka

tylka

O coś tu umilkło forum :) ja od wtorku mam bol krocza, tak że nie raz ledwo chodzę. Więc nadal staram się jak najwięcej leżeć ale czasem wiadomo trzeba pochodzić bo 4latek w domu.. jutro dzień mamy i taty w przedszkolu Więc kolejny wycieczka, że sobotę urodziny młodego. Większość ogarnie mążwięc mogę poczuć się trochę jako gość :P chociaż nadzór nad organizacją będę trzymać.. we wtorek miałam wizytę,nic nowego się nie dowiedziałam, rozwarcia brak także to najważniejsze. Mówił, żeby 3tyg jeszcze wytrzymac bo wtedy mała będzie miała ponad 2kg więc będzie już super. Zaczęłam prać ciuszki. Ale czuje się jakaś taka nieogarnieta.. caly czas mam wrażenie, żenic nie mam przygotowane :P A w sumie wszystko już jest ale widomo pochowane gdzieś tam :)
Nella jak tam? Myślę o Was jak sytuacja.

64027 tylka Kobieta, 29 lat, Śląskie
Olik25

Olik25

Tylka i dziewczynki witam. Trzymajcie się dzielnie.
Ja nie mam wszystkiego do szpitala ale za ro jestem..mobilna więc zdążę jeszcze. Natomiast już wszystko wybrałam i jestem w połowie prasowania. Jakoś pomalutku to ogarniam.
To życzę udanych imprez i nieduzego wysiłku.

61764 olik25 Kobieta, 35 lat, opolskie
Nella

Nella

Hej dziewczyny, mnie trzymają cały czas w szpitalu i już do porodu nie wyjdę... Maluszek zwolnił tępo wzrostu obecnie wazy ok 1550g także powoli przygotowujemy się do wcześniejszego porodu, kiedy dokładnie nie wiadomo.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/eikts65gjt6um1v4.png

62470 nella Kobieta, 32 lata, Warszawa