9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Besos30

Besos30

Z tego co pamiętam to po terminie jeździłam tylko na ktg. Jak poród mi się zaczął to poprostu pojechałam do szpitala, w którym chciałam rodzic. Nie trzeba się wcześniej tam zglaszac. Chyba, ze masz planowane cc.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg7awm8c1g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

61557 besos30 Kobieta, 31 lat, Marki
~Mała77

~Mała77

Nic się nie zgłasza zaczyna sie porod i jedziesz do tego szpitala którego chcesz. A to lekarz powie Ci kiedy masz stawić się na szpital gdyby termin minął. U mnie było w pierwszej ciąży tak że urodziłam syna w zupelnie innym mieście niż mieszkam:-) i teraz też będę tam rodzić. Mam ok 25 km odległości miedzy domem a szpitalem w którym chce rodzić. A zapytam sie Was czy chcecie porod rodzinny czy nie????

Pandaa

Pandaa

Tak bardzo chcę rodzić z mężem. Za pierwszym razem nie wyszło nam nadzieję że teraz się uda. W ogóle e Niemczech mąż może być też przy CC także jak coś to fajnie by było jakby był ze mną bo to naprawdę jest przerażające...

Jak się objawia angina? Bo zaczynam wpadać w panikę już :/

61289 pandaa Kobieta, 27 lat, Sachsen Anhalt
Besos30

Besos30

Panda w Pl też niestety tylko w niektórych szpitalach.

Ja będę miała cc i w tym szpitalu co wstępnie wybrałam niestety nie będzie mógł byc.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg7awm8c1g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

61557 besos30 Kobieta, 31 lat, Marki
~Lenka01

~Lenka01

Pati trzymam mocno kciuki żeby ospa Ciebie ominęła.
Co do wyboru szpitala to jedzie się tam gdzie się chce rodzić aczkolwiek jak moje koleżanki rodziły w lutym i był prawdziwy babyboom to zostały odesłane do innego szpitala z powodu braku wolnych miejsc na porodówce.

Pandaa

Pandaa

Mieszkając we Wrocławiu jakiś miesiąc przed terminem porodu zgłosiłam się do szpitala na spotkanie z ordynatorem - raz w tygodniu takie były, nie wiem czy nadal są, i wtedy on nam dawał zgodę na poród rodzinny, także bez żadnego gadania jak się zaczęło odrazu prowadzili nas do tej sali porodu rodzinnego :) Wyszło jak wyszło że było cc. Ale też wtedy na tym spotkaniu poleciałam do anestezjologa i wypełniłam ankietę potrzebna do znieczulenia zewnątrz oponowego. Także może w waszych szpitalach też takie spotkania są organizowane. Warto się dowiedzieć :)

Nawet nie wiedziałam że w Polsce też tak można. Szkoda że w naszym szpitalu się nie dało no ale mąż dzielnie stał pod drzwiami ;)

61289 pandaa Kobieta, 27 lat, Sachsen Anhalt
Leośka

Leośka

Pozdrawiam, byłam wczoraj na usg, dzidź w normie, ryzyko wad niskie, mierzy 6,3cm i jest tydzień starszy niż wychodzi z om, czyli miałam najwyraźniej owu 7-8 dnia cyklu - szalone moje cykle. Płci nie widać jeszcze. Termin z usg wychodzi na 20 lipca.
A brzuch już mi widać strasznie, po obiedzie to chyba 6 miesiąc, na szczęście pudło ciuchów ciążowych od koleżanki załatwiło sprawę zakupów :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dydwwujz1.png

61451 leoska Kobieta, 35 lat, Warszawa
~Anna13

~Anna13

Pati co do ospy ja tez niby nie mialam ale w ciazy mialam stycznosc z chorym na ospe odraxu polecialam na badania i zrobilam i wyszlo ze przechodzilam.zrob przeciwciala po co sie stresowac

~Ora

~Ora

Hej mam pytanie do was dziewczyny ,spóźnia mi się okres tydzień nie dużo nie mało a podkreślę ze zawsze mam jak w zegarki każdego miesiąca ten sam dzień

GosiaSz

GosiaSz

Dziękuję dziewczyny stres był ogromny ale później nie dostałam na szczęście chociaż brzuch tak lekko czuje że stwardnieje, ale ja mam taki urok że często tak miałam w ciazach.
Ja pierwszy poród wspominam tak średnio Nie bylo strasznie najgorsze nacięcie i to że strasznie długo i obficie krwawilam A sam poród do przeżycia i od razu wiedziałam że będę chciała następne.
Potem musiałam mieć 2 cesarski to nie powiem że szybciej i fajniej, krwawienia lekkie bo czyszcza, Ale brzuch ciągnie i blizna. Dużo dziewczyn zdecydowanie woli naturalny.
Jak rodziłam to mąż mógł być czy obydwu cesarkach tylko było to płatne chyba 200 zł.

61657 gosiasz Kobieta, 40 lat, Warszawa