9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mała77

~Mała77

Uplawy w ciąży są bardzo częste też tak miałam w pierwszej ciąży i teraz też. Ale żadnego stanu zapalnego nie mam. Trzymam kciuki za wizyty:-)

~Bajka29

~Bajka29

Dajcie znać jak po wizytach. Mam wizytę za prawie 2 tyg. i już wariuję czy wszystko dobrze. Zwłaszcza, że wczoraj mąż coś opowiadał i tak się zaśmiałam i spięłam, że ukłuło mnie mocno w brzuchu i aż się zgięłam. Bolą mnie też coraz bardziej pachwiny, dzisiaj jak wysiadałam z samochodu to aż się oparłam o auto tak ciągnęło. Niby boli i ciągnie a brzucha jak nie było tak nie ma. Wczoraj nawet w pracy koleżanka, która mnie miesiąc nie widziała stwierdziła, że chyba schudłam.

Pandaa

Pandaa

Odnośnie infekcji to powiem wam że nic tak dobrze nie robi jak wietrzenie. Że tak powiem spanie i potem bieganie bez gaci kiedy tylko można :)

61289 pandaa Kobieta, 27 lat, Sachsen Anhalt
Pandaa

Pandaa

Bajka u mnie dopiero 12 tydzień a pachwiny też ciągną bardzo i z jednej strony brzuch mnie od kaszlu boli tak jakby coś się naciągała. W poprzedniej ciąży po 30 tygodniu to nie byłam w stanie sama majtek założyć tak mnie bolały pachwiny i spojenie łonowe. To wszystko to chyba normalne jest...

Angela1991

Angela1991

Pandaa ja luteinę biorę z powodu poronienia zapobiegawczo , kończę 14 tydzień wizyta dopiero za 2 tygodnie i do tego czasu na pewno będę brała. Ale jak stwierdziłam mogę to brać do końca , byle było dobrze. Wiec o uplawach nie wiem nic , bo mi ciagle sączy się ta luteina. Raz mocniej raz słabiej . Bez wkładek ani rusz.

61674 angela1991 Kobieta, 28 lat, Karpicko
~Ol66

~Ol66

Bajka mnie non stop coś kłuje w brzuchu. Przy kichaniu, obracaniu się, wstawaniu, chodzeniu... masakraaa. Liczę ze tak ma być bo wizyta dopiero za 3 tyg :(

Emilaw

Emilaw

Z tym ciągnięciem to chyba normalne też tak mam. Co do uplawow to od 12 tyg mam wiecej. Trochę się denerwuje bo wpierw były takie mleczna woda a teraz takie delikatnie kremowo białe i rozciagliwe czasami. Nie wiem czemu. We wtorek mam gina to się spytam.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73t471hfnn.png

61209 emilaw Kobieta, 33 lata, Stare Wnory
~Bajka29

~Bajka29

Gin mi mówił, że tego śluzu i upławów może być coraz więcej i tak do końca ciąży nawet. Mówił też, że zazwyczaj po porodzie jak ciało się oczyszcza to infekcje same przechodzą i wszystko wraca do normy, jeśli kobieta nie miała z tym wcześniej problemów.

Pandaa

Pandaa

Na pocieszenie wam powiem że w poprzedniej ciąży brałam luteinę jakoś do 15 tygodnia i ani razu nie miałam infekcji także to nie jest przesadzone. A śluz w ciąży jest inny i jest go dużo :) i martwić się trzeba jak ma jakiś dziwny kolor i zapach a ten meczny to raczej normalny jest :) Także dziewczyny jak nas nic nie boli jakoś nadzwyczajne, jak nie mamy żadnych plamien ani krwawień i lekarz mówi że z dzieckiem ok to się cieszymy ciaza :) Już zaraz zacznie się czas kopania po pęcherzu, po żebrach, wielkiego brzucha i już tak wesoło nie będzie ;)

~Bajka29

~Bajka29

Ja tam jestem ciekawa kiedy w ogóle zacznie mi ten brzuch rosnąć...