9 miesięcy, ciąża

Lipcówki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Emilaw

Emilaw

Natalia 0.25 ampulka 2ml dawkowanie 2 razy dziennie i NaCl 5ml 2 razy dziennie czyli 4 razy się inhaluje a do tego polecam tabletki isla do sokania na kaszel i chrype.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sq9n73t471hfnn.png

61209 emilaw Kobieta, 33 lata, Stare Wnory
Jola AN

Jola AN

Lenka, po Twoim wpisie o wieku spodziewałam się czegoś mocno po 40 ;)
Jasiek pierwsze dziecko rodziłam mając 36 lat, robiłam amniopunkcje bo po genetycznych miałam wysokie ryzyko, dziecko zdrowe, teraz mam 38 lat, prawie 39 jak będę rodzic, ryzyko wyszło mi niskie i nawet nikt nie wspomniał o amniopunkcji i prawde mówiąc nie wiem po co miałabym teraz to robić

50154 jola-an Kobieta, 39 lat, Krakow
olenkaas

olenkaas

Lenka01 dziękuje, trochę mnie to uspokoiło ale pewnie ze względu na wiek i tak wyjdzie mi duże ryzyko. Caly czas zastanawiam się czy zdecydować się na amniopunkcję.

61582 olenkaas Kobieta, 36 lat, Warszawa
Pandaa

Pandaa

Dziewczyny oprócz amniopunkcji można też zrobić nieinwazyjne badanie z tym że już na własny koszt. One ok 2 tys kosztują. Amniopunkcja mimo, że mało przyjemna to jednak nic aż tak strasznego :)

61289 pandaa Kobieta, 27 lat, Sachsen Anhalt
olenkaas

olenkaas

Panda to prawda ale jeśli one też wyjdą pozytywnie to i tak trzeba zrobić amino dla potwierdzenia.

Pandaa

Pandaa

To są badania o bardzo wysokiej wiarygodności i tak teraz sobie myślę, że badanie które tez wykaże wysokie ryzyko to chyba wtedy już coś widać na USG że jest nie tak? W pierwszej ciąży nie musiałam robić żadnych dodatkowych badań bo na USG wszystko było widać co jest nie tak... W każdym razie mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Dziewczyny które biorą luteinę to macie też uczucie że macie ciągle mokro? ;) I tak jakby po jakimś czasie reszta tej tabletki wylatywała. Brałam co prawda 3 lata temu ale już nie pamiętam jak to było... Coś mi się przypomina że chyba tak może być nie?

olenkaas

olenkaas

Z ta luteina to właśnie tak jak piszesz. Po jakimś czasie tabletka wylatuje a cały czas się sączą takie „wody”.

Pandaa

Pandaa

Wzięłam dzisiaj pierwszą tabletkę i już umarłam na zawał trzy razy, bo tak jak mówisz wrażenie jakby wody się sączyły. Ale to dobrze, że tak jest :) pewnie jutro powita mnie infekcja :/

olenkaas

olenkaas

Niestety :( luteina wypłukuje większość pałeczek kwasu mlekowego.