Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Pinka daj znac jak u Was:)
U nas fascynscji siastrzyczka ciąg dalszy:) wczoraj mi mały wskoczył do gondoli bo on chce spać jak dzidzi... aż strach bo to przecież nie jest sprzęt do 15 kg...
Małej przynosi zabawki i chce ja ciagle budzić, na szczescie ona ms twardy sen. Tola jedt grzeczna i spokojna. W dzień daje zrobic wszystko, je tylko z 20min na 2-3h. W nocy za to sobie odbija czuwaniem i postękiwaniem, ale w moim przypadku kiedy s dzień jestem sama z dziećmi to nawet i lepiej;)

Odnośnik do komentarza

Klodi kurcze i weź tu wytłumacz takiemu maluchowi jak jest zazdrosny, współczuje ale dasz sobie radę :). Dobtze że mała w dzień przesypia to chociaż troszkę czasu i jemu możesz poświęcić.

A ja się wzięłam za siebie uprałam ręcznie prześcieradełko na przewijak i zabawki z pozytywkami w środku. A teraz gotuje obiad- starczy lenistwa ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia te pranie to niekończąca sie historia co! Ale to sie pewnie dopiero zacznie ha ha
Klodi dobrze ze Tola grzeczna bo byś miała Armagedon...
Cebulka brawo z torbą spakowana. Teraz juz bedziesz spokojniejsza. Ja muszę jeszcze sobie na wyjście przygotować. Aaaa i w sumie jeszcze popakuje Niemezowi zestawy ubranek zeby donosił do szpitala.
Szoti dzidzia juz myslisz za dużo nie przybierze przez dwa tygodnie te co nam zostały? Moja dwa tygodnie temu miala 2900. Dzisiaj wizyta. Ciekawe ile jej sie przytylo. Jeśli ma tempo jak mamusia to slabo. Bo ja juz 18 kg na plusie...

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda trzymam się myśli, że skoro przez 3 tygodnie nie przybrał zbyt wiele, to przez te 2-3 tygodnie, które ewentualnie zostały nie przybierze zbyt wiele. Obstawiam wagę do 4 kg, a pewnie będzie z 3600 (mam nadzieję ;) w tamtej ciąży też tak było, że mnie straszyli, że będzie duży a urodził się 3450 i to tydzień po terminie. Ale wszystko możliwe...

Odnośnik do komentarza

Magda już patrzeć nie mogę na to pranie... Moj tylko donosi zadowolony po pracy bo kupił coś znowu a mnie sza£ bierze bo przecież 1 rzeczy do pralki nie wrzucę. A ma tak że co tydzień coś przyciągnie a ja nie potrafię zbierać bo mnie w oczy koli jak coś leży i czeka.
Szoti u mnie mały ostatnio w 2 tygodnie przybrał 800g więc aż się boje ile teraz ma

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Magda a na którą masz wizytę? Mi przez te remonty trochy waga przystopowała, mam 14 kg na plusie, ale to jeszcze 3 tygodni do terminu więc różnie to może być.
Edzia a ja dziś będę się cieszyć jak wariatka bo pralka podłączona już w łazience i będę miała pod nosem, a muszę wyprać te rożki co w biedrze kupiłam. Łazienkę już kończą, mąż tylko szuflady powkładać i rączki przymocujemy do szuflad. W końcu coś z głowy.

Odnośnik do komentarza

Magda nie nastawiaj się na nic, bo przecież to taki wymiar pi razy drzwi. Ja to biorę tak z przymrużeniem oka.
Ale mam koleżanki, które pierwsze dzieci rodziły grubo powyżej 4 kilo i dały radę. A cesarka zawsze może wyjść w trakcie porodu, więc trzeba mieć z tyłu głowy, że się może tak skończyć. I trudno, ważne żeby maluch był bezpieczny.
A może dzidzia nie zdąży dużo przytyć, bo niedługo wyskoczy :)

Odnośnik do komentarza

Ja też już po. Adaś już tak nie rośnie szybko i pewnie będzie jak Dawidek, waży 2956g. Szyjka skrócona, miękka, rozwarcie na opuszek, powiedział że po woli szykuje się do porodu, cieszy mnie to bo z Dawidem szyjka w 40 tygodniu była zamknięta. Kolejna wizyta za tydzień. Łazienka skończona, chwała Panu;-)teraz tylko mąż ma szuflady powkładać i muszę wszystko rozpakować, ale to już miłe zajęcie.
Magda z wagą to też różnie bywa, koleżanka miała urodzić 4200, a urodziła 3600. I w sumie to zależy od miednicy, przed porodem na izbie zawsze sprawdzają wagę i miednicę.

Odnośnik do komentarza

Edzia no różnie to bywa, czasami i z rozwarciem chodzi się kilka tygodni. Ale za 2 tygodnie to bym już mogła rodzić. Próbkę ogarnąć trochy górę i pokój szwagierki, bo w czasie remontu twojej pokój służył za składzik i jest najwięcej syfu właśnie u niej, ale z Dawidem i moją kondycja ciężko jest. Biodra co raz gorzej mnie bolą, dziś już mi ciężko było leginsy założyć na tyłek.ale sobie tłumacze że to szykuje się do porodu:-)
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet;-)

Odnośnik do komentarza

Hej! Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! :)
Zgadzam się z Cebulką, nie da się przewidzieć, kto wcześniej urodzi (no chyba że któraś już zaczela), bo sytuacja często się szybko zmienia. Ja mam nadzieję, że już nie przenoszę, ale biorę to pod uwagę ;) lekarz powiedział, że przy drugim porodzie rzadziej się to zdarza, także 21 marzec aktualny. I tych rozmiarów też nie kazał brać do siebie.
No i z tym rozwarciem 1 - 2 cm już chodzę 3 czy 4 tydzień, a nie oszczędzam się jak w poprzedniej ciąży.
Pinka daj znać jak się czujesz. Mam nadzieje, że dochodzisz do siebie. Wiem, że doszło Ci sporo zajęć, ale jak znajdziesz chwilkę to napisz.

Odnośnik do komentarza

Co tu dziś tak cicho? Może coś się dzieje?
Mi dziś co chwilę brzuch twardnieje. I jestem już tak zmęczona że marże pojechać już rodzić żeby odpocząć chwilę, a wtedy niech radzą sobie jak mamuśki niema i dom wtedy się ogarnie w mgnieniu oka. Dziś zanim ogarniałam pokój Szwagierki to zrobiłam 3 prania, potem 3
Razy umyłam podłogę i międzyczasie myślałam że nie wytrzymam nerwowo z Dawidem. Mam nadzieję że poniedziałek pójdzie do przedszkola bo moja cierpliwość już się wyczerpała.

Odnośnik do komentarza

Witaj w klubie Cebulka :) ja też się dzisiaj źle czuje. Zrobiłam dwa prania, zupę, tartę i naleśniki. Pobiegłam po schodach, bo pranie powiesiłam na balkonie, a bardzo wiało. Wyschło szybko ale musiałam pilnować ;) i teraz leżę bez życia, bo brzuch mnie pobolewa i ogólnie padam. Dobrze, że Wojtek odkąd wrócił z przedszkola bawi się sam, bo mąż będzie w domu dopiero po 19. Ale mój syn to już duży chłopak, podziwiam że ogarniasz Dawidka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...