Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Mamarobercika, moi też juz całkiem papek nie chcą. Muszą być kawałeczki. Ale i tak z mojego talerza najlepiej. A wczoraj zbierałam cebulę, i Lenka chciała. Dałam jej spróbować. Ależ minke miała. ..
Ogólnie jedzą wszystko. Tylko z Paulinka problem, bo chce, a dlawi się. Aż mi serce staje.
Lenka już wstaje wszędzie gdzie jest oparcie no i jest całą podbijają. Masakra.
Paulina dalej czoła się. Nie wychodzi jej samodzielne siadanie. Ale jak posadze to siedzi.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
U nas spoko nawet
Idzie idzie ząb i wyjść nie może.
Dziąsło W miejacu jedynki aż sine. Myślę że lada dzień będzie. Ale niejest najgorzej.
Borys się poprzestawial i mamy dwiedrzemki w ciągu dnia...w łóżeczku A nie w wózku jak to było dotychczas. Zasypia w chwilę...sama się dziwię ale poglaszcze po skroniach i śpi.

Je słoiki ale też te grudkowe, ziemniaki z warzywami też wcina. Trochę wolniej ale jakoś mu idzie.
Chlebek albo bułka z masełkiem.

monthly_2019_09/styczniowe-mamusie-2019_78041.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Hej, czy któraś z Was używa u malucha plecaczki ochrony przed upadkami? Moja ćwiczy siadanie z pozycji czworaczej bo dotąd jeszcze sama nie siada. I pada czasem do tylu... znalazłam cos takiego. Popatrzcie co sądzicie: https://seltrade.pl/plecak-bezpieczenstwa-do-nauki-chodzenia-biedronka?GoogleCampaign=Produkty-Nowe&gclid=CjwKCAjwzdLrBRBiEiwAEHrAYizTJOGbweFjY_ZGXsvxtpBKp0PdL8yGVpCm0AGUWcz67TKJLqX9choCHxcQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza

Hmmm.. Chyba nie jestem za takim plecakiem.
Borys też gdy siedział i się na początku chwiał to kilka razy poleciał na bok później zaczął się podpierać rękami.
Teraz gdy siedzi obraca się po zabawki z tylu i wraca do przodu podpiera się rękami.
Przy wstawaniu w łóżeczku to samo upadł kolka razy teraz widzę że się trzyma bo wie że tak dłużej postój!

https://www.suwaczki.com/tickers/dxomwn156a3o0whj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie o słoiczki. Czy moze wiecie czym różnią sie oprócz wielkości te słoiczki Np gerber po 5 miesiącu od tych po 6 miesiącu? Smak inny? Moze moja nie lubi tylko tych po 5? Warto myślicie kupic te większe po 6 jezeli nie lubiła tych mniejszych?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny widze cisza na forum .... my 12 w nocy pobudka na karmienie zjadl 120 i spi. Droga pewnie kolo 4/5 rano. Babeczqa pewnie szybciej sie rozwinie inne rzeczy zobaczy jak bedzie w tym zlobku i mowisz mieli jezykiem haha u nas to roznie z tym idzie truskawki wyciucia nad borowka mysli i memle i mysli . Obiadki bardziej moje to dzis robilam czyli ziemniak batat cebula marchew brokul zielony groszek i osobno mieso podgotowalam a pozniej wszystko juz razem. Na 4/5 obiadki A wy jak robicie?? Ostatnio zrobilam z kasza jaglana i tez bylo oki. Co do rozwoju od dwoch dni przemieszcza sie do tylu raczkujac ... zaraz bramki bedziemy zakladac :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Ola dalej nie ruszyła z raczkowaniem. Tylko się podnosi i kiwa. Za to od wczoraj próbuje usiąść z pozycji do raczkowania przez siad skośny. Na razie się jeszcze przewraca, ale pewnie niedługo wymyśli. U nas bramki już dawno zamontowane. Tak szybko turla się i czołga po podłodze, że bym jej nie upilnowała. Ostatnie dwie noce super. Po 2 pobudki. W ogóle ostatnio świetnie usypia. Siadamy w fotelu, przytulanie, czasem szumiś czy kołysanki i usypia. Żadnego noszenia i bujania. Moje plecy i ręce trochę odetchnęły.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaszlam do biblioteki i akurat byla grupa matek z dziecmi (do 2 lat) ale akurat bylo jedno o pol miesiaca starsze a drugie pol miesiaca mlodsze. Akurat bylo pierwsze spotkanie. Mysle, ze sobie pochodze. W przedszkolach/żłobkach mozna przychodzic z dziecmi od 2 mc. Tylko trzeba tam byc razem z dzieckiem. Ale mowia, ze to bardziej spotkania dla mam niz dzieci ;p

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Pawian może to się jeszcze zmieni. Ola też do pewnego momentu zasypiała z trudem koło 21:30-22,a teraz pada jak mucha o 19-19:30. Przez ostatnie trzy noce znowu wkładałam ją w śpiworek i to chyba strzał w 10, bo budziła się tylko 2-3 razy. Wcześniej potrafiła robić raban co 40 minut-godzinę. Może jednak potrzebuje, żeby ją coś otulało, a kocyk czy kołderkę skopuje od razu.

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Dzis byla pełnia.
Harry poszedl spac o 20.30 a pozniej budzil sie co godzine. Do 23. A pozniej juz nie wiem. Bo jestem nieprzytomna i nie patrze na zegarek.
Ja nie wiem czy to lek separacyjny, ale jak jestem obok to sie bawi. A rzeczywiscie jak wyjde to zaraz placz.
Jeszcze strasznie sie boje uzaleznienia tylko ode mnie.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Kasiu a jaki masz śpiworek? Jakiej firmy? Jaki rozmiar? Nasze maluchy w tym samym wieku dlatego pytam. Moja słabo spi od 4 miesiąca. Wg tracy hogg to przypadkowe rodzicielstwo i dlatego tak smoczkuje cyckiem w nocy. Ale wypłukiwanie sie to nie jest metoda dla mnie. Ja miękka jestem jak gąbka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...